Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Poslednji put kad sam gledao Vosu glavni igrac je bio popularni, rado zaboravljeni Simic Veljko

Prosle godine, igrali protiv nekih s Baltika - dobili tamo prvu 1-0 golom iz mrtvog ugla, u NS u revansu gosti ih nabili u kazneni, promasili boga oca i pogadjaju stativu u zadnjem minutu. Vosa krene u kontru i neko dete da golcinu, lobovao gosu s jedno 20 metara i radovao se kao da je iz Sosenka izasao, a Simic Veljko ga prati onim njegovim kokosijim trkom :ziga:

 

  • Haha 2
Link to comment

Mislim da smo ga se kurtalisali

Ona izmena Simic-Jovancic u 35' u Salcburgu ostaje zlatnim slovima uklesana u istoriju kluba

S cim je Miloe ubrizgao desetine miliona eura u klub... :ziga:

  • Haha 1
Link to comment

Mene je Vojvodina impresionirala igracima koji su potekli iz njihove skole.  Neki od njih su danas najbolji srpski igraci (Tadic, SMS, Katai, Ivanic), a neki su (bili) kljucni igraci Zvezdinog tima (Katai, Ivanic, Pavkov, Pankov) i strucnog kadra (pok. Milan Kosanovic koji je 'stvorio' mnoge od gorepomenutih).  To je klub sa ozbiljnim potencijalom i sa malo ambicije da nesto postigne u odnosu na taj potencijal.  Nadajmo se da se ovo drugo promeni i da cemo da gledamo juris na titulu u tercetu.  Jos kad bi se njima prikljucio i TSC, klub koji ima ambicije da bude srpski Ludogorec, imali bismo zanimljivo ligasko takmicenje sa "velikom" cetvorkom.

Edited by Dimitrije
  • +1 1
Link to comment

VMS, Gacinovic, od ranije Krasic, Lane, Kacar, Stepanov... Moguce je da su proizveli/promovisali vise reprezentativaca nego Zvezda u ovom veku

To im je i mesto u lancu ishrane 

A napravili/promovisali su i gomilu igraca nize klase od ovih sto su igrali za repstaciju redovno, tipa Aleksic, Brkic, Medojevic, Radoja, Baletanovic™, itd. Meleg je bio najavljivan kao novi Mesi
 

Link to comment
5 hours ago, Plajvi said:

Poslednji put kad sam gledao Vosu glavni igrac je bio popularni, rado zaboravljeni Simic Veljko
 

 

5 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Jel Simić Veljko još kod nas?

 

Na svaki pomen SV harperu osedi jedna dlaka na glavi.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Kako sad stvari stoje imamo jos 2 igraca sa kojima ce biti raskinuti ugovori - falko i spiridonovic (da, taj spitidonovic, vratio se sa pozajmice). Zatim imamo jednog spica na prodaju, sto ce reci pavkov ili ohi, i 4 igraca kojma se traze klubovi za pozajmice a to su gordic, nikolic, mustafa i lucic. Sto se dolazaka tice fali nam jedadan stoper (verovatno milunovic) i bar jedan bek...

Link to comment

Bio sam ubeđen da smo se otarasili njega.
Gordić neće na pozajmicu ,pozajmio bih Nikolića i Mustafu u neki naš klub.
Lučića bih ostavio . Motika je visak ,bacanje para ,neće dobiti šansu ,tako da bih pre njega pozajmio.
Malo smo i raščistili situaciju kakvo je bilo i opet fali bek jebeni .
Zadovoljan sam, znam da možemo mnogo gore od ovoga smile.png


Sent from my YAL-L21 using Tapatalk





Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...