Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Opa, krenulo je navlačenje na ban? Piši moderaciji i kukaj.

 

I čisto da se zna za šta - svaka kvalifikacija koju sam upitio Severu stoji i stajaće dok i ja stojim. A opet, da bih bio još jasniji, mislim i hiljadu puta gore o njima.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
3 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Opa, krenulo je navlačenje na ban? Piši moderaciji i kukaj.

 

I čisto da se zna za šta - svaka kvalifikacija koju sam upitio Severu stoji i stajaće dok i ja stojim. A opet, da bih bio još jasniji, mislim i hiljadu puta gore o njima.

 

Ne zanima me sta mislis o Severu, ono sto ti govorim je da pazis sta pises o kolegama forumasima. Ne navlacim te na ban, cak i ne mislim da si u onom postu mislio na coveka kojeg si citirao i da je samo tako izgledalo jer si funkcionalno polupismen, samo sam te zamolio da editujes post tako da bude jasno da nisi mislio na njega. Nista vise i nista manje od toga. Mali edit i resen problem.

Link to comment
14 hours ago, harper said:

Za njega je u ovom trenutku najbitnije da zna da govori engleski jer ako je ostao samo na spanskom nece se leba najesti kod nas. Kulibali ima Bukarija, Kangu, Sanogoa i Bena u ekipi pa ce proci sa francuskim, koliko je meni poznato kod nas trenutno nema igraca koji govori spanski. Mozda Katai i Srnic nesto natucaju, malo su nesto igrali po Spaniji.

 

Можда зна њемачки :fantom: па да прича са Марином

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Steta sto su se olako odrekli Ohija. Vidjecemo ovu dvojicu, zebnja ide zbog prevelike pauze koju su imali, pogotovo Kulibali, za Gajica nemam pojma kad je i sta odigrao.

Sto se tice derbija ocekujem remi, iako imamo kvalitetnie ugrace. Mislim da je jedina dilema oko naseg sastava K&K od pocetka ili sa nekom varijantom Kanga & Sanogo, ili nedaj boze, pu, pu, Srnic. 

Link to comment

kakav god da je, čovjek je dao dva gola šampionu Evrope za tu sezonu u utakmici LŠ, teško će bilo ko iz ove generacije CZ prismrditi takvom uspjehu. Mislim da će biti ljudi koji će ga pamtiti i po tome, ma koliko nam je skakao po živcima nakon toga.  

  • +1 1
Link to comment

Vazda ćemo ga pamtiti po dva gola Liverpulu (koji u tom trenutku nije prvak Evrope) i malo malo ćemo kačiti ikonu Sv. Milana Pavkova, ali uvek u kontekstu zajebancije, ne ozbiljnog špica.

I Falčineli i Boaći, Hugo Viera su mi bili fudbalski draži, nego li Pavkov u Grof-Miloe-Deki periodu- valjda zbog tog skakanja po živciima koje pominješ.

  • +1 2
Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...