Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Ja pisem o debilnom fenomenu koji se zapatio kod jednog broja infantilnih ljudi, ti licno si nebitan. Idi citaj Vesicevu knjigu o Beogradu ili sta vec vi Vesicevi udjiguzi radite subotom ujutru.

Link to comment
3 hours ago, *edited by mod said:

Zvezdaška javnost je samo ono što kažu debili sa tribine i kao takva je uvek ispravna. Ko ne misli kao oni je rob lažnog regularnog i lažnog javnog mišljenja.

 

Istini za volju, u saopstenju se ne pise o tribini vec o stadionu, na kojem je protiv Makabija bilo preko 50.000 ljudi i tacno je da se posle utakmice nije cuo nijedan jedini zvizduk. Nisu svi navijaci Zvezde koji idu na utakmice debili sa tribine, kao sto ni svi koji komentarisu po internetu nisu debili. Evo ga jedan koji i ide na utakmice i komentarise na internetu, plus je zavrsio neke trenerske skole, mislim da je relativno dobro sazeo taj disbalans izmedju virtuelnog mrsomudjenja o fudbalu i trenerske realnosti.

 

 

  • +1 4
Link to comment
Dobar raspored, čak i ako obe prve loše prođemo imamo šanse, Monako će do zadnjeg kola da se obezbedi pa možda i imamo neke nade tamo
Istog dana u 15 minuta razlike se igra Monako - Zvezda u kosarci i fudbalu :D
Link to comment
1 hour ago, sasha said:

Dobar raspored, čak i ako obe prve loše prođemo imamo šanse, Monako će do zadnjeg kola da se obezbedi pa možda i imamo neke nade tamo

 

1 hour ago, Plajvi said:

Ferenc u gostima je najvaznija tekma, to ako dobijemo igracemo i na prolece nesto 

 

Prvo veceras i za tri dana treba da vidimo u kakvom je stanju ekipa posle neocekivane ostavke trenera i koliko brzo (i da li ce uopste) Milojevic uspeti da je stabilizuje. Trenutno su nam protivnici u Evropi najmanji problem.

Edited by harper
Link to comment

Al najjaci mi je argument nije sve onako kako je bilo kad sam bio klinac :D

 

Jbt, koji je to nivo svesti, inteligencije i shvatanja sveta; i posle kazu internet je merodavan, svacije misljenje treba uvazavati itd...

  • +1 5
Link to comment
34 minutes ago, Bright Billy said:

Al najjaci mi je argument nije sve onako kako je bilo kad sam bio klinac :D

 

Jbt, koji je to nivo svesti, inteligencije i shvatanja sveta; i posle kazu internet je merodavan, svacije misljenje treba uvazavati itd...

 

Kad sam ja bio bas klinac mlatnuli smo Liverpul dva puta u dve utakmice i trajno promenili ostrvski dozivljaj fudbala, kao mladji tinejdzer sam preplakao nocima skakanje Muslinove lopte po precki joj materina u finalu Kupa UEFA, sa "uzbrdo" dozivljajem fudbala sam zavrsio u svojim dvadesetim kad smo digli "Usketa" i uvrstili se u panteon evropskih fudbalskih bogova. Da je to neki kriterijum fudbal vise ne bih ni gledao, jer sta jos moze da se dozivi posle "Crvena Zvezda je sampion Evrope, Crvena Zvezda je pobednik Kupa evropskih sampiona, zlatna kopacka Evrope pozlatila je..." i tako dalje. Ali, normalan covek se resetuje, dozivi to sto je doziveo, stavi ad acta i postane svestan da je neko kao klinac ili tinejdzer dozivljavao Levadiju, Kairat, tutorice, blazice, andjelkovice, stadion u gorem stanju od stadiona Radnika iz Surdulice, neprijatnost da Marakanu "zakljucavaju" nebitni igraci nebitnih klubova, blamazu do blamaze i da se sada pise neka nova istorija Zvezde od najblaze receno neslavnih pocetaka. To je zivot, uzdizu se i padaju u zaborav citave imperije, gde nece jedan obican fudbalski klub.

 

Poenta je da kad covek gleda unazad moze da bude mudar pa da vidi i jedno i drugo ili retard pa da vidi samo Bari ili samo "kurva gasi se". Tek kad vidi i jedno i drugo moze precizno da izmeri i proceni koliko vredi ono sto danas imas. Ovi "barijevci" bi da  Stankovic bude Miljanic, da izvesni Bukari, koji nije prosao u mediokritetskom francuskom timu, bude Mbape, da Terzic bude Cvetkovic. Ovim drugima je Katai, koji ima u najbolju ruku prosecnu karijeru, madjija, Erakovic nevidjeni talenat, Borjan kandidat za Zvezdinu zvezdu. Te dve grupe ljudi jednostavno drugacije vide Zvezdu, svaka na osnovu sopstvenog iskustva. I to je potpuno normalno ali je takodje i romanticno a.k.a. netacno vidjenje toga sta je Crvena Zvezda kao klub. Jedino sto je zapravo merodavno u celoj prici je kakav je Zvezda klub na danasnji dan. A na danasnji dan je nesto izmedju te dve krajnosti.

