Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

U zvezdaskoj javnosti™ bi se poraz shvatio tragicno, ali nas ove sezone totalno zabole paja cini mi se. Sve i da izgubimo derbi, mislim da ce Partizan prosuti benefit te pobede u roku od mesec dva i di si tu si. :D 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic

aj sad ovako, možemo i topic da zaključamo čak i za vrijeme derbija, pa onda ova međusobna napušavanja prenesete na neki pedeseti topic, pa će tek onda krenu da padaju banovi, ili ćete svako na svoju stranu sa ovim i ovakvim raspravama. Možete i u direktnim porukama, što se mene tiče. Evo vam 15-30 minuta pauze zaključanog topica da o tome razmislite, dok ostali članovi ne mogu da pišu zbog ovih i ovakvih prepucavanja. 

Link to comment
  • James Marshall unlocked this topic
3 hours ago, samo_opusteno said:

I posle se pitas sto je sever izneo onaj transparent, pa nemate pojma a mudrujete. Pojma o zivotu nemate i ljudima koji to gledaju iskreno, srcem, unistavate tu neku iskrenu emociju i lepu pricu. Ljudi hoce da uzivaju u fantasticnim rezultatima Zvezde ali ne mogu jer se oko njih stvara histerija kako je lose, kako je ovaj balvan ovaj dunster itd. Stankovic u Zvezdi je bio lepa prica, Milojevic jos lepsa. Uostalom zar nije Milojevic pasivnom agresijom oteran nakon sto je po drugi put usao u LS? Ispada da ne valja ni kad ulazis a ni kad ne udjes ali si sjajan u LE. Sindrom razmazenih bahatih klinaca kojima se ne moze udovoljiti. 

 

Trebao si ovu iskrenu emociju najgoreg ološa, narkomana, vučićevih kerova, dilerskih gnjida, prevaspitača igrača i publike, bašibozluka s koca i konopca da staviš na početak, da ne čitam do kraja.

  • +1 2
Link to comment
38 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Trebao si ovu iskrenu emociju najgoreg ološa, narkomana, vučićevih kerova, dilerskih gnjida, prevaspitača igrača i publike, bašibozluka s koca i konopca da staviš na početak, da ne čitam do kraja.

 

Edituj ovo kako bi bilo kristalno jasno da nisi mislio na autora posta koji si citirao. Kao sto je kristalno jasno iz tog posta da on nije mislio na Delije kad je govorio o ljudima cije iskrene emocije prema klubu i zelju da se bave iskljucivo igrama i rezultatima kluba na ovom forumu zatrpavate vasim dosadnim kukumavcenjima.

Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

 

 

Laki, molim te nauci da citas postove pazljivo. Vreme je, u picku materinu, sto godina si na forumu. Prva recenica nije nuzno funkcionalno vezana za ostatak posta. Na primer, ako ja napisem "nije cudo sto su se Indijanci opirali beloj supremaciji u SAD" i nastavim da pletem po WASP rasistima iz svog ugla, to ne znaci da sam i ja Indijanac. Bar proveri kako covek razmislja o tome pre nego sto mu srucis onakvu gomilu govana na glavu, jer si za svaku od onih kvalifikacija zasluzio jedno dva meseca bana a napisao si ih sest ukupno.

 

Ja, na primer, spadam u ljude koji emociju prema fudbalu zelim da zastitim na topiku od wannabe social justice warriors-a i smatram da oni treba da nastave da smrde na Vox92 i odatle ne uguravaju nos u pristojno drustvo. Ne bih zeleo da pomislim da si me upravo nazvao najgorim olosem jer sam malo tezak kad uzvracam uvrede, a ne ide mi se u ban neposredno pred EP u kosarci.

Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...