Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Gol,promašen penal i još par dobrih akcija i napada. Dosta bolje nego zadnjih par utakmica.
Pešić je opasna cepanka. Najveci krivac ako se ovde nešto iskomplikuje.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment

Ne znam da li ste primetili ,od kad je došao Milojević imamo baš dosta kornera po utakmici .

Kakva beskorisna masa ovaj Pešić ,ajde što ne zna gol da postigne nego ne može nijedan duel da dobije .
Nas treba na fakultetima izučavati ,toliko godina jednog dobrog špica ne možemo dovesti.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



  • +1 1
Link to comment

popularni silja. sve neki poluproizvodi. solidan u jednoj stvari, los u svim drugim.

"dobro se krece" kazu. to mu je taj kvalitet.  

"kulibali je visok" (i tu se valjda zavrsava njegova fudbalska ponuda).

  • +1 2
Link to comment

Nismo mnogo videli.  Trebalo je da vodimo bar sa 3 gola razlike prema sansama.  Igraci kada su blizu kaznenog prostora demonstriraju sebicluk.  Uz to, bespotrebno pravimo faulove u nasoj polovini iz kojih mladost moze da poentira.  Mi bez Milunovica ne mozemo da damo gol iz prekida.  Sama igra je srednje sugava.

Link to comment

Jel moguće da su penali toliki problem? I konstantno menjaju izvođače. Kanga treba da šutira i kraj. Promašio je valjda 1 za sve ove godine. 

Poslednjih 20 minuta je bilo očajno, prekidi, faulovi, mi oprezni. Sad će Srnaldo umesto Kangve pa da izguramo nekako do kraja.

Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...