Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Bice ovo mucna sezona do kraja za gledanje, sreca je da smo sposobni da na individualni kvalitet i inat pojedinih igraca pobedjujemo ovakve utakmice. Da igramo bez trenera igrali bismo isto ovako, ovog mucenika na klupi niko ne jebe dva posto. Doduse i sam je kriv sto salje na teren igrace koji nisu konstatovali ni Stankovica koji je imao podrsku uprave a kamoli trenera koji je vec bivsi. Kanga, Katai, Rodic, Pesic, bukvalno niko od njih nema potrebe da uopste izlazi na teren do kraja sezone, samo ili prenose nervozu na ostatak tima (Katai, Kanga), ili ih tradicionalno mrzi da zive (Rodic), ili i jedno i drugo (Pesic).

 

Bas me zanima kako ce to da izgleda s ovim Izraelcem, on ako ima karakter i dobije apsolutnu podrsku uprave rasterace pola zasluznih gradjana iz ovog tima.

  • +1 4
Link to comment

@Dimitrije svaka vam cast koliko se upinjete da opravdate Zvezdinu igru i njene igrace koji pruzaju jedno veliko nista. Glavni problem Partizana onih godina kada su imali sve pred sobom od titule do igranja u Ls bio je sto je hteo samo da bude bolji od Zvezde i nista vise, sto nije uspeo da klub podigne na jedan visi nivo. Steta je sto se Zvezda trudi da ucini isto iako ne izgleda tako. 

Milojevic je najgori trener Zvezde, ne po rezultatima i znanju vec sto je pristao da bude Terzicecva, Dzajina i na kraju i Vuciceva podguzna muva. Taj covek u ovom trenutku ima sve pred sobom, iako zna da je verovatno bivsi on cuti, slusa i smrdi umesto da bude dzek i da ih sve zajebe i ode 

Pravicemo mi Dekija od blata

  • +1 1
Link to comment
36 minutes ago, darkonet said:

@Dimitrije svaka vam cast koliko se upinjete da opravdate Zvezdinu igru i njene igrace koji pruzaju jedno veliko nista. Glavni problem Partizana onih godina kada su imali sve pred sobom od titule do igranja u Ls bio je sto je hteo samo da bude bolji od Zvezde i nista vise, sto nije uspeo da klub podigne na jedan visi nivo. Steta je sto se Zvezda trudi da ucini isto iako ne izgleda tako. 

Milojevic je najgori trener Zvezde, ne po rezultatima i znanju vec sto je pristao da bude Terzicecva, Dzajina i na kraju i Vuciceva podguzna muva. Taj covek u ovom trenutku ima sve pred sobom, iako zna da je verovatno bivsi on cuti, slusa i smrdi umesto da bude dzek i da ih sve zajebe i ode 

Pravicemo mi Dekija od blata

Ja napisah da je iz utakmice u utakmicu sve gore jer je Milojevic pogubio dizgine i ostyao bez autoriteta, a vi to niti citate vec terato svoju mantru.  To sto ja ne opalim po Terzicu, Dzaji i Vucicu svaki put kada napisem neki prilog na Zvezdinoj temi je nesto sto smatram za normalno ponasanje.  A nije da ih nisam potkacio kada je tema bila odgovarajuca. 

Link to comment
3 hours ago, harper said:

Bas me zanima kako ce to da izgleda s ovim Izraelcem, on ako ima karakter i dobije apsolutnu podrsku uprave rasterace pola zasluznih gradjana iz ovog tima.


Što znači da će minimum pola sezone da bude bolje za zdravlje izbegavati naše utakmice u Evropi. Ako je doveden na duže staze (kod nas je to više od 1.5 sezone), onda je to projekat na duže vreme, bez instant uspeha. 

Link to comment
3 minutes ago, dragance said:


Što znači da će minimum pola sezone da bude bolje za zdravlje izbegavati naše utakmice u Evropi. Ako je doveden na duže staze (kod nas je to više od 1.5 sezone), onda je to projekat na duže vreme, bez instant uspeha. 

