Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

4 minutes ago, dragance said:

Na stranu proza saopštenja i autori, sasvim dobra poruka.

 

Buahhahhahhah, neviđeno dobra poruka :))))))))))))

 

Čuj, robovi lažnog mišljenja i lažnog javnog mnjenja.

 

Gomilu govana zabolelo što se mišljenje prosečnog navijača ne formira kod ratarda na delije.net?

 

Virtuelna stvarnost™, a stadion (tj grupa kriminalnih maloumnika, vučićevih planika i švercera droge) jedino merilo?

 

Tu se pominje i feč farsa ali sam siguran da moroni ne znaju šta znači.

 

Najlepše od svega je činjenica da iz celog proliva, pardon, saopštenja, teku reke suza što govnjivi mandrili ne mogu da prevaspitavaju virtuelni™ svet jer im pesnica dotle ne dopire :)

 

Ogromno je zadovoljstvo čitati ove izlive jada i čemera.

 

southpark-lick-tears.gif

  • +1 3
Link to comment

Ma koga briga, prati se sve to po inerciji, al kad se stavi prst na čelo: sve najgore svima koji imaju sa tim bilo kakve veze. Ljudima koji idu na utakmice u jednu ruku se divim, u jaču ih žalim.

Svakako, ovaj klub veze nema sa onim za koji sam počeo kao klinac da navijam.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 2
Link to comment

Uh kakva prolivčina od saopštenja.

 

Zvezdaška javnost je samo ono što kažu debili sa tribine i kao takva je uvek ispravna. Ko ne misli kao oni je rob lažnog regularnog i lažnog javnog mišljenja. Deki je otišao zbog tih što ne misle kao oni i tu nešto pišu nekontrolisano po internetu.

 

"Jedina merodavna istina je ono što se čuje na stadionu" je bukvalno najjeziviji deo saopštenja, posebno ako se ima u vidu šta se sve čuje i piše po stadionima u Srbiji.

 

Bukvalno su uzeli svoju standardnu mantri "Brate, ako si pravi navijač dođi na tribinu pa to reci u lice a ne iz fotelje" i razvukli je na par pasusa 

Edited by *edited by mod
  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

Intervju sa Milošem Milojevićem od pre godinu i po dana, dok je još uvek bio pomoćnik Dekiju. Priča o svom radu, životnom putu i ostalim stvarima.



Sent from my HD1913 using Tapatalk

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Uh kakva prolivčina od saopštenja.

 

Zvezdaška javnost je samo ono što kažu debili sa tribine i kao takva je uvek ispravna. Ko ne misli kao oni je rob lažnog regularnog i lažnog javnog mišljenja. Deki je otišao zbog tih što ne misle kao oni i tu nešto pišu nekontrolisano po internetu.

 

"Jedina merodavna istina je ono što se čuje na stadionu" je bukvalno najjeziviji deo saopštenja, posebno ako se ima u vidu šta se sve čuje i piše po stadionima u Srbiji.

 

Bukvalno su uzeli svoju standardnu mantri "Brate, ako si pravi navijač dođi na tribinu pa to reci u lice a ne iz fotelje" i razvukli je na par pasusa 

Sve se slažem, ali valja razdvojiti njihovo proseravanje od realnosti. A to je da Zvezda nije klub za LŠ ove sezone i da nije neuspeh LE (na stranu panika Terze da ne može da namiri gospodara sa desetak miliona eura ove godine).

 

Treba ih podržati kada je teško. Deki je dao ostavku - svaka čast, sigurno je bilo vreme za to jer nije išlo. I to je to.

  • +1 1
Link to comment

Nama jeste LE realnost i veliki je uspeh biti u grupnom delu nekoliko godina, to sve stoji i jesmo razmazeni. Teorije i spoznaja fudbala su jedno a teren i akcija su drugo. Mi dole na terenu nismo dobro reagovali jer su nas dva puta preokrenuli, bolje su organizovani i mentalno su usli spremniji, to je neka zamerka, jer smo redovni ucesnici ovakvih utakmica.

Treneri se menaju, nadam se da ce Deki jednom da se vrati iskusniji. Jos uvek ne mogu da dodjem sebi, ovo su neke stare rane i secanja izasla zbog nacina kako smo primili oba gola u Beogradu.

To nije lako podneti nikome pa ni ovim nazovi navijacima sto svojataju klub i istoriju. Nije ovo klub koji je bio nekada koliko traje ovo zlo u drustvu ali i jeste i kada se i ako se uklone bizoni i terzici iz javnog zivota sve ce doci na svoje mesto, mozda.

Zvezda je i nastala na godinama tuge dok nije prosetala do titule, ovih sada nekolioko sezona su realno najvecu sportski uspeh od te titule i neki deo uprave se mora reci da stoji iza toga sem sto su napravili sve te lige u eu pa je moguce da sa nekim budzetom budes u grupama jer to i uefi odgovara.

Isto tako masa ljudi samo ovakve utakmice gleda i komentarise, prvenstvo je duze od toga, postoje navijaci koji su na svakoj utakmici i njihov sud treba da se ispostuje posto se naredno nerviranje ocekuje direktno u ligi sampiona ako tim sada odreaguje kako treba. Ovo je prakticno bolje resenje iako sam uvek za LS, zato sto se moze parirati i nauciti, pogotovo sto su dva sampiona u grupi, to sve ce da treba sledece godine. Jbg sada je najvazniji derbi.

O taktikama i procesima u igri nemamo dovoljno znanja iz prakse tako da treba razumeti svaki propust kao nenameran, jedino ne mogu da se pomirim sa tim prvim golom posle penala, ja to vise nikada necu pogledati, ni autogol, kao i onaj penal za 4:2 protiv Reala i 1:1 u Mlanu, 2:2 sa Zengom i sl...sve same gluposti koje se verujem ne desavaju u tolikoj meri u drugim velikim klubovima. 

Jednom prilikom na nekom fudbalu bio aut za njih kao kuca i ja kuliram pored aut linije, dolece suigrac i krene da se dere na mene - trazi nas aut jbtbog, deri se na sudiju da je nasa, ne daj da izvedu - ja umoran, jedva stojim, vodimo, daleko..taj lik je igrao kasnije u Engleskoj. Tuga kolko ovo boli a njima je gore cim su se svadjali, sto rece onaj norvezanin provokator za tunel. Bolji je Makabi al je bio pred ispadanjem, ne bi se ni raspali fizicki toliko da gol nije primljen na tako glupav nacin.

Teren izgleda odlicno, svetski.

Edited by villiem
Link to comment
19 minutes ago, Milosh76 said:

Raspored u LE





9445db01fa6877c967cd92403b99ff5c.jpg

Dobar raspored, čak i ako obe prve loše prođemo imamo šanse, Monako će do zadnjeg kola da se obezbedi pa možda i imamo neke nade tamo

Link to comment

Ali do jaja.mi je.koliko Stankovicevog svjedoka pogađa kad napisem da je.meni to bilo dosadno, da su mi derbiji bili go kurac od fudbala i da je ovaj ljubimac njega i Ultra kopa imao 3 od 3 za LS. Pa jos onako uopsteno naziva debilima sve koji imaju slicno.misljenje. Veceras fino na sjevernu tribinu pa sa ostalim debilima kako ti rece, trans kao kad ste docekivali Jankosana "pravog zvezdasa". Jebiga rođeni, ispao si glup u drustvu sa onim nenadjebivim teorijama, sad malo iskuliraj. 

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...