Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, Hamlet Strašni said:

Oce li poceti teranje?

 

Nema ko da se tera ali nista ne dobijamo iz ovih pripremnih utakmica. Par igraca koji znaju da ce svejedno biti starteri jednostavno ne zele da igraju i propadaju nam prilike da uvezbamo neke stvari a prvenstvo pocinje za desetak dana. Kapiram pripreme, prijateljske utakmice i sve to ali igraj tih 45 minuta koliko si na terenu ili budi frajer pa presedi utakmicu.

Link to comment
5 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Kako odbrani ovo jebote... 2. postava dosta življa od.prve zaslužili su da ga umuvaju. 

 

Zasluzili smo batine. Dve sanse nismo stvorili na celoj utakmici i to obe slucajno. Videcemo u Sociju koliko cemo problema imati na prvoj utakmici prvenstva, za sada izgleda da cemo imati ozbiljnih problema.

Link to comment

Utisak je da je posle priprema tim nepripremljen.  Izgubili su fizionomiju igre i intenzitet.  Ovo drugo je donekle razumljivo, ali ovo prvo brine.  Trebace jos vremena da se tim dovede u red a vremena nema.  Sada idu u "majcicu" da igraju utakmicu koju ne bi trebalo da igraju i gde ce da dozive jos jedan poraz.  Ja bih utakmicu otkazao i posvetio se treninzima, s ciljem da se podigne nivo igre.  Strepim od pocetka nase lige.  Od LS se polako hladim.

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Zasluzili smo batine. Dve sanse nismo stvorili na celoj utakmici i to obe slucajno. Videcemo u Sociju koliko cemo problema imati na prvoj utakmici prvenstva, za sada izgleda da cemo imati ozbiljnih problema.

 

Jbt, ladno za 9 dana krece liga :)

Link to comment

cini se da je svaka nova utakmica na ovim pripremama gora od prethodne, igra i a rezultati. da li je zbog nesto jacih protivnika nego inace, manjka odmora ove godine, ili nesto trece ne znam. samo znam da ne izgleda dobro za sada.

Link to comment

Od cetiri utakmice, pobedili smo dve i to obe slucajno.  Protiv onog cetvrtoligasa na Zlatiboru dosli smo do pobede autogolom.  (Njih je cini mi se neki od nasih ligaskih rivala o'ladio 8-0).  Protiv svih slovenackih timova smo gubili i na srecu izbegli poraz protiv Bravoa i Domzala u samoj zavrsnici.  Odavno nismo imali ovako losa izdanja u pripremnim utakmicama.

Link to comment
1 minute ago, FPLS said:

"Za prvo poluvreme nemam sta da zamerim momcima, to je ono kako Zvezda treba da izgleda"

 

Lol, prvo poluvreme je bilo prejadno.

On zamalo da dobije crveni karton i u ovoj utakmici.  Ocigledno da je nervozan i nezdaovoljan.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...