Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

7 minutes ago, Constantin said:

Sad će da se sve slomi na treneru, a on tamo izgleda jedini normalan.

Najurio bi sve, od Tončeva do Brade....

Dobro, Bradu bi pozvao posle da se vrati...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Što jes jes treba nam Brada zbog dresova 🤣🤣🤣

  • +1 1
Link to comment
55 minutes ago, Dimitrije said:

Izvinjavam se.  Medjutim, ako tzv. ribari drze Radnicki na uzdi u dve utakmice, postavlja se pitanje kakvi to fudbaleri igraju u Radnickom?  Moj je utisak da bar polovina igraca Radnickog ne bi imala mesta u Gizri.

Postoje ALASI RIBARI I

PECAROŠI . Naši su ovi zadnji . Upecali se kao somovi golove primili kao klenovi. A Propadalo  ih hvatao  kao skobalje na GREBANJE. 

PS. Ovo zadnje samo upućeni razumeju

Edited by Gradina
Link to comment
sivić možda jeste normalan, al je kurac od trenera
Malo je više podcenjen, ali mislim da je bolji od Gaćinovića, Stolice, Linte i ostalih što kruže po ligi. Mislim da je Rastavac bolji od njega, ukupno gledano mada različite stilove protežiraju.

Trenere Zvezde i Partizana ne računam...tamo i ja mogu da budem trener i budem u prva 4.

Ne znam za ove mladje, koji tek dolaze i nadolaze, ima li tu kvaliteta?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, theanswer said:

Dabogda se ugasili 

Mi treba da ugasimo 

FK RADNIČKI ČAČAK , ali pitanje je koliko ljudi kapira to ČAČAK. 

Link to comment
46 minutes ago, Constantin said:

Ne znam za ove mladje, koji tek dolaze i nadolaze, ima li tu kvaliteta?

Ima al samo ako su iz Čačka ili u krugu oko Čačka

Link to comment
Mi treba da ugasimo 
FK RADNIČKI ČAČAK , ali pitanje je koliko ljudi kapira to ČAČAK. 
Pojasni ljudima
92a474e4daf1caec3b29dbbe8aad8997.jpg

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
32 minutes ago, zikaPantelej said:

Ja da si olakšam dušu kao Nišlija i navijač Radničkog pa da idem na kraću pauzu od istog. Ne verujem da će duže od par meseci trajati, jer isuviše volim svoj klub da bi jedan rezultat to promenio. Pratio sam i išao na utakmice i u Srpskoj ligi i sada u Evropi i ićiću makar jednog dana igrali drugu Nišku ligu (beton). Ali sam malo razočaran..

 

Elem, ovakvu utakmicu za toliko godina gledanja nisam video... onakvi kiksevi odbrane i omogućavanje protivniku koji realno osim dugih lopti na špiceve ništa nije odigrao niti pokazao, da se vrati, održava u igri i na kraju pobedi, prosto neverovatno... Sami sebi dali 5 komada

 

Ali to mene ne muči, dovešće se novi igrači, oporaviće se neki od povreda i biće to za tu negde 3 do 5 mesta, nije sve tako crno... mene muči nešto drugo... 

 

Stadion, neimanje osnovnih uslova za ugođaj gledaocima. Kvar na reflektorima, teren, pomoćni tereni, ozvučenje, marketing kluba, nedostatak promocije utakmice.. amaterizam na svakom koraku...

 

I onda dođemo do toga da treba da igramo Evropu... kako? 

 

Gledam danas na istoku puno dece, mladih, normalan svet za razliku od utakmica sa partizanom i zvezdom gde stvarno dolaze svakakvi.. šta će ti ljudi od kojih mnogi prvi put dolaze na stadion da zapamte? Kako nisu imali gde decu da odvedu da piške, kako su bili žedni, tuklo ih sunce prvo poluvreme, štroka na svakom koraku, polomljene stolice, reflektori koji otkazuju već koji put?

 

Ajmo pošteno, ni klub organizaciono, ni infrastrukturno nije spreman za Evropska takmičenja. Improvizacije ne prolaze u Evropi, a ne bi trebalo ni kod nas.. ne može dan dva pred utakmicu da se kopa nešto za struju vrv, da nemamo pomoćne terene i ostalo.. 

