Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

51 minutes ago, Bright Billy said:

Moze i katai na spica al ti ne das...

 

Moze, druze, sve u fudbalu otkako se Gvardiola dohvatio istog pa moze i Katai na spica. Samo je pitanje na sta bi to licilo. Razumem tvoj pravac razmisljanja, daje dosta golova, ionako nikom ne dodaje loptu osim Ivanicu pa bar neka sutira na gol non-stop, mrzi ga da trci i ne ucestvuje u fazi odbrane, sve ja to razumem. Nismo ti i ja prvi "strucnjaci" koji su se dosetili toga, probali su, recimo, Kosanovic i Djoric. To bi mozda imalo smisla na pojedinim utakmicama gde cuvamo rezultat ali to je mac sa dve ostrice jer ako ne bismo mogli da iznesemo loptu kroz pas iz zadnje linije svaki protivnik bi igrao viktorije protiv nas. Na koga bi isla ispucavanja, visoke lopte, ko bi zadrzavao posed dok se ekipa ne transformise u napad? Katai je bespomocan u kontakt-duelu bez lopte, ne ume da igra ledjima a nije toliko brz da moze da pobegne stoperima u prostor. Ostatak ekipe bi morao da igra i dodaje se kao sat 70 od 90 minuta utakmice da bi to funkcionisalo.

Link to comment
3 hours ago, harper said:

 

.....Ono sto mi se cini realnijim da cemo Kangu i Kangvu gledati zajedno na terenu veoma retko i da ce na tim pozicijama biti dosta rotacija.

I ja imam slican utisak.  Ne samo zato sto Kanga i Kangva lice kao jaje jajetu, vec i zato sto (jos uvek) necemo moci da igramo bez Sanoga u veznom redu zbog odbrambenih zadataka.  Kada nema Sanoga u timu, protivnik dolazi do ivice Zvezdinog kaznenog prostora neometen.  Kangva je bio prilika koja se iznenada ukazala za akviziciju bez velikih troskova.  Medjutim, da je za njega trebalo da plate pristojnu cenu verovatno ga ne bi doveli.

Link to comment
4 minutes ago, Dimitrije said:

I moja ruka gore za Falcinelija.

 

Falcineli iz porodicnih razloga nije hteo da ostane iako smo mu nudili dobar ugovor, zeleo je da se vrati u Italiju. Ta je prica zavrsena. Ima kvalitetnih spiceva dosta za pare koje mi mozemo da izdvojimo ali na ovu ekipu pre svega mora da dodje igrac kojeg ce saigraci da prihvate, inace ce proci kao i svi napadaci sto su prolazili do sada. A kako prolaze spicevi kod nas i zasto brzo gube motiv i samopouzdanje mozete pogledati na oko 6:23 na ovom snimku.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Nije mi jasna logika kod dovođenja Kangve, ako je već toliko igrač sličnih karakteristika kao Kanga, i ako nisu kompatibilni na terenu. Jedino ako će Kanga ubrzo otići iz kluba, pa da se Kangva postepeno uvede u sistem i nasledi Kanginu ulogu.

Link to comment
24 minutes ago, Filozof manijak said:

Jedino ako će Kanga ubrzo otići iz kluba, pa da se Kangva postepeno uvede u sistem i nasledi Kanginu ulogu.

S obzirom na godine, moguce je da ce ga i prodati.

 

A on i Bukari su svakako zamene za Kangu i Bena... jos zadnji vezni da zameni Sanoga i eto nama smene generacija.

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, fandorin said:

Ajde da vidimo nešto više od 1 poluvremena prijateljske utakmice pa da sudimo mogu li K und K zajedno. 

@Dimitrije Falćineli potpisao za Modenu, serija B

Juce sam procitao.  Tesko je izgleda italijanskim igracima da se priviknu na zivot u Srbiji. 

Link to comment

Gordic ipak ne ide na pozajmicu u spartak tako da imamo 4 golmana. Ne racunajuci borjana koji je neprikosnoven, mislim da je vasiljevic najbolji i njega bi nekako trebalo sacuvati...

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...