Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Tu je Pankov.  U formaciji sa trojcom stopera u zadnjoj liniji, Pankov igra bolje nego u formaciji sa dva beka i dva stopera.  Zvezda ne smne da igra u Evropi sa idejom da se krpi i improvizuje.

Link to comment

Obavestenje za ljubitelje: Krstovic i danas postigao gol u kvalifikacijama za LK.  Njegov tim Dunajska Streda eliminisao je Vikingur iz Rejkjavika. 

  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, Dimitrije said:

Nismo se razumeli.  Naravno da Zvezda moze da izgubi od svakog od nepovlascenih klubova, ali to bi se smatralo kiksom a ne ocekivanim rezultatom.  Ocekuje se da ih Zvezda pobedi i u tom smislu, ne pravi razliku da li igra u Vilnusu, Haifi, Limasolu, Trabzonu, itd.  Jedina razliku moze da predstavlja geografska lokacija protivnika i s tim u vidu, ja bih izabrao Vilnus.

 

Trabzonspor je minimum za tri klase jači i ozbiljniji protivnik od bilo kakvog Viljnusa, Haife i Limasola. Igrati na njihovom stadionu je pakao, sva balkanska "grotla" su smešna u poređenju sa tim. Nepovlašćeni su jer imaju lošu deceniju iza sebe ali jednom kada ih krene i kada se narajcaju, opaki su poput godzile. Ako vas na kraju oni zapadnu, ne bi bilo fer ispostavljati timu bilo kakva očekivanja niti unapred kvalifikovati eventualno ispadanje od njih kao kiks. Zvezda bi u tom duelu bila u najboljem slučaju ravnopravan protivnik. Trabzon se može eliminisati, ali uz maksimalno ozbiljan pristup a ne filozofiju: "ovo je nepovlašćena boranija gde se očekuje da ih rutiniramo isto kao što bismo rutinirali Limasol".

  • +1 5
Link to comment

Fudbalski klub Crvena zvezda napravio je prilično zanimljiv potez. U redove crveno-belih nedavno je stigao novi napadač i to iz prilično zanimljive porodice koja je poznata fudbalskim zaljubljenicima u Srbiji.

 

Naime, na probu u omladinski pogon šampiona Srbije stigao je rođeni brat Umara Sadika, Mohamad Sadik (18) koji je nosio dres nigerijskog Kada sitija, a sada će pokušati da se izbori za ugovor na "Marakani".

 

Mohamad Sadik takođe igra na poziciji napadača i već je odigrao nekoliko kontrolnih mečeva na pripremama, a sada još preostaje da trener Zoran Rendulić odluči da li će ga zadržati u ekipi.

Edited by Milosh76
Link to comment

Po saznanjima Mozzart Sporta radi se o Krasnodaru, koji je za mladog štopera nudio 6.500.000 evra, kao i 50 odsto od naredne prodaje.

 

Crveno-beli to nisu prihvatili, verujući da za 21-godišnjeg defanzivca mogu da dobiju mnogo više novca. Čekaju na stadionu "Rajko Mitić" iznos sa osam cifara i zvaničnu ponudu Zenita koja bi trebalo da iznosi između 10.000.000 i 12.000.000, u zavisnosti od načina isplate.

Link to comment
22 minutes ago, Bright Billy said:

Lucic u cukarickom, pozajmica sa pravom otkupa...

Mene malo iznenadilo, jer ne vjerujem da će se on na Brdu naigrati. Možda ga se lagano rješavamo.

Link to comment
24 minutes ago, SmudgeYorkshire said:

Mene malo iznenadilo, jer ne vjerujem da će se on na Brdu naigrati. Možda ga se lagano rješavamo.

 

Jbg, ako ne moze kod njih da igra onda tek kod nas nema sta da trazi...

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Bright Billy said:

Lucic u cukarickom, pozajmica sa pravom otkupa...

Dobro je sto je otisao na pozajmicu u dobar superligaski klub.  Nije dobro sto je pozajmica sa pravom otkupa.  Moj utisak je da Lucic ima vise stofa od Mustafe i Motike, i njega i Mitrovica sam video kao buduce vodece igrace na krilnim pozicijama.  Zao bi mi bilo ako Cukaricki otkupi tako kvalitetnog igraca.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...