Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Гледам овогодишње жријебове, и УЕФА је приликом жријеба за треће претколо Лиге Европе већ раздвајала Пјуник и Карабаг тако да, ако Карабаг вечерас избаци Цирих, нећемо моћи ићи на побједника дуела Карабаг - Ференцварош/Слован Братислава. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, MiddleClass said:

Sranje, najlaksi protivnik...

Najlaksi je: Malmo/Zalgiris - Bodo/Linfild?

Inace svi revansi 3. kola kvalifikacija moraju da se igraju u utorak 9. avgusta, posto se u sredu 10. avgusta igra UEFA super kup (Real M - Frankfurt).
Tako da revans u Jerevanu igramo u utorak 9. avgusta u 19.00h po nasem vremenu (21.00h po lokalnom)

Link to comment

Ovo je vec 3. put da imamo najlaksi moguci zreb za 3. pretkolo. Realno ovo je najvazniji dvomec u kvalifikacijama i sva tri puta bukvalno da smo mogli da biramo od mogucih - birali bismo ove (Omoniju, Serif i Pjunik). Vec dva puta smo ga izduvali, ako ispadnemo i od ovih onda u pm. Ocigledno da "Mister" ima problem sa bitnim dvomecima...

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

Omonija je bila jedan mec i ispali smo na penale. Od Serifa smo bili bolji, al jbg mozda je i bolje sto smo usli u LE.

Sent from my 21081111RG using Tapatalk



  • +1 1
Link to comment

Nismo bas bili bolji od Serifa, bili smo tu negde, ja sam se tu smorio sto smo primili neregularan gol tamo. A ni protiv Omonije nismo odigrali nista

Mada, da smo ih sreli 2 meseca kasnije isamarali bi i jedne i druge kapiram, pogotovo Omoniju

Generalno potpuno drugacija dinamika nego kod Miloea, ni prosle ni pretprosle godine nismo dobro odigrali kvalifikacije, ali u grupi jesmo. Onih 4-0 protiv Kluza je bio veoma nerealan rezultat, kao Rendzersovih 3-0 protiv nas :D

Edited by Plajvi
Link to comment

Serif uopste nije bio lak protivnik.  Po kvalitetu je bio u rangu Zvezde.  Njihovi rezultati posle izbacivanja Zvezde su potvrda njihovog kvaliteta.

 

Zvezda ce imati 4 takmicarska meca pre pocetka kvalifikacija za LS i to je velika razlika u odnosu na prethodne godine.  Uz to, igracki tim je kvalitetniji nego prethodnih godina.  Zbog svega toga, ocekujem bolje izdanje nego protiv Omonije i Serifa.  Sve jedno mi je da li ce u grupnu fazu LS, LE ili LK.  Bitno je da igraju jesen u Evropi i ako mogu da igraju bar jedno kolo na prolece.  Mada je LS finansijski najisplatljivija, Zvezdine sanse da se kroz grupnu fazu LS kvalifikuje za prolecni deo takmicenja su najmanje.  S druge strane, igranje u LK pruza priliku da se dogura daleko, 1/4, 1/2 ili finale, s obzirom na slabiji kvalitet klubova.  Od sva tri takmicenja, ono po meri kvaliteta Zvezde je LE gde Zvezda moze da bude kompetativna protiv klubova pribliznog i nesto jaceg kvaliteta. 

 

Ako Zvezda izbaci Pjunik, da li to znaci da su se kvalifikovali za grupnu fazu LE?

Link to comment

Da, ako izbacimo jermene osigurali smo le.

 

Ja sam malo veci optimista ove godine i lk bi bila neuspeh po mom misljenju. Le je realno nasa mera al mislim da smo nagomilali dovoljno iskustva da se plasiramo u ls i tamo napadnemo trece mesto u grupi...

  • +1 2
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...