Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

I nula golova u drugom poluvremenu. 
U četvrtak će biti baš neprijatno. 
U cetvrtak ce dobiti neki dinar pred utakmicu, bice motivisani, igrace mnogo bolje nego u Ligi... Nekih 15ak minuta po poluvremenu. Za toliko imaju snage ozbiljnog fudbala.
A rezultat? Poraz je skoro izvestan, a cuda se dogadjaju, pogotovo na Marakani.
Link to comment

Smesno je ne kritikovati Stankovica kad se vidi kakav je tim skockao s namerom da udje u LS. Njegov odlazak je ogolio sve munjevitom brzinom. Tako da ko roni gorke suze za njim pojma nema o zivotu. A to da uvek moze gore nego pre nije nikakva novost niti argument. Lepo je konstatovati da su terza i zvalavi ostali kratki za par desetina miliona.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Sad vec postaje jasno da se polako zavrsava ovo zvezdino rezultatsko Periklovo doba ( ako uzmem od dvehiljadite pa do danas ) zapoceto Krasnodarom i danas ceka put u neizvesnost.

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment

Steta sto igraca kao Bukari nismo mogli da dovedemo par godina ranije.  Mogli bismo u nokaut fazi LE da odigramo bar jednu rundu vise.

 

Pitam se sta su to i Stankovic i Milojevic videli u Mustafi?  Posle solidno odigrane pripremne utakmice u Sociju, momak ni u jednoj takmicarskoj utakmici u kojoj je igrao nije nista pokazao.  Doduse nije mnogo ni igrao, ali i to sto je odigrao (mozda po minutazi isto koliko i Mitrovic) nije pokazao ni da ume da odigra dupli pas, ni da dobro centrira, ni realizaciju.  Samo da ume brzo da trci.  Ja sam danas ocekivao da Mitrovic udje u igru ili umesto Bukarija ili Kataija, kad ono udje Mustafa.  Mitrovic je pokazao da je brz, da ima dribling, sut, da moze da odigra pas sa saigracima, da ume da postigne gol.  Ne znam da li bi Mitrovic danas napravio razliku, ali Mustafa je definitivno bio corak kao uvek do sada. 

Link to comment

Gledao sam samo hajlajtse i po vidjenom, osim manjka koncentracije kod realizacije, to i nije toliko lose izgledalo. Naravno, hajlajtsi su kao statistika/bikini.

Bice ovo bolje, barem nisu fizicki pali u drugom poluvremenu.

 

 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, MiddleClass said:

Azarov kakav god da je ima centarsut. Gobeljic nicemu nije sluzio u drugo plus Erakovic je neupotrebljiv kao lijevi bek.

 

Azarov nije profesionalni fudbaler, takvih kao on imaš baš u svakom balonu.

 

5 hours ago, hrkljush boys_2 said:

A brat Laki, zaboravio si brata? 

 

kalimero.jpg

Link to comment
4 hours ago, dragance said:

Gledao sam samo hajlajtse i po vidjenom, osim manjka koncentracije kod realizacije, to i nije toliko lose izgledalo. Naravno, hajlajtsi su kao statistika/bikini.

Bice ovo bolje, barem nisu fizicki pali u drugom poluvremenu.

 

 


To ti samo deluje zato što smo igrali protiv LingLong ekipe.

  • Hvala 1
Link to comment

Jel se desilo nekad u novijoj istoriji domace lige da nam neko uputi 5 ili 6 suteva u okvir gola (kakvih god) u prvom poluvremenu na Marakani? Ukljucujuci i Partizan.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
11 hours ago, Poludziber said:

Smesno je ne kritikovati Stankovica kad se vidi kakav je tim skockao s namerom da udje u LS. Njegov odlazak je ogolio sve munjevitom brzinom. Tako da ko roni gorke suze za njim pojma nema o zivotu. A to da uvek moze gore nego pre nije nikakva novost niti argument. Lepo je konstatovati da su terza i zvalavi ostali kratki za par desetina miliona.