Edited by harper
  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment
24 minutes ago, harper said:

 

Ali, normalan covek se resetuje, dozivi to sto je doziveo, stavi ad acta i postane svestan da je neko kao klinac ili tinejdzer dozivljavao Levadiju, Kairat, tutorice, blazice, andjelkovice, stadion u gorem stanju od stadiona Radnika iz Surdulice, neprijatnost da Marakanu "zakljucavaju" nebitni igraci nebitnih klubova, blamazu do blamaze i da se sada pise neka nova istorija Zvezde od najblaze receno neslavnih pocetaka. To je zivot, uzdizu se i padaju u zaborav citave imperije, gde nece jedan obican fudbalski klub.

 

 

 

Eto neko da me razume, period od 2007-2013, 2014. kada sam krenuo u srednju i zavrsavao fakultet je bio  kosmaran sto se tice navijanja za CZ. Dobro PTSP nisam zaradio :D

Edited by Arthur Kirkland
  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Na osnovu prve Milojeviceve konferencije za novinare, strucni stab napustaju svi Italijani sto se ocekivalo, ali da je od pomocnih trenera siguran samo Milijas.  Izgleda da Popovic, Sakic i Radenkovic odlaze.  Milojevic priprema novi strucni stab i nadam se da ima neke svoje trenere, kondicionog trenera i trenera golmana u vidu i da mu strucni stab nece sastavljati sportski direktor.  Ne zato sto ja nemam poverenja u sportskog direktora, vec zato sto mislim da trener treba da sam izabere ljude sa kojima ce da saradjuje.  Mozda dovede nekog skandinavca, posebno za mesto kondicionog trenera.

  • +1 3
Link to comment
13 hours ago, Heaviside said:

Nisam pratio godinama, ladno smo došli do toga da trener odlazi zbog toga što nismo ušli u ligu šampiona i to zbog autogola u 90om minutu. Nije to za potcenjivanje.

 

Stanković je legenda Zvezde, ima titule i kao igrač i kao trener i neukusno je nazivati ga narkomanom, pajserom i slično. Pokušajte da gledate na njega sa malo distance, procenite njegovu celokupnu igračku i trenersku  karijeru kod nas i videćete koliko je pogrešno imati takav odnos prema njemu. 

 

Novi trener deluje kao dobro rešenje. Imaće on podršku uprave na početku jer se nikome ne isplati da mu komplikuje život sada. Pravi izazov će uslediti ako preživi početak, stabilizuje ekipu i uzme titule. Tada će da počnu da mu nabacuju svoje igrače.

 

Mozda Lacija ili Intera

 

Samo u ovom timu Zvezde imas barem 10 igraca koji su ostavili dublji trag i ucinili vise za Zvezdu nego doticni. Za kompletnu istoriju da ne govorimo.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
5 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Ali do jaja.mi je.koliko Stankovicevog svjedoka pogađa kad napisem da je.meni to bilo dosadno, da su mi derbiji bili go kurac od fudbala i da je ovaj ljubimac njega i Ultra kopa imao 3 od 3 za LS. Pa jos onako uopsteno naziva debilima sve koji imaju slicno.misljenje. Veceras fino na sjevernu tribinu pa sa ostalim debilima kako ti rece, trans kao kad ste docekivali Jankosana "pravog zvezdasa". Jebiga rođeni, ispao si glup u drustvu sa onim nenadjebivim teorijama, sad malo iskuliraj. 

 

 

a zamisli debile koji misle da na njegov posao utice sta neko pise na internetu. Pomracenje uma.

 

Covek 3 puta izgubio LS od slabije i jeftinije ekipe.

 

Al zato bi odero Javor

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, tsva said:

 

Mozda Lacija ili Intera

 

Samo u ovom timu Zvezde imas barem 10 igraca koji su ostavili dublji trag i ucinili vise za Zvezdu nego doticni. Za kompletnu istoriju da ne govorimo.

Pa, OK, nije Zvezdina zvezda ali jeste osvajao titule i kao igrač i kao trener u Zvezdi. Bio kapiten. Prihvatam da ti se ne dopada kako radi trenerski posao, ali Deki je naš čovek 100%, zvezdaš sportista koji je celim bićem živeo za uspeh kluba, a ne neki mafijaš ili političar. Za mene je on legenda kluba, za tebe nije i to je sve OK, ali nije OK nazivati ga narkomaničnom kao što ti radiš i čisto sumnjam da bi imao obraza da mu se tako obradiš u fizičkoj realnosti. 

  • +1 9
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...