 

Ako se pokazu ova trojica koji dolaze nece to biti losa ekipa. Nije ni sada losa ali je istrosena, pogresna je hijerarhija, nemaju trenera sa autoritetom i cela ova polusezona je jedno veliko gubljenje vremena. Nas ubedljivo najveci problem je sto nam igra previse zavisi od Kange i Kataija a njihov plafon je vec dostignut i nalazi se daleko ispod nivoa Lige Sampiona. Oni obojica imaju poseban kvalitet za ovaj tim ali ga nemaju u LS (nemaju ga ni za LE ali hajde) a svi igraci samo njih traze na terenu jer znaju ko je gazda tima pa da se ne zamere. Preveliki saobracaj igre ide kroz njih dvojicu a ne mogu to da iznesu. Kanga bi u nekoj varijanti i mogao nesto da ponudi, Katai jednostavno ne moze da prenese igru na visi nivo jer je isuvise inferioran u duelu.

 

Ovaj Izraelac ce sigurno doci pre priprema pa ce imati vremena da vidi s kim ima posla i da spremi ekipu koja moze da trci u LS. Osim ta tri pojacanja svi ovi igraci su dugo u klubu i ne bi trebalo da im je potrebno mnogo vremena da usvoje takticke zahteve u igri, problem ce biti sto neki igraci nece moci da ispune trkacke a neki bogme ni tehnicke. Sve sto zelim da vidim od njega je da u timu ima 10 igraca koji mogu da se guraju, mogu da istrce, mogu da odrze koncentraciju 90 minuta i mogu da igraju u visoj brzini, kretnje i formacije onda nece biti problem postaviti kako treba.

 

A nase utakmice ce biti zahtevne za gledanje, pogotovo ako ne budemo imali solidan zreb, to mogu odmah da ti kazem. Mi sa ovim timom do sada nismo prolazili ni kvalifikacije, kad nas dohvate ekipe koje su prestale da se bave time ko moze da trci, ko moze u trku da doda, ko moze da centrira a da ne prebaci stadion jos pre 30 godina, ima da prasi na sve strane.

  • +1 3
Link to comment

Valjda je dogovoren Olajinka iz Sparte Prag, Stamenic valjda iz Danske, a i mene interesuje ko je treći?

Edited by hrkljush boys_2
Link to comment
2 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Valjda je dogovoren Olajinka iz Sparte Prag, Stamenic valjda iz Danske, a i mene interesuje ko je treći?

Pa, Edmund Blackaddo.

  • Haha 3
Link to comment
8 hours ago, Milosh76 said:

Koja 3 pojacanja dolaze sa Izraelcem?

 

 

5 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Valjda je dogovoren Olajinka iz Sparte Prag, Stamenic valjda iz Danske, a i mene interesuje ko je treći?

 

Izgleda onaj spic Kraso kojeg smo i zimus hteli da dovedemo, navodno smo se vec dogovorili.

  • +1 2
Link to comment

Mora da se pravi nova osovina tima. Ova ekipa je (da ne kažem) odavno prošla svoj prime i vreme je za ozbiljan remont. To bi, u valuti, značilo da se lopovčine moraju isprsiti bar 20, ako ne i 30 miliona, ako uopšte pomišljaju da budu bilo šta osim da služe za zajebanciju.

Uopšte mi ne pune oko ova najavljena pojačanja + Spajić, koji je valjda polako u procesu izlaska iz indukovane kome. Trebaće mu još po' godine da opet nauči da hoda.

Dobro je svakako da unezverenog više ne gledam(o) na klupi i oko nje, dok pravi grimase kao da gleda tekmu a slučajno je baš on trener. Njemu je svakako winwin; otići sa bogatijim sivijem, tj. duplom krunom, i pravac Finska. Nikad nezasluženije zarađene pare, ali taj je samo čestica prljavštine repa komete.

 

  • +1 1
Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...