 

Taj tim koji je Stankovic skockao je u prvih 5 utakmica osvojio maksimalan broj poena sa gol razlikom 21:1. Taj tim je igrao ofanzivan napadacki fudbal, najcesce bez ijednog zadnjeg veznog, i sprdao se sa MSL takmacima. Ovo sto smo videli juce, a i par dana ranije je smao pokazatelj da fraze "i moja baba bi mogla to da radi sa takvim igracima" ili "ja bih bolje od njega to vodio" nisu nista vise do obicno sviranje kurcu (pesnicki receno), a ovde ima izgleda dosta muzicara... 

 

Samo unapred da kazem - TSC je kurton od ekipe nista bolji ili losiji od ostalih MSLovaca koji su do sada dolazili ovde i dobijali petarde. I samo podsecanja radi, isti ovaj TSC (doduse nesto jaci jer im je otisao ubedljivo najbolji igrac) je ovde proletos popio 5 komada...

  • +1 6
Link to comment

Ama jasno je da je tim u krizi. Ispalo se iz Evrope, promenio se trener koji je bio tu 3 godine. 

 

Ako se baš bira jedan element koji pravi razliku to je Katijeva forma. On bi samo od situacija iz poslednjih 15 minuta dao i spakovao po 2 gola da je u formi.

 

Biće da se malo obrću stvari na glavačke. Biće da poslovični čuvari vatre imaju tendenciju da posle neuspeha natrljavaju na nos Dejana Stankovića, čak i onima koji su kritikovali najočiglednije stvari posle ispadanja iz Lige Šampiona, od tima koga se trebalo proći. Bilo je naravno i onih koji su preterivali, ali da 1 Rene spočitava 1 Dimitriju zluradost spram Zvezdinog neuspeha je totalni wtf. 

Link to comment

Elem, sto se utakmice juce tice... Poseta ocekivano mizerna, ucinak adekvatan poseti. 

 

Prvo Milojevic. Rano je bilo kome suditi posle 3 uktamice, ali dovolno je za sticanje nekog utiska. NAledis tim koji je dominantan u ligi, koji ima najkvalitetnije igrace, koji igra ofanzivno. Nemas ime kao prethodnik, ali imas sve preduslove da napravis svoje ime. Potrebno je samo da pokazes 1 karakteristiku - da imas dve loptice izmedju nogu. Prvi mec je kombinovao, ok, odmarao ekipu posle fizicko i psihickog praznjenja i ipadanja iz LS. ONda dodje derbi, lepo krenes, das gol i onda krenes nesto da branis... Ajd, nije do njega, do igraca je. Dodje treca utkmica, igras kod kuce i odlucis se da igras sa 5 defanzivaca i Kangvom i Srnicem kao organizatorima igre... Ja nisam strucnjak, ali stvarno ne razumem. Vracam se juce sa stadiona i kaze neki lik - jbt, da random izaberes 100 navijaca i pitas ih da izaberu sastav, izvesno je da niko ne bi stavio Srnica. I on car stavi Srnica. NIje sam Srnic problem, koliko je problem jebeni nedostatak pomenutih loptica... KOliko god mi se ta varijanta sa 5 defanzivaca ne svidja, da je recimo stavio Stankovica i Kangvu u sredinu, rec ne bih rekao. Cak i Velju NIkolica da je stavio, mogao bih da razumem. Ovakav sastav stvarno ne mogu. 

 

Sad malo opstih mesta - Katai nema snage za 10 minuta fudbala. Greota je da se ovako bruka. Bukari je jedina konkretna opasnost napred. Pesic juce nije postojao. Kangva nije ynao gde je levo dok nije usao Kanga. Razlog je jednostavan - Kangva nije Kanga. On nije plej i on ne moze da razigrava ekipu. A sa Srnicem ne moze ni da pravi neku razliku na sredini jer bi to trazilo razmenu dosta pasova, a Srnic to ne moze. Ono sto se lako preskace je i da Drago nije ni nalik sebi ove sezone, te da nam je Milunovic trenutno najbolji stoper. Muceni Erakovic, se muci po bekovima iako to ne zna. Primetno je nervozan zbog toga. 

