Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Ma kakav "original" Milojević,svaka mu čast ,digao je klub poboljšao koeficijent sa onim hrkljuš fudbalom i to je bilo odlično tada u tom trenutku ,sada ga dovoditi bila bi ludost.
Lažni Milojević odličan izbor ,što će se i videti ubrzo.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Izgleda da je Stankovic izgubio autoritet u svlacionici, saznao sam neke insajd informacije da se, navodno, potukao sa Ohijem i da zato ovaj nije igrao.

Uzgred, dolazi nam Marko Vesovic.

  • Haha 5
Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

E ne znam sta mi teze pada. To da je dobio batine od Ohija ili da nam stize Vesovic...

Borjan, Ohi je l ima neko da ga nije tukao. Dosta je covek i izdrzao...

Link to comment
52 minutes ago, Hroničar said:

Izgleda da je Stankovic izgubio autoritet u svlacionici, saznao sam neke insajd informacije da se, navodno, potukao sa Ohijem i da zato ovaj nije igrao.

Uzgred, dolazi nam Marko Vesovic.

 

Brate, ozbiljno ti je gotivan koncept :D

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Hroničar said:

Izgleda da je Stankovic izgubio autoritet u svlacionici, saznao sam neke insajd informacije da se, navodno, potukao sa Ohijem i da zato ovaj nije igrao.

Uzgred, dolazi nam Marko Vesovic.


Prestani, leba ti!

 

Od Miloja očekujem da razmrda Sanoga, a možda i Ohija. Biće mu teško kontrolisati onolike ego tripove i ekipice kojih i dalje ima u timu, ali na muci se poznaju junaci. Srećno!

 

Dekiju samo jedno hvala za sve i neka se vrati jednog dana umesto Mrkele.

Link to comment
2 hours ago, Hobbit slayer said:

Iskreno rečeno, mada znam da je to možda svetogrđe za neke na ovom forumu, ali ja ne bih vraćao Miloja oriđinale. OK, postigao je uspehe u onom periodu kada mu niko nije davao realne šanse, ali smatram da bi njegov povratak bio korak unazad za Zvezdu.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 

Bas tako,druga tura ne bi bila uspesna kao prva, bolje da nam svima ostane u lepom secanju. Miloje je temelj nove Crvene Zvezde koja ne ispada u sezoni kupanja iz svih evrotakmicenja i ja mu to nikad necu zaboraviti, pa neka je i davno izgubljeni sin Bata Djore.

  • +1 5
Link to comment

Mnogi mi žao Dekija, želim mu svu sreću u budućnosti. Radio je srcem i mislim da je to donekle i potrebno našem mentalitetu, ali šta znam, očigledno nije više mogao.

 

Ako je on izgubio svlačionicu, ne znam kako će Milojević da je kontroliše.

Ja mu želim da uspije, on valjda spada u tu grupu mladih i perspektivnih koji mogu biti rješenje na duže staze. I nadam se da će nastaviti Dekijevu misao da igramo fudbal a ne da nam deset igrača čuči u  sesnaestercu 80 minuta.

 

Kada sam vidio naslov da Milojević preuzima, uplašio sam se da nije Vladan. Da se razumijemo, mnogo je uradio za klub i zaslužuje poštovanje i zahvalnost, ali njegov fudbal više nisam mogao da gledam.

Link to comment
On 24.8.2022. at 2:27, Dankan Ajdaho said:

Ako je Stanković imao makar malo kredita do sada nakon ove izmene više nema jer jednostavno NE RAZUME kako mu funkcioniše ekipa. U live or die utakmici to je potez pucanja sebi ne u koleno već pravo u čelo. I tu ne postoji nikakvo opradanje, ako si imao muda da to uradiš i usrao, imaj muda i da daš ostavku kada neslavno propadneš nakon toga.

 

Isto kao i V. Milojević, Stanković je udario u svoj plafon gde se jednostavo jasno videlo da ne može dalje i da je to njegov limit.

 

Pozitivno je što se donekle okrenuo ofanzivnijoj igri (mada ne preterano) u odnosu na Milojevićev hrkljuš, ali ne treba zaboraviti ni sramna izdanja kao protiv Partizana npr.

 

Takođe, dozvolio je da mu u ključnim utakmicama za LŠ kompletan igrački kadar sem onih koji prirodno mogu da trče tri dana bude nedopustivo zapušten, na lošijem nivou od redovnih rekreativaca u balonu. Stoga se iskreno nadam da su nogobulj dobili i svi koji imaju ikakve veze sa kondicionom pripremom igrača.

 

Da je Stanović bivši bilo jasno nakon ovog boldovanog u gornjem kvotu. Čovek jednotavno nije razumeo kako mu funkcioniše tim i to u ključnoj utakmici sezone, tu se priča sve dalja priča završava.

 

Hvala mu za to što je dostojanstveno otišao i što nije terao dotle da mora biti najuren šimikama u dupe kao Stolica u Partizanu.

Edited by Dankan Ajdaho
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Saopstenje Delija

 

Povodom aktuelnih dešavanja oglasile su se i “delije”, i to pred subotnju utakmicu protiv Javora na stadionu “Rajko Mitić”. Njihovo saopštenje prenosimo u celini.

– Zvezdaška javnost je pravedna i ispravna, ali već odavno smo postali robovi lažnog mišljenja i lažnog javnog mnjenja. Zvezdaši su već davno upali u film da je njihovo mišljenje u stvari ono što pročitaju po mrežama, gde je istina daleko od realnosti. Taj lažni pritisak koji ne mogu da izdrže ni ljudi na najodgovornijim funkcijama nije na žalost mogao da izdrži ni jedan čovek kakav je Miloje, a sada i legenda kakav je Deki

Vreme je da jednom za svagda raskrstimo sa virtuelnim svetom i da pokažemo šta je laž, a šta stvarnost. I ako je Deki legenda koju smo morali da “platimo” da bismo sutra bili pametniji, neka tako bude jer čovek je rastrgnut u poslednja tri dana, a u realnosti nijedan zvižduk se nije čuo to veče na stadionu, koji je jedino merilo. Zato hajde sutra za Dekija, za Pavkova, za sve naše junake, da se pojavimo i da pokažemo šta je realnost i da stavimo već jednom za svagda tačku na ove farse! Jedan je Stanković Dejan! Subota 20.30 časova. Za Zvezdu, Za Dekija, za igrače. Svi na stadion da pokažemo šta je stvarnost – naveli su najvatreniji navijači Crvene zvezde.

  • Haha 5
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...