Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

 

 

Lep gest kluba. Marko Elsner je u svoje vreme bio licna karta onoga kako je Zvezda htela da izgleda i izgledala u proslosti, prefinjen, kulturan, tehnicki superioran, elegantan igrac, jedan od najinteligentnijih igraca na svojoj poziciji u citavoj istoriji Zvezde.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
20 minutes ago, harper said:

 

Jeste, igrali su zajedno cetiri godine.

 

U to vreme sam bio klinac totalni pa se ne secam najbolje. Tada sam gotivio igrace koji se zovu kao ja pa mi je ostao u lepom secanju. Po istom principu mi je ujak iz italije doneo tardelijev dres, to je bio hit totalni...

  • +1 1
Link to comment

Strahinja Eraković, defanzivac Crvene zvezde, do kraja prelaznog roka mogao bi da pojača Zenit. 

Ruski šampion, prema pisanju medija, uvećao je ponudu Crvenoj zvezdi na devet miliona evra plus bonus od milion evra za štopera koji bi mogao da se nađe i na spisku od 26 fudbalera selekcije Srbije na Mundijalu u Kataru.

Link to comment
3 minutes ago, renne said:

Jbt ne sme čovek ni da ne bude kod kuće od vas

 

Ne sme ako si ti taj covek. Moze ako se nista ne igra tog dana ali da se javis za svaki slucaj.:laugh:

 

edit: Salim se druze, ima na Zvezda TV, samo te bockam da se ne opustis.:D

Edited by harper
  • Haha 2
Link to comment
14 minutes ago, Milosh76 said:

Strahinja Eraković, defanzivac Crvene zvezde, do kraja prelaznog roka mogao bi da pojača Zenit. 

Ruski šampion, prema pisanju medija, uvećao je ponudu Crvenoj zvezdi na devet miliona evra plus bonus od milion evra za štopera koji bi mogao da se nađe i na spisku od 26 fudbalera selekcije Srbije na Mundijalu u Kataru.

Ne!  On nema sta da trazi u Rusiji.  Tamosnji timovi nece igrati u Evropi narednih godina a Erakovic ima zelju da dalje napreduje u karijeri.  Ako nema ponude iz boljih klubova u Evropi, Zvezda je daleko bolja opcija od Zenita.

  • +1 2
Link to comment

Nisam gledao prošlu pripremnu ali ovaj Kangva i Bukari će biti pojačanja, bukvalno se vidi na prvi dodir .
Definitivno je da smo brži uz ova pojačanja.
Fali još j dan brzi spic i bili bi bombona.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk





  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...