Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Odgledah kolaz snimaka sa utakmica tog ruskog centarfora.  Nista spektakularno, golove uglavnom postize iz peterca.  Ne vidi se na snimcima koliko je spretan sa loptom kada je van sesnaesterca.  Imam utisak da smo slicnog igraca vec imali - Ohija.

  • +1 1
Link to comment
47 minutes ago, Dimitrije said:

Odgledah kolaz snimaka sa utakmica tog ruskog centarfora.  Nista spektakularno, golove uglavnom postize iz peterca.  Ne vidi se na snimcima koliko je spretan sa loptom kada je van sesnaesterca.  Imam utisak da smo slicnog igraca vec imali - Ohija.

 

Mene zapravo vise podseca na Pesica.

Link to comment
13 minutes ago, dragance said:

Koji ce nam kurac jos jedan takav?

 

Iskreno nemam pojma kakav je igrac, njisam ni cuo za njega dok nije poceo da se dovodi u vezu sa nama. Pogledao sam malo neke klipove i utisak mi je da po kretnjama i nacinu igre podseca dosta na Pesica. Inace su mi centarfori kojih nema nigde a onda polude u jednoj polusezoni i daju brdo golova po pravilu sumnjivi, mogu da se isplate a mogu da budu epski promasaji. Nekako vise poverenja imam u igrace koji daju manje-vise isti broj golova u vise sezona, makar nemali nijednu monstruoznu sezonu kao sto je Pesic imao kod nas one sezone sa Grofom.

Link to comment
16 hours ago, harper said:

 

Nije on folirao taj pad, ne bi umeo tako dobro da odglumi. Kontakta nije bilo ali ga je mozda ocekivao, promenio korak pa se zateturao ili samog sebe sapleo. U prenosu sam bio siguran da ga je lik sapleo s ledja, tek na usporenom snimku sam video da uopste nije bilo kontakta. Ako je ono uspeo da odglumi zajebao je i Pedju Mijatovica, najvestijeg padavicara u istoriji fudbala.

 

pogledaj taj snimak jos jednom i obrati paznju na noge (kolena) od radnikove 10-ke

Link to comment

ma kakva crna montaža, numem je to da radim. nego sam naleteo na tw na ovo pa mi bilo baš smešno.

 

dve srećne okolnosti imamo. skoro tri meseca pauze, taman da se zaboravi na ovu gomilu smeća koja je počela da se pravi poslednjih mesec dana međ večitima. verovatno usled neizdrži koja je zahvatila "uprave" zbog dužeg perioda apstinencije i odsustva saopštenja. sad kad je učestalo, pauza dođe ko naručena.

 

drugo, prvenstvo je rešeno pa ćemo biti lišeni bilo kakve tenzije. vi nećete 10 bodova izgubiti u naredne dve godine, a ne do maja/juna. tako da svako može da se posveti svom poslu u miru.

 

 

Link to comment

Nisi razumeo, nisam aludurao na montazu vec na tvoje poredjenje nas i Obilica na tvom maticnom topicu, jer ako smo mi Obilic vas cilj to nikako ne sme da bude. Preposteni Partizan. A koliko juce se secam izjave Tumbakovica kako ce Zvezda jedino uzeti pehar Politike za najvise postignutih golova i finala kupa koji ste namestili sa Obilicem. Neverovatno sta vam se sve dozvoljava da pisete i koliko trujete.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, darkonet said:

Nisi razumeo, nisam aludurao na montazu vec na tvoje poredjenje nas i Obilica na tvom maticnom topicu, jer ako smo mi Obilic vas cilj to nikako ne sme da bude. Preposteni Partizan. A koliko juce se secam izjave Tumbakovica kako ce Zvezda jedino uzeti pehar Politike za najvise postignutih golova i finala kupa koji ste namestili sa Obilicem. Neverovatno sta vam se sve dozvoljava da pisete i koliko trujete.

Auuu sunce ti koliko samo lupetaš. Prvo ovo "matični topic" to verovatno samo ti imaš u glavi od kako ti je pao katanac na "matični RSB"

Drugo gde si učitao da je Ted to rekao pa se sad sa njim mačuješ?

Višedecenijsko pamćenje Tumbakovićevih izjava je stvarno nešto novo ali ne bih to komentarisao niti bi se time posebno hvalio.

A za trovanje, si već uspeo sam sve da odradiš.

Edited by *edited by mod
  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
On 11.11.2022. at 21:02, April said:

Zvezda je preslikani Obilić

 

On 11.11.2022. at 22:47, theanswer said:

Nije Zvezda Obilić. Zvezda je Obilić na steroidima. Zvezda je Obilić kad bi Milošević navijao za Obilić i zanimao ga fudbal.

 

10 hours ago, *edited by mod said:

Auuu sunce ti koliko samo lupetaš. Prvo ovo "matični topic" to verovatno samo ti imaš u glavi od kako ti je pao katanac na "matični RSB"

Drugo gde si učitao da je Ted to rekao pa se sad sa njim mačuješ?

 

 

Tacno, nije Ted.

 

Drugo, nemojte ovo sa preslikanim RSB-om jer cete dobijati nogu u guzicu dok vam ne poplavi. Takve denuncijacije tipa ko je odakle dosao i ko je pravi navijac Zvezde a ko tribinaska fukara sacuvajte za sebe, to ovde nikog ne zanima. Uostalom, ako znas sta je pisano na tom forumu i ti si ocigledno dosao sa istog mesta pa ne vidim zasto bi to zamerao njemu.

  • +1 6
Link to comment
31 minutes ago, harper said:

 

 

 

Tacno, nije Ted.

 

Drugo, nemojte ovo sa preslikanim RSB-om jer cete dobijati nogu u guzicu dok vam ne poplavi. Takve denuncijacije tipa ko je odakle dosao i ko je pravi navijac Zvezde a ko tribinaska fukara sacuvajte za sebe, to ovde nikog ne zanima. Uostalom, ako znas sta je pisano na tom forumu i ti si ocigledno dosao sa istog mesta pa ne vidim zasto bi to zamerao njemu.

Kao što rekoh nije Ted, ali očito da se ne pravi razlika pa se učitava kad zatreba.

Što se tiče tribinaske fukare poprilično sam siguran da je ovde nema ni sa jedne strane. A od navijačkih foruma ne posećujem ni one od timova koje pratim, ali se lako oseti kada na forum bupne neko ko je većinu vremena provodio u jednobojnom internet okruženju, što je logično i eskaliralo kada se zatvorili jedno takvo.

Link to comment
18 minutes ago, *edited by mod said:

Kao što rekoh nije Ted, ali očito da se ne pravi razlika pa se učitava kad zatreba.

Što se tiče tribinaske fukare poprilično sam siguran da je ovde nema ni sa jedne strane. A od navijačkih foruma ne posećujem ni one od timova koje pratim, ali se lako oseti kada na forum bupne neko ko je većinu vremena provodio u jednobojnom internet okruženju, što je logično i eskaliralo kada se zatvorili jedno takvo.

 

Sad sam proverio, covek se registrovao na forum pre 14 godina, tako da nema govora o nekom ko je bupnuo a pre toga vecinu vremena proveo ne znam gde. Jedan klik je u pitanju, mogao si i sam da proveris pre nego sto krenes da "osecas".

Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...