Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Jeste suluda rasprava ali igrao je Srbin do skoro u Dinamu, a i u Zrinjskom dominira Srbin. Tako da ima pomaka ali daleko od toga da bi prosao medjunarodni transfer izmedju velike cetvorke. Skoro je neki Hrvatski igrač u podcast inkubatoru pominjao da je malo falilo da dođe ali se eto u zadnji cas izjalovilo.

Link to comment
16 hours ago, Malvo said:

U Pesicevu odbranu, lik vec duze vreme igra sa slomljenim prstom na nozi. Verovatno je instinktivno odlucio da izbegne duel stopalima.

 

Nemoguće je trčati 70 minuta sa slomljenim prstom. Pa ni puno manje.

 

3 hours ago, John Coltrane said:

I mene je Kangva "prevario" na prvu, ja sam bio ubedjen da je on dovoljno pismen da zameni Kangu. Čak sam to i napisao posle prve 2,3 utakmice gde je bio odličan.

Ubrzo vidiš da je on vodonoša koji nije kokretan ni u defanzivi a ni u ofanzivi (osim ako ne zavuče gol iz kolena sa 16m što se dešava, verovatno, jednom u 50 utakmica). Na sve to Kangva je jako neoprezan igrač koji je sinoć to i dokazao. Neznanje, neopreznost, želja da se pomogne timu ili nešto četvrto manje je bitno kad svi znamo epilog (videti pod Srnić).

 

Status Motike je posebna priča, Mitrović je tek došao pa i dobija šansu "na kaščicu", ali ovog momka smo platili brdo novca a on kao da je u zemlju propao.

 

Kangva je izgledao sjajno sve do Makabija, odnosno, do prve jake ekipe. Koja igra neprestano "obaveznu igru" i visoki presing.

Ima 3 velike mane:

 

- presitan i preslabašan za ozbiljan fudbal

- slab u duel i "obaveznoj" igri (što proizilazi iz prve slabosti)

- ekstremno slabo taktički obučen i nedisciplinovan

 

Dakle, igrač isključivo za Linglong i neke Jermene i slične timove. Čim krene tvrdo, nestaje sa terena, a sklon je i taktičkim propustima - pogledati njegovo kretanje i gde se nalazio prilikom prvog gola juče, nakon što je Balerina preskočila loptu.

Da podsetim - da je stvarno ekstra igrač kakvim je predstavljen, bio bi već uveliko u nekom daleko bolje organizovanom klubu nego što je Zvezda.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
38 minutes ago, Milosh76 said:

Neka hvala, ne treba nam ta prsotina u klubu.

Kao kad bi vama dosao Djani Curcic za trenera, a Zeljko Pantic za predsednika kluba ili Tegeltija za predsednika KKP.

Kapiram da bi 80% vasih bilo odusevljeno, a realno, to su sve bolesnici i budale. Mislim na tu trojicu i Lalatovica, ne na navijace FKP ili FKCZ.
 

 

kapiram, da navijam za Zvezdu verovatno bih imao isti stav. ovako sa strane mi je izgledalo kao dobra ideja, tipa desperate times call for desperate measures

 

s tim što ja ne mislim da je on prsotina ili da je lud. mislim da je to sve gluma i neki imidž koji fura. ako nije sve onda najveći deo. slušao sam ga pre par godina u nekom podkastu fudbalskom i prilično se iznenadio. u smislu da sam očekivao razne baljezgarije i gluposti, a ispalo je prilično normalno.

 

Djani jeste prsotina 1/1 :D

Link to comment
7 hours ago, Ted said:

desperate times call for desperate measures

Nisu toliko desperate times... vise mi tripujemo i izlazi na povrsina otvorena i zasluzena mrznja prema Terzicu i Mrkeli...

 

Sve to moze da se ispegla vrlo lako, sto ce se verovatno i desiti. I prosle sezone je bila frka sa Borjanom i njegovim prenemaganjem, svadjom ili sta vec, pa se ispeglalo. Isto je bila "katastrofa" pa se sve vratilo u normalnu kad smo dobili februarski derbi.

 

Tako da ne sumnjam da cemo se izuvci, nervira me sto uvek moramo da pravimo sranja, da bi uradili nesto sto je trebalo da uradimo odmah na pocetku. I tako svake sezone i tako svaki put.

  • +1 1
Link to comment

Nagomilali smo igrace na krilima i platili ih 3+ miliona - Motika, Mustafa i Mitrovic...

 

Dok na nekim drugim pozicijama imamo 0 igraca. Zadnjeg veznog smo rjesili i mislim da bi pametno bilo produziti Sanoga na jos godinu. I pored godina najbolji je dmc u ekipi. To se naravno nece desiti jer lova mora da se vrti...

Link to comment
4 hours ago, Milosh76 said:

Zato su doveli Mijailovica, da bude taj drugi dmc, posto od Srnica nema vajde na toj poziciji. A usput i malo pare da se properu.

 

Možda malo i zbog broja stranaca. Jel i dalje pravilo 4 stranca u prvoj postavi?

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Milosh76 said:

Mogu 4 stranca da budu na terenu, a na klupi moze koliko hoce...

 

Pa to i mislim, 4 u 11. Mićko umesto Kangve ili Sanoga otvara mesto za nekog drugog stranca u 11.

  • +1 1
Link to comment

Kangva ce igrati, ako ne igra Ivanic, a nece igrati...

 

Po meni

Borjan - NijeFudbaler, Erakovic, Milunovic, Rodic - Mijailovic Kanga, Kangva - Bukari, Katai i Ben.

 

Bez sporog klasicnog spica, Katai i Ben se menjaju kao najistureniji, dosta kretnje, blabla...

Link to comment

Jel moze Micko igrati beka? Je ima rezon da su ga doveli za to? Btw, izgleda da je vracen Mijatovic.

 

Sto se tice Sanoga, ja bi ga produzio ove zime ali prebacio u obranu jer je usporio. Pogotovu ako prodaju Erakovica. Tako ako idramo sa trojcompozadi mogu igrat skupa on Dragovic i Milun ili se njih trojca rotirati ako dovedemo bekove i igramo sa 2 pozadi. Pankov kao rezerva i neki klinac u slucaju ozljeda i to je solidna obrana za sledecu sezonu. 

Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...