Ulaskom Kange smo poceli da igramo fudbal. Kanga je cudna vocka, juce je recimo preterivao sa sutevima iz raznih situacija, ali je i pored toga bio generator i zacetnik svih nasih akcija (a bilo ih je u drugom delu). Na zalost, previse disbalansa u ekipi od samog starta i uglavnom bez doprinosa od rezervi (sem Kange) doveli su do toga da uzmemo bod. I treba reci za ono prikazano juce - ko kuca. 

 

Poseban osvrt na Azarova... jao. PRvo poluvreme je bas bio tu ispred mene. Vec u 10om minutu sam bio u fazonu jerl realno da ovaj decko igra za Zvezdu? LIci malo na Kadua sa tribina. U tih prvih 10 minuta je jedno 20 puta dobio loptu. Ni jednom, ali bukvalno ni jednom, nije ni pogledao ka protivnickoj polovini. Desavalo se da nema nikoga ispred, da moze da povuce loptu (po onome sto sam citao je prilicno brz), ali on glavu ka toj polovini nije okretao. Panicno je gledao gde su Borjan i stoperi kako bi im sto brze  vratio loptu. Ja toliko straha ne pamtim da sam video u fudbalu. Do poluvremena je 2 outa presao centar, jednom cak i centrirao i to bi bilo to uz gresku kod gola. MOzda on nesot i zna, ali sa ovolikim strahom to nece da pokaze nikada. 

 

Kulibali je ostavi nesto bolji utisak na derbiju, ali i dalje ne izgleda kao fudbaler i nejasno je sta ce on u nasem napadu... 

 

Sve u svemu jako lose. Remi ko remi, nije toliko bitan, vaznije je sto je utisak da odlaskom kapetana brod i dalje nema nekoga ko upravlja njime. Mozda bi Miloje mogao da se trgne pa se priseti da on zapravo treba da vozi i da nas skine sa autopilota, jer ne fercera... 

 

 

  • +1 6
Link to comment
7 minutes ago, kralj said:

Ama jasno je da je tim u krizi. Ispalo se iz Evrope, promenio se trener koji je bio tu 3 godine. 

 

Ako se baš bira jedan element koji pravi razliku to je Katijeva forma. On bi samo od situacija iz poslednjih 15 minuta dao i spakovao po 2 gola da je u formi.

 

Biće da se malo obrću stvari na glavačke. Biće da poslovični čuvari vatre imaju tendenciju da posle neuspeha natrljavaju na nos Dejana Stankovića, čak i onima koji su kritikovali najočiglednije stvari posle ispadanja iz Lige Šampiona, od tima koga se trebalo proći. Bilo je naravno i onih koji su preterivali, ali da 1 Rene spočitava 1 Dimitriju zluradost spram Zvezdinog neuspeha je totalni wtf. 

 

Ne znam dal spadam u cuvare vatre, mada jesam bio fan Dejana Stankovica i mislim da jeste ogromna greska sto smo ga tako lako pustili da ode. Isto tako sam pisao i sta ne valja u nasoj igri, i sta bi trebalo bolje da se uradi. Kao i da je kriv za ispadanje od Makabija. 

 

Od natrljavnja Stankovica na nos bilo kome, nema neke koristi. On je otisao, problemi se nisu razokrili nego su nastali. Jer problemi koje smo imali pod Stankovicem su med i mleko za ovo kako sada izgledamo. 

 

Iskreno, ja sam od Milojevica dosta ocekivao. I sa te strane sam za sada razocaran. Mlad je trener, dobio je ozbiljnu priliku. Ocekivao sam da vidim nekog Alimpija koji grize, kida, pa makar i pogresno, al se vidi ko je gazda. A trenutno vise lici na Milivoja Lazica, finog tipa koji se ne mesa suvise u svoj posao... Napisah, rano je ya finalni sud, al za sada tako deluje... 

  • +1 3
Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...