Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

1 gospodin Noj ga je istisnuo iz 11, to je stvarno legit razlog da se krene s pajdom :D 

Kaze glavonja vrlo hrabro piksijevski da cemo poderati ove danas, da mu verujemo na rec :zeka:

Edited by Plajvi
Link to comment

U ovoj postavci ima dosta rupa koje postaju hronikus, to nije ni Stanković znao (mogao?) da rješava, pa ne vidim ni ovaj mali da će bogzna šta našpanovati, ali hajd' šta je tu je, možda uz nešto više sreće dođe konačno i ta pobjeda!

Link to comment
On 3.10.2022. at 14:42, Milosh76 said:

Igracemo opet sa 3 pozadi i "pokretnim" bekovima Srnicem :isuse: i Rodicem. Ispred Sanogo i Kanga, levo Ivanic, u sredini Katai, desno Bukari i u napadu Pesic.

 

To je ocekivan sastav, a cisto sumnjam da ce probati nesto novo da eksperimentise, posto to nikad nije donelo dobrog u situaciji kad se mora pobediti.

 

Imamo 2 Ferenca i Trabzon kod kuce, moramo dobiti bar 2 od 3 da bi se borili za trece mesto. Sve tri pobede su vrhunski uspeh i mozda nas vode u zavrsnicu LE. Sa neresenim ili ispadamo 100% ili cemo se tuci po poslednje sekunde za to trece mesto. S tim sto bi to nereseno vise voleo u Madjarskoj, nego na domacem terenu.

 

Servisna informacija

 

Sever i Jug: 1.200 dinara
Istok: 2.200 dinara
Zapad: 2.800 dinara
VIP Zapad: 5.000 dinara
VIP 1 i VIP 2: 12.000 dinara
VIP Galerija: 15.000 dinara
5 Zvezdinih zvezda: 25.000 dinara

 

https://crvenazvezda.iticket.rs/sr/fk-crvena-zvezda-ferencvarosi-tc/tickets-405393.html

 

Osim na stadionu i online ima li gdje po centru grada da se kupe karte?

Link to comment
16 minutes ago, MiddleClass said:

 

Osim na stadionu i online ima li gdje po centru grada da se kupe karte?

 

mislim da nema, al bice karata kolko hoces jer nije neko interesovanje, davace ih tapkarosi po ceni pred pocetak utakmice.

 

ja se lomim dal da idem, jer mi je tek danas malo bolje nakon sto me je 5 dana mrcvarila alergija...

  • +1 2
Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...