Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Taman sam pomislio nereeseno, kad me Silja obradovao.  Mislio sam da ne treba da menja Mitrovica Pesicem niti Bukarija Mustafom bez glave.  Uopste mi nije bilo jasno zasto je menjao ovu dvojcu, dinamicni, brzi, dribleri, napadali direktno na gol Pazara. 

Edited by Dimitrije
Link to comment

Mora ekipa da se smiri i igraci pronadju zajednicki mojo, mi smo danas izgubili zivce i poceli da prikenjavamo jedni drugima vec posle pola sata utakmice. Takodje, mora Kangva da igra od pocetka dok nema Ivanica jer je izgleda on jedini igrac u timu koji ne jebe Kangina proseravanja a vec su pokazali da mogu zajedno. Katai je nastavio po starom, on sad i kad sutne ne veruje da ce da da gol. Onaj slobodnjak koji je izveo mogu i ja tako, bukvalno da je hteo da sutne tako da nema sanse da da gol ne bi je efikasnije sutnuo. Mogao bi neko da mu malo skrene paznju na to da se pomiri s tim da Bukari igra i da prestane da ga preskace na terenu a, ako nece, ima za takve igrace nesto sto se zove klupa za rezerve.

 

Ja ne bih otpisivao ovog Kulibalija tek tako. Svidja mi se njegov stav  na terenu i kako juri i spusta ove balone, covek jednostavno nije igrao deset meseci i trebace mu vremena da prestane da bude posvadjan sa loptom. Pomogli bi i kad bi postojao neko u timu ko ume da centrira umesto da salje balone u 16 koji putuju po pola sata a i kad stignu, s loptom tako mlakog intenziteta nijedan centarfor na svetu ne moze da uradi nista.

  • +1 2
Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...