Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

48 minutes ago, harper said:

 

Zavisi na koji udarac mislis. Onaj iz slobodnjaka je verovatno zavrsio negde u Tutinu.

 

 

Napisah iz igre, ne iz prekida. Ovo što je danas šutnuo nekoliko puta jedva se dokotrljalo do gola.

 

Je li on u stvari zdrav fizički? U zadnjih par tekmi je takođe nekoliko puta promašio čitav fudbal u šesnaestercu. Kao da ima probelma sa koordinacijom.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
36 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

 

Napisah iz igre, ne iz prekida. Ovo što je danas šutnuo nekoliko puta jedva se dokotrljalo do gola.

 

Je li on u stvari zdrav fizički? U zadnjih par tekmi je takođe nekoliko puta promašio čitav fudbal u šesnaestercu. Kao da ima probelma sa koordinacijom.

 

Ne vidim da trci ,manje nego obicno, sto je malo ali standard. Ne ide ga sut pa pokusava da plasira, pre ce biti da je to u pitanju.

Link to comment
On 10.9.2022. at 15:11, John Coltrane said:

Naravno da je kriv i sam igrač, u ovom slučaju Srnić, ali uvek se tu dopiše još par imena. Kriv je jer je deo kriminala koji isisava pare iz kluba. To su igrači koji deo svoje plate daju Terzi, igrači koji su odani klubu i kojima ne bi palo na pamet da tuže klub za neisplaćene plate, onaj tip igrača koji ode na free i još oprosti dugovanje klubu.

Mislim da ga je Stojadin zavaljao u Las Palmas, potpisao ugovor na 3 godine ali je posle prve već najuren - sporazumnim raskidom.

 

Sećam se pre 10tak godina kako su ih kidnapovali iz Mačve kao super talente, on i brat Dragoljub koji je imao sličnu karijeru, malo domaće lige, izlet u Poljsku, povratak u LingLong.

 

Inače kako drugačije opravdati, i posle svih gluposti napravljenih u bitnim mečevima, podršku sa severa?!?

Srnic je otisao iz raspadnute Zvezde u Cuku gde je bio dobar, onomad je u finalu kupa briljirao protiv Partizana i njegovim golom su osvojili kup pa smo ga mi vratili. Nema nikakve veze sa kriminalom koji isisava pare iz kluba niti je zato doveden tada u Zvezdu. Nakon toga je dao gol Krasnodaru u sudbonosnom dvomecu za uspon kluba pa je dao gol Kelnu za prvo prolece u evropi posle 25 godina, pa je namigivao Maneu kad smo dobili Liverpul. 

Otprilike tu lezi i odgovor zasto je dobio podrsku severa, zato sto se taj sever uz sve mane kojih ima nebrojeno ispostavio kao jedina grupa ljudi (uz mali broj pojedinaca van severa)  koja ovu generaciju igraca (i trenere koji ih vode) tretira kako dolikuje generaciji koju je svaki zvezdas do pre 6 godina sanjao. Ako se pritom u zvezdaskoj javnosti stvori histerija koja preti da unisti pozitivan kurs koji klub ima onda i ti ljudi koji na sve to gledaju sa malo vise zahvalnosti i razumevanja osete potrebu da odu u drugu krajnost od ovih razmazenih i da javno pruze podrsku da bi anulirali losu energiju. 

Vecina ljudi macehinski navija za klub, gladi im ego da navijaju za veliki i uspesan klub ali je sve to povrsno i bez dublje konekcije. Tu su da pokupe dobru energiju, kad je lose histerisu da ne bi slucajno malo i propatili sa timom, sve je to licemerno i naglavacke postavljeno. Ni ja ne volim Srnica da se razumemo ali mi ne bi palo na pamet da mu zvizdim kao i bilo kom drugom igracu koji daje sve od sebe. Meni su Lazic i Gobeljic omiljeni igraci ovih generacija Zvezde u kosarci i fudbalu, ostace neshvaceni vecini i to je tako. 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
23 minutes ago, samo_opusteno said:

Meni su Lazic i Gobeljic omiljeni igraci ovih generacija Zvezde u kosarci i fudbalu, ostace neshvaceni vecini i to je tako. 

 

Kako, covece? Za Lazica razumem ali zasto Gobeljic?

Link to comment
4 minutes ago, harper said:

 

Kako, covece? Za Lazica razumem ali zasto Gobeljic?

Bio sam na Zlatiboru na onim pripremama kad je Milojevic preuzeo klub i tih dana su najveca pojacanja bili Rikardinjo i Gobeljic pa sam posebnu paznju obracao na Gobelju a Vujadina, Stojkovica, Borjana i druge nisam ni uzimao za ozbiljno kao i niko drugi tada. 

Posle mi se dopalo sto je redovno bio najborbeniji, igra bez ega, krpi razne pozicije, izbacio je Stojkovica iz prvih 11 jer je dobro igrao. Pamtim dobre partije, Jang Bojs, Kopenhagen, gol Bufonu, nerviranje kad smo gubili derbije jer ga je iskreno pogadjalo... Posle ga napucala lopta u Milanu koja je isla 20 metara pored gola i dobio crveni i ljudi ga uzeli na zub preko svake mere pa mi je i to neki iracionalan razlog da ga gotivim. 

Link to comment

Mladi spic, koji je davao more golova po omladinskoj ligi, pa onda presao u Graficar. Medjutim odande misteriozno nestaje, nema ga na spisku licenciranih igraca, a nema ga ni medju klincima. Bila je prica da ide negde, sad videsmo i gde... 

 

 

 

Link to comment
On 11.9.2022. at 20:56, dragance said:

Odgledao neku foto reportažu, ne znam da li sam sam nabasao na nju ili je nešto što je @Redoran postavio, ali ja bih tamo išao zbog hrane! Ako nisam nešto pomešao, blizu je sirijske granice (ne gugla mi se sada).

 

Trabzon i okolina su zanimljivi za videti ali ljudi, ne igrajte se slučajno sa nekim solo navijačkim ekspedicijama. Ako je neko voljan da ide i ima kartu u obezbeđenom sektoru, neka mi pošalje PM pa ću da objasnim šta treba. Ako klubovi nisu dogovorili dolazak gostujućih navijača, batalite avanturizam.

  • +1 2
Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...