Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Ulazimo u novu sezonu 22/23.


Mislim kad pre, pa ko juce da je bilo kada sam pratio Manica, Vojvodu, Miseljica, Miletica ...
Od jakog clana prve lige, do tavorenja u trecoj ligi i nazad. Kada je Radivoje Manic tresao mreze, nikada ne bih pomislio da cemo ispasti u trecu ligu. Godinama smo se vukli po drugoj ligi i prosto mi je bilo tesko da zamislim ulazak u visi rang.

 

Godina 2022 i mi smo četvrti, izborili smo kvalifikacije za Evro takmicenje. Iiiiii...... pa i dalje smo nezadovoljni!
Sta nam to fali, koja je to tajna formula da budemo zadovoljni??? Pored Zvezde i Partizana tesko da mozemo vise od treceg mesta. Trece mesto je isto kao i cetvrto sto se kvalifikacija tice...


Koja je to esencijalna stvar koja bi vratila publiku, koja bi napunila srca navijaca ...!?!?!?

 

Mislim da ce se svi sloziti da je esencijalna stvar igra !!!

Stvoriti tim koji ce sa svakim da igra, koji ce najzad pobediti Zvezdu ili Partizan ili oba kluba ili bar oznojiti protivnike do zadnjeg sekunda. Stvoriti tim koji ima m...da. Koji ce igrati na gol vise.

 

Ova sezona nam je velika prilika, ako nekad neko misli iz uprave da ulozi u tim, to je sada. Sada praviti tim i bazu za nekoliko godina. Pokusati otici sto dalje u kvalifikacijama. Popuniti budzet...

 

Zasto?

Zato sto klubovi oko nas rastu. Tu je jedan TSC sa ogromnim finansijama, tu je Vojvodina, fudbalski centar sa novom upravom i bazom mladih, tu je Cukaricki sa stabilnim, mladim i jakim timom i ozbiljnom bazom mladih, tu je Vozdovac koji se skroz stabilizovao, pa Napredak i Spartak koji mogu da iznenade ...

 

Otvorio sam temu 21/22 i zelim da budem talican i ove godine ! Videli ste da talija deluje i da smo mogli da igramo i bez spica 😁 ali ipak zelim da popunimo sve pozicije i da se ne oslanjamo vise na ovoliku srecu.

 

Necu pominjati nedovrsen stadion i skolu.
Sve to stoji ali hajde prvi korak da bude dovodjenje kvalitetnog trenera na duze staze, pravljenje jakog tima i vracanje publike!

 

NEKA NAM JE SRECNO!!!

  • +1 3
Link to comment

Prva lasta,dojavio insajder, je Francuz poreklom sa Malija, levi bek i stoper, 1,88cm, 22godine Maka Gakou!!!

 

 

Link to comment
23 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Prva lasta,dojavio insajder, je Francuz poreklom sa Malija, levi bek i stoper, 1,88cm, 22godine Maka Gakou!!!

 

 

Ćirko za njega magija

Link to comment
  • Redoran pinned this topic

Pozdrav drustvo!

Nov sam ovde.

samo napred Radnicki!!!

Nepravda prema Bataku ,niko ga nije zvao na razgovor za produzetak saradnje,zasluzio je da ostane!

Link to comment
Pozdrav drustvo!
Nov sam ovde.
samo napred Radnicki!!!
Nepravda prema Bataku ,niko ga nije zvao na razgovor za produzetak saradnje,zasluzio je da ostane!
On je to trebao da zna kad je dolazio, a nije mu prvi put. Kod Tončeva nema razgovora...kad ti istekne ugovor, kao da te nije ni bilo....svejedno da li si trener ili igrač ..

Pozdrav za tebe ...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


Link to comment
17 minutes ago, El pibe said:

Pozdrav drustvo!

Nov sam ovde.

samo napred Radnicki!!!

Nepravda prema Bataku ,niko ga nije zvao na razgovor za produzetak saradnje,zasluzio je da ostane!

Dobro dosao!!!

Ajde pa da nas bude i vise do kraja sezone i to sa razlogom 😁

Link to comment

Bolje vas nasao!:D

Steta za Zapadnu tribinu,kad mi makar srusili staru i stavili veliko platno kao Anwerpen sto je uradio a lozu da naprave na istoku kao i za novinare…

Link to comment
1 hour ago, El pibe said:

Bolje vas nasao!:D

Steta za Zapadnu tribinu,kad mi makar srusili staru i stavili veliko platno kao Anwerpen sto je uradio a lozu da naprave na istoku kao i za novinare…

Na istočnoj tribini, kako je napravljena novinarska loža, nema šanse da se gleda šta se dešava na terenu...pogotovu kad počne kiša da pada i svi stanu ispod streju...

 

Link to comment

Pozdrav drustvo!

Nov sam ovde.

samo napred Partizan!!!

Nepravda prema Stanoju ,niko ga nije zvao na razgovor za produzetak saradnje,zasluzio je da ostane!

 

Oprostite, promasio sam topic

Edited by shimpr
  • Haha 1
Link to comment
21 hours ago, MaErAkLoIJA said:
 

Zato sto klubovi oko nas rastu. Tu je jedan TSC sa ogromnim finansijama, tu je Vojvodina, fudbalski centar sa novom upravom i bazom mladih, tu je Cukaricki sa stabilnim, mladim i jakim timom i ozbiljnom bazom mladih, tu je Vozdovac koji se skroz stabilizovao, pa Napredak i Spartak koji mogu da iznenade ...

 

 

dodas na ovo jos jedan klub, sta znam, lalatov kragujevac, uz vecite, i to treba da bude sastav superlige.

Link to comment
39 minutes ago, Nikodije said:

 

dodas na ovo jos jedan klub, sta znam, lalatov kragujevac, uz vecite, i to treba da bude sastav superlige.

Ne sastav super lige ali sastav gornjeg doma 😁

Jesu mnogo ali sta ces kad nas svi mogu ugroziti na nasem putu za titulu. To samo govori koliko smo na klimavim nogama. Verujem da je vama sa strane smesno a nama se ponekad place 🫥

Link to comment

Nemanja Nikolic ima ciste papire, 11golova i 6asistencija. On moze samo bolje od toga! Ajmo uprava!!!

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
27 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Nemanja Nikolic ima ciste papire, 11golova i 6asistencija. On moze samo bolje od toga! Ajmo uprava!!!

Njegove papire drži Fali Ramadani . . .

Link to comment
54 minutes ago, Gradina said:

Njegove papire drži Fali Ramadani . . .

Odlicno, znamo i menadzera 😁

Otisao iz Subotice jer im se ne poklapaju ambicije...

Link to comment
  • Redoran unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...