Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

8 minutes ago, fandorin said:

Kakav bezobrazluk?

Inače, užas od utakmice.

Skinuli su slova sa GAZPROM reklame na istoku i ostavili PM... a ispod napisali PEVAJ SRBIJO, JACE ili tako nesto... aludiraju na kaznu, naravno...

 

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Skinuli su slova sa GAZPROM reklame na istoku i ostavili PM... a ispod napisali PEVAJ SRBIJO, JACE ili tako nesto... aludiraju na kaznu, naravno...

 

PM ili RM kao Ratko Mladic?

Link to comment

A sto je najgore, kao sapunica ima sve da nestane kad kreten ode sa vlasti...kao da se nista nije ni desavalo...bukvalno, preko noci...

Edited by Milosh76
  • +1 2
Link to comment

Ogavna utakmica.  Kada su izasli protagonisti metiljave igre, Katai i Ivanic pre svih, malo je zivnulo ulaskom Mituljikica i Mitrovica, kada je pao i drugi gol i bilo jos nekoliko sansi.  Medjutim, kako god neko igrao metiljavo, niko ne moze gore od Srnica.  Zalosno je gledati kako trckara bez smisla i cilja, pogresno se pozicionira i deli pogresne pasove.  Drugi tragicni lik je Prucev.  Zao mi je momka, trudi se, ima talenat ali nema igru.  Mituljikic je za tih 15-ak minuta koliko je igrao pokazao mnogo vise.

 

Imace, voleo bih jos drasticniju kaznu za promociju Ratka Mladica na utakmicama, pa ako ne dodje iz dupeta u glavu, i izbacivanje iz UEFA takmicenja. 

Edited by Dimitrije
  • +1 1
Link to comment

Nikada neće doći iz dupeta u glavu, prvo jer nema gde da dođe, a i da ima njima je potpuno svejedno. Oni će da se iživljavaju skandirajući tom zločincu sve i da se klub ugasi. Oni postoje zbog sebe, ne zbog Zvezde.

  • +1 6
Link to comment

Komsije prvo cestitam zasluzenu Titulu.

 

Hteo sam samo da prokomentarisem ovo oko ovog transoarenta. 

 

Ja sam bukvalno prestao da idem na utakmice FKP zbog toga (plus ova poslednja desavanja ali najvise zbog toga). Politici ne bi smelo da bude mesto na stadionima. Ali kod nas je bas kao sto ste napisali iznad.

Potpuna katastrofa. Ja nemam vise stomak za to.

Sretno vam bilo ne znam sta da kazem oko ovoga, sve ste napisali.. valjda jednom to prestane... jednom, nekada

 

Sretno

 

  • +1 2
  • Hvala 5
Link to comment
23 minutes ago, fandorin said:

Nikada neće doći iz dupeta u glavu, prvo jer nema gde da dođe, a i da ima njima je potpuno svejedno. Oni će da se iživljavaju skandirajući tom zločincu sve i da se klub ugasi. Oni postoje zbog sebe, ne zbog Zvezde.

Ja sam mislio na upravu.  Njima treba da dodje iuz dupeta u glavu jer nastavljanje sankcionisanja Zvezde, pogotovo od strane UEFA, njih najvise pogadja jer moze da im osujeti zaradu od igranja u Evropi. 

  • +1 1
Link to comment

Gledam ovaj gol Viga i pitam se koji nas igrac, narocito mlad igrac, moze slabijom nogom da ga ovako kontrolisano i skolski unutrasnjom zategne sa 25 metara. Odgovor je naravno - nijedan. Vecina ni jacom nogom ne mogu da dobace, kamoli slabijom. Nasa cuvena skola fudbala.

  • +1 3
Link to comment

UEFA nema nadleznosti za ovakve stvari, vec FSS. Opet se vade na UEFA zbog necega. Mozda su ih pritisli (UEFA pritisla FSS) za neki fond, ako ne reaguju na slicne stvari?

Link to comment

Ako je od FSS, jos bolje bez obzira da li ih je pritisla UEFA ili neko drugi.  Malo zadocnelo, ali s obzirom da do sada nikada nije bilo kazni zbog "patriotskih" ispada na utakmicam, i ovo zadocnelo kaznjavanje oberucke prihvatam.  Nadam se da nije poslednje.  Zanimljivo je da je zabrana stigla na Dzajinoj satnici.  Da li je Dzaja postao Basta u FSS ili nije smeo da pisne kada je doneta odluka o zabrani vec je samo klimao glavom u znak odobravanja?

Link to comment

Sve ove vaše konstrukcije su po meni plod "teorije zavere". Zanimljivo je na kakve sitnice vi obraćate pažnju a zatim i tražite grešku, nameru. Razumem da je utakmica bila odron i da su Katai i Ivanić baš loši bili (i to ne samo sinoć) ali čini mi se da ste više pažnje posvetili nalaženju razloga da opljunete po Zvezdi. Verujem da ste prebrojavali službena lica, novinare fotografe, tražili po tribinama navijače. Jadno.

Zamislite količinu posla da se skinu stolice sa svežijom farbom a na njihovo mesto stave stare izbledele stolice. Meni to deluje kao što se i inače u Srbiji zadnjih 30-40 godina događa kao plodno tle za razne teorije a razlog  zašto je to tako  može biti jako jednostavan i bez ikakve političke konotacije.

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...