Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, Bright Billy said:

Erakovicu je u ovoj polusezoni mogla samo da padne cena a tesko da ce i na prvenstvu igrati osim ako nas tamo zesce ne sastave kartoni i povrede. Tu je bitan faktor i dragovicev ugovor koji istice na leto pa i u tom kontekstu treba videti dal je pametno prodavati erakovica. 

 

Mislim da je Dragovic potpisao na 3 godine

  • +1 2
Link to comment

Zar je nije igrao u Bazelu i Dinamu? 

Kanga, Pesic i Katai nemaju 1 sekund LS u karijerama, a ni Ivanic se nije nesto naigrao, bio je rezerva u drugoj kampanji, igrao je Marin s 2 zadnja vezna

 

Link to comment

Najvecu sudijsku navlakusu koju sam ikad gledo je bilo kad smo igrali protiv sebe one jeseni pre nego je Zeljko™ koknut

Na kraju je Bunjevcevic izjednacio i prikuco pod precku nesto iz prekida, a Mirkovic onaj rezervni spic imo 100% sansu u zadnjem minutu, srusen s ledja u kaznenom u kontri i nikom nista

Tukli ko konji, ofsajdi ne postoje, mi smo mislim i neki crveni dobili, neki njin po desnoj strani, dan danas se secam prezimena - Kozosh :laugh: simulirao kao da ga je leteci tanjir laserom upuco 

I onda smo vezali jedno 28 pobeda na prolece i uzeli titulu, Pjana i autogol u derbiju, a finale kupa protiv Napretka (tada ulazili iz druge lige u prvu, igrao Zajic i Kojicic je bio glavni) koji posle najesen igra kvalifikacije za Kup UEFA a Milojko svrsava vise i jace nego protiv Bajerna i u Bariju. Onaj Stevanovic neki dao sve golove skoro, ne secam se gde je posle igro

Jesha posle godinama kukao kako su dali 174 gola u toj sezoni a nisu uzeli titulu, a prvi derbi je bio onaj s raketom pravca jug-sever

Edited by Plajvi
Link to comment

Prekršaj možda nije ni postojao, ali ne samo zbog nas i -10 razlike imponuje mi više pobjeda zato što su oni surduličani klošarski ležali po pola sata odmah od izjednačujućeg gola, stigla ih karma.

Ono što ostaje kao nerješiva enigma je trener mali Miloje, prvo poluvrijeme smo djelovali ok i glava i rep i moglo se utrpati bar još jedan gol za miran nastavak, ali one sulude izmjene kad nam je dogorjelo do nokata su za prekrstiti se i desnom i lijevom, ako mu se u tome ogleda koncept onda smo ga ugasili na širem planu, a opet nisam pristalica promjene trenera po svaku cijenu upravo iz razloga da nemamo neki bogzna izbor boljeg!

Pametan nisam šta tu uraditi.

Ono što mi se svidjelo je da se mali Azarov lagano prilagođava poziciji i dosta dobro juče pokrivao lijevu stranu, pomagao u ogranizovanju napada u svakoj mogućoj prilici, dosta je doprinio ovoj pobjedi, pa bi bilo dobro da smo tu pokriveni za drugi dio sezone, jeste da izgleda slabašan fizički, mene podsjeća na Marka Elznera slična građa, ali je Elzner znao kako da zaustavi svakog protivničkog igrača ispred našeg šesnaesterca. Milun je isto juče pokidao na terenu, izvukao je svaki atom snage pa i onaj pad kod prekršaja je bio takav da zbuni i sudije a i njega vjerovatno. Pauza će dobro doći za mnogo stvari da se isčiste, ako bude znanja i volje za to. Vidjećemo.

Link to comment

Odigrali smo 30 takmicarskih utakmica za 4 meseca a pauza izmedju kraja proslog prvenstva i pocetka priprema za ovo je trajala bukvalno dve nedelje. Ako iz tog ugla pogledamo stvari onda su juce na terenu verovatno bili oni koji su imali najmanje sanse da se povrede...

  • +1 2
Link to comment

Kako prenose ruski mediji, Crvena zvezda je poslala ponudu tamošnjem članu Premijer lige Orenburgu za napadača Vladimira Sičevoja, koji je u 15 kola postigao čak 14 golova.

Zajedno sa Holanđaninom iz moskovskog Spartaka Kvinsijem Promesom, Sičevoj je vodeći na listi strelaca ruskog šampionata, što je bila dovoljna referenca za upravu crveno-belih da opipa puls ruskog kluba, ali i ovog igrača. 

Link to comment
3 hours ago, Ćenta said:

Milun je isto juče pokidao na terenu, izvukao je svaki atom snage pa i onaj pad kod prekršaja je bio takav da zbuni i sudije a i njega vjerovatno. Pauza će dobro doći za mnogo stvari da se isčiste, ako bude znanja i volje za to. Vidjećemo.

 

Nije on folirao taj pad, ne bi umeo tako dobro da odglumi. Kontakta nije bilo ali ga je mozda ocekivao, promenio korak pa se zateturao ili samog sebe sapleo. U prenosu sam bio siguran da ga je lik sapleo s ledja, tek na usporenom snimku sam video da uopste nije bilo kontakta. Ako je ono uspeo da odglumi zajebao je i Pedju Mijatovica, najvestijeg padavicara u istoriji fudbala.

Link to comment

Катаи девети најбољи стрелац у историји Звезде

 

Александар Катаи је на сјајан начин завршио такмичарску полусезону и са два поготка донео победу нашем клубу. Памтиће Звездин Магико утакмицу у Сурдулици по још једном податку - головима против Радника дошао је до 93. поготка у дресу Црвене звезде, чиме је постао девети најбољи стрелац у клупској историји.

 

🔴

  • +1 1
Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...