Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Ko ovo prodaje/reklamira? Klub?
Mislite da nema nekih dogovora i logistike posle svega sto se desilo?
Nisu ludi valjda da prodaju karte na svoju ruku ako za pocetak nemaju bezbednosne garancije i ostalo

Sent from my SM-G970F using Tapatalk





Link to comment
27 minutes ago, MeanM@ said:

Ko ovo prodaje/reklamira? Klub?
Mislite da nema nekih dogovora i logistike posle svega sto se desilo?
Nisu ludi valjda da prodaju karte na svoju ruku ako za pocetak nemaju bezbednosne garancije i ostalo

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Ovo bi trebalo da je preko kluba, sa njihovog fb sam skinuo sliku

Link to comment
42 minutes ago, MeanM@ said:

Ko ovo prodaje/reklamira? Klub?
Mislite da nema nekih dogovora i logistike posle svega sto se desilo?
Nisu ludi valjda da prodaju karte na svoju ruku ako za pocetak nemaju bezbednosne garancije i ostalo

Sent from my SM-G970F using Tapatalk




 

 

 

Klub dobije katre za gostujuci sektor, uvek je tako pred gostovanje osim kad je gostovanje zabranjeno. Zabranu gostovanja moze da lupi uefa, srpska ili turska policija sto sad ocigledno nije slucaj. Ako su gostovanja rizicna lokalna policija te obicno nabije u neki deo grada koji obezbedjuje, odatle te odvedu do stadiona a na kraju te i isprate, u ovom slucaju idealno na neki carter let...

  • +1 1
Link to comment

Bio je Galatasaraj one Keln sezone s KUMS-om na golu :D

I Trakija (danas Botev) Plovdiv pre Briza 

(nisam ni postojao tad, al' znam sve to sam gledao s kaseta i yt)

Mozda bilo jos nesto, ne secam se

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Da li mi se čini ili u zadnjih nekoliko mečeva Katai kada šutne ka golu iz igre, lopta se jedva dokotrlja do golmana. Nigde intenziteta udarca?

 

Zavisi na koji udarac mislis. Onaj iz slobodnjaka je verovatno zavrsio negde u Tutinu.

Link to comment
ta sajla koja njih drži je znatno čvršća od veze koju Srnić ima sa klubom.
 
ne mogu da krivim čoveka koji je dao sve od sebe, a i reakcija koju je imao nakon penala dovoljno govori (o pošetenju samog igrača). mogao bih da krivim trenera npr. zbog izbora igrača. a nije sigurno Srnić trebao da odbije da igra ili da kaže, vidi šefe, nemoj mene, nisam ti ja dovoljno dobar za ovo.
 
Јесте ако се курчи да је Звездаш, војник, или било шта друго јер фудбалер сигуно није. Али је улетео у ситуацију да нема робовласника и дошао да тренира са клубом "да одржава форму" који никада није ни имао јер је реално ЛСЛ дунстер. И онда наравно Терза и Мита Мандов реагују "дођи кРуменци" потпиши ође, шатро 6 месеци до краја сезоне, плата пола пола, чисти папири плаћање нама. Онда се осладило па се продужило и следеће сезоне, па после многих киксева заслужио и нови угобор уз бурекџијску лажну вест да га је тражио неки Руски клуб. Ево и ја објавио да ме је тражила Моника Белући али сам демостративно одбио и решио да останем кући.

Sent from my SM-G998U using Tapatalk

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...