 

Šta i kako dalje? Pa iskreno nisam pametan... rak rana je stadion, ajde bar on da se sredi, da makar može normalno da se prati klub a ne da se tresemo dal će igramo u BG ili kući ako prođemo neko kolo...

 

Govna mi se jedu od preCednika koji malo malo pa "uskoro kreće rekonstrukcija".. 

 

Molba za goste na ovom topic-u: nema potrebe za mržnjom prema našem Radničkom. Ovo je samo pokazatelj realnog stanja stvari u našem Srbistanu i našoj ligi. Zapamtite, NS i BG nije realno stanje stvari. Umesto mržnje, pomozite i utičite na svoj način da promenimo eto makar infrastrukturni aspekt, da svi klubovi u Srbiji imaju dobre stadione i da vratimo normalnu publiku na stadione umesto debila. Samo tako idemo napred, ostalo ne vodi ni do čega

 

Pozdrav:thumbsup:

:smiley_hail:

Link to comment

Zašto se potcenjuje protivnik? Kao Malta je kurac od fudbala i lige? Garantujem da bi bili u top 4 tima bez problema u našoj ligi. Organizacija, uigransot, spremnost i bez jajarenja. 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, zikaPantelej said:

......

Molba za goste na ovom topic-u: nema potrebe za mržnjom prema našem Radničkom. Ovo je samo pokazatelj realnog stanja stvari u našem Srbistanu i našoj ligi. Zapamtite, NS i BG nije realno stanje stvari. Umesto mržnje, pomozite i utičite na svoj način da promenimo eto makar infrastrukturni aspekt, da svi klubovi u Srbiji imaju dobre stadione i da vratimo normalnu publiku na stadione umesto debila. Samo tako idemo napred, ostalo ne vodi ni do čega

 

Pozdrav:thumbsup:

Vas niko ne mrzi.  Da bi vas neko zamrzo, trebalo bi da postanete neciji rival i da ugrozavate neciji prestiz.  Vi ste daleeeko od toga.  Imate lose vodjen tim koji ne ume da ostvari pobedu i kada da tri gola na utakmici i koji prima golove iz pacerskih gresaka kompletne odbrane i glupih penala.  Los vam je trener, a igraci nisu dovoljno kvalitetni da osujete lose rukovodjenje timom.  Vi ste malo arogantno najavljivali siguran prolaz u reavans utakmici u Nisu jer zaboga igrate protiv malteskih ribara i kelnera.   Medjutim, svakome ko je odgledao utakmicu na Malti (i ranije protiv Partizana) bilo je jasno da niste imali los dan niti da vam je nedostajala sreca (zapravo imali ste srecu da ne izgubite na Malti), vec da za protivnika imate tim koji iako nije igracki mnogo kvalitetniji od Radnickog, bolje je vodjen, vise disciplinovan i motivisan i koji ume da iskoristi svoje skromne mogucnosti da kaznjava neorganizovane i slabo uigrane timove kao sto je Radnicki.  Zbog toga vas niko niti mrzi niti sazaljeva.  Medjutim, ako ucestvujete na forumu gde ucestvuju i navijaci drugih klubova, morate da se naviknete na to da oni mogu da imaju drugaciju tacku vidjenja stradanja vaseg kluba od strane malteskih ribara (i da vas pri tome malo prozezaju zbog ispoljene arogancije) nego onu koju imate vi.

Link to comment

I još jedna stvar.. MENE kao Nišliju i navijača Radničkog je sramota stadiona i uslova za gledanje utakmice. Verujem i druge ljude ovde na forumu jer smo privrženi klubu i gradu pa iste svojatamo 🙂

Kada vodim ljude sa sobom treba da upozoravam da se olakšaju pre dolaska na isti, pojedu i popiju nešto, jer nemaju gde to da obave tamo.. u zemlju htedoh da propadnem kad se ugasiše reflektori od sramote.. to je kao kad pozovete goste u kuću, a oni prođu prstom neki ugao gde niste očistili prašinu il nadju neku štroku.. e taj osećaj

 

Šta će fudbaleri da pokažu stoli me bojko u krajnjoj liniji, nek izgube i 0-5, al da me makar nije sramota od ljudi koje sam poveo sa sobom oko ovih elementarnih stvari

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...