Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

4 minutes ago, renne said:

a?

imada drvim ovo do sudnjeg dana

nikada im neću oprostiti što su oterali Stankovića

kao i pojedincima ovde na forumu

Vi terorisete forum zato sto ste nezadovoljni Stankovicevom ostavkom.  Mozete da radite ali cete tako da zatvorite Zvezdinu stranicu za sve one koji zele smisleno da diskutuju.  Otvorite temu za ispoljavanjem nezadovoljstva Zvezdinim igrama, upravom i trenerom i imacete bar nekolicinu pratilaca.

Link to comment

Uopšte ne mislim da je Stanković pod bilo kakvim pritiskom, pogotovo ne medijskim, odlučio da ode. Iskreno, prevazišao je moja očekivanja što se tiče dužine ostanka. Ta pozicija HC u Zvezdi i Partizanu je nešto što ne bih poželio ni najgorem neprijatelju, kapiram da je koeficijent potrošnje ljudskg materijala u odnosu na mjesto HC-a nekog prosječnog stabilnog prvoligaša u srednjim ligama Evrope 5:1 ili 10:1

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Dimitrije said:

Vi terorisete forum zato sto ste nezadovoljni Stankovicevom ostavkom.  Mozete da radite ali cete tako da zatvorite Zvezdinu stranicu za sve one koji zele smisleno da diskutuju.  Otvorite temu za ispoljavanjem nezadovoljstva Zvezdinim igrama, upravom i trenerom i imacete bar nekolicinu pratilaca.

jbt

  • +1 1
Link to comment

Azarov je bas los.  Ne zbog greske kod gola, vec je totalno beskorisan.  Los u napadu, slab u odbrani.  Bezidejan.  Ja bih probao zamenu Stankovicem.  Ne moze da bude gori od Azarova.

 

Kangva je Kanga za sirotinju.  Ima ga svuda ali ucinak skroman.

 

TSC je dobra ekipa.  Potpuno su paralisali i Bukarija i Kataija, a u tranziciji su opasni.  Doduse, nas centralni vezni red je vrlo limitiran i retko uspeva da im proturi lopte.  Ako uspemo ovo da pobedimo, podicicemo samopouzdanje pred Monako.  Moramo da uvedemo Kangu da malo ojacamo kontrolu srednjeg reda.  Mozda i Sanoga.

Link to comment
4 minutes ago, Dimitrije said:

Vi terorisete forum zato sto ste nezadovoljni Stankovicevom ostavkom.  Mozete da radite ali cete tako da zatvorite Zvezdinu stranicu za sve one koji zele smisleno da diskutuju.  Otvorite temu za ispoljavanjem nezadovoljstva Zvezdinim igrama, upravom i trenerom i imacete bar nekolicinu pratilaca.

 

Jeste da ne pišem često, tj. pišem iznimno retko, ali boldovano je panforumski sindrom. Prvo ide nezadovoljstvo postojećim garniturama a onda, posle odlaska i vidnog downgrade-a dovođenjem novih, kreće prevrtanje očiju zbog podsećanja šta je nekolicina redovno istovarivala na konto onih prethodnih.

Link to comment
1 minute ago, Medusa_trip said:

 

Jeste da ne pišem često, tj. pišem iznimno retko, ali boldovano je panforumski sindrom. Prvo ide nezadovoljstvo postojećim garniturama a onda, posle odlaska i vidnog downgrade-a dovođenjem novih, kreće prevrtanje očiju zbog podsećanja šta je nekolicina redovno istovarivala na konto onih prethodnih.

ja sam uvek bio zadovoljan stankovićem, igrama uvek ne, ali stankovićem da

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Mislim da smo generalno na forumu 5x vise jedva cekali da ode Miloe nego Stankela

Em bunker, em pogotovo ona maltretiranja u drugoj LS, pogledajte te topike 

Ja sam stalno pizdio na Gobelju, Pankova, Pavkova, Srnica i ostale pajsere u kopackama :D

Edited by Plajvi
Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...