Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, levi said:

jel razmišlja tamo neko da pusti 1 nepristojnu ponudu za Luku Jovića, umesto što jure mačke u džakovima po 2. francuskoj ligi?

Sta bi Luka Jovic radio u Zvezdi?  Malo trckarao po terenu; ponekad primio loptu pa je u najboljem slucaju prosledio je prvom do sebe.  Taj momak je digao ruke od fudbala jos od kako je presao u Real.  Da nije reprezentacije, on verovatno ne bi ni igrao takmicarske utakmice.  Zavrsice kao njegov prethodnik, Filip Jankovic, u nekom timu prve lige Republike srpske.

Link to comment

jel on i dalje na Realovom ugovoru, ili je prešao skroz u Fiorentinu? u Italiji i nisu neke nedostižne plate za nas

 

uostalom ako će da se igra liga šampiona mora da se plati,  i Kampazo zarađuje kao svi ostali zajedno. ne može više ni Evroliga da se igra sa platama od 300.000, a kamoli Liga šampiona

Link to comment
4 hours ago, levi said:

jel on i dalje na Realovom ugovoru, ili je prešao skroz u Fiorentinu? u Italiji i nisu neke nedostižne plate za nas

 

uostalom ako će da se igra liga šampiona mora da se plati,  i Kampazo zarađuje kao svi ostali zajedno. ne može više ni Evroliga da se igra sa platama od 300.000, a kamoli Liga šampiona

Pa ako se vec placa, da to bude spic koji redovno postize golove i asistira.  Jovic to ne radi otkako je otisao iz Nemacke.  Zasto bismo se zaletali za Jovica?

Link to comment
2 hours ago, Bright Billy said:

Sad me ova diskusija podsetila na pricu perice ognjenovica, za kog sam pre par dana procitao da je postao sef struke ni manje ni vise nego metalista iz harkova...

Menadžer propustio da mu ukaže na jednu sitnicu.

  • Haha 3
Link to comment

Priča oko Jovića je kiselo groždje u startu. Ja bih sa njim rizikovao (ako uopšte i ima nešto da se žrtvuje). Njegov govor tela je bio ok samo u par prvih meseci u Italiji, inače je potpuno rekreativan. Trči u istom ritmu, bez eksplozivnosti, ne traži loptu, ma čist bezobrazluk kakav se viđa samo na utakmicama Zidana i prijatelja protiv Raulovih zvezda. Ipak, daleko je sve to poređenja sa Filipom Jankovićem otprilike koliko je daleko Real Madrid od Ekstramadure.

Ja bih igrao na kartu da nikad ne znaš takvima šta će da dune, a u Zvezdi bi se već preživelo bez predatorskih učinaka Kulibalija, Ohija, Dionija... Ovde ipak govorimo o igraču u najboljim godinama za koga je nedavno Real istresao 60 miliona.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...