Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

5 minutes ago, pasha said:

Srenic je bio dobar i trudio se max.

Jeste napravio taj penal ali je to Borjna skinuo.

Nije u redu da se uvek kritikuje neko ko nije kriv. Srnic je vecaras bio medju boljim igracima CZ.

 

Pricas s ljudima koji bukvalno ne znaju da sutnu loptu, niti su se ikada bavili tom delatnoscu. Laki i tsva, jebo te, ko uopste cita sta oni imaju da napisu. Forumski Pavkov i Gobeljic.

  • Haha 2
Link to comment

Bez Kataia ne bi dali ni prvi ni drugi gol, oba je napravio

Pesic :ziga: Isto u oba gola zasluge, koliko je stiskao svaka mu cast, najbolji nas danas

 

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Azdaja said:

On se od one dve istrcane kontre ne vidi.

 

Jako slab utisak na ovom dvomeču. (Možda je i do skautinga i kvaliteta protivnika)

 

Najviše je  do toga što ne postoji desn bek s kojim može da sarađuje. Malo ima igrača u svetskom fudbalu koji mogu sami, bez pomoći i uigranih varijanti u napadu da rešavaju protivnika. Za njega nemam puno primedbi.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Pricas s ljudima koji bukvalno ne znaju da sutnu loptu, niti su se ikada bavili tom delatnoscu. Laki i tsva, jebo te, ko uopste cita sta oni imaju da napisu. Forumski Pavkov i Gobeljic.

 

Stavi Pajsera na avatar.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Makabi je psihički dobio ovu tekmu.
Odmah na početku drugog su se nametnuli.
Meni je to do trenera.







... Shiit has hit the fan
 

 

Dobro zapažanje. Iako je psihički razoran bio kraj poluvremena, dobar trener to mora da sanira. Takođe kad su primili drugi gol, povukao se na klupu i hvata za glavu, umesto da diže igrače jer ima još 3 minuta da se igra.

Link to comment

Svaki put kada na teren istrči Gobeljić, Srnić, Pavkov (on po meni nije krivac ni za šta, kriva je uprava što je on druga napadačka opcija), i neko od tih naših starih vedeta, na račun Terze ili nekog iz SNS ekipe praćne se koja stotina hiljada dolara. :D Jer da se ne krade, zamenili bi sve njih odavno... Jednog čak i jesmo, ali smo ga primili nazad, jer to smo mi, klub velikog srca, jednom zvezdaš uvek zvezdaš :wub: :heart: Evo Terza rekao neki dan da se više stanje na računu neće objavljivati, valjda blam da kaže po milioniti put da i posle 6, 7 godina apsolutne dominacije, lige šampiona i evrope i proleća u Evropi - dug je ne manji nego verovatno i veći... 

 

Ali bez obzira na to, podržimo, kupimo sezonske! Nije zvezda uprava i navijači, zvezda, to smo mi i igrači (ovi što se trude, ovi što se ne trude, ni oni nisu Zvezda!).

Link to comment

Gazili bi nas kao govna u LS sa ovakvom kondicijom. Možda je bolje ovako, nabicemo koeficijent još malo. 

 

Ali zanima me, evo neka je Deki kriv, koga bi doveli za trenera umjesto njega? Ja ne vidim bolju opciju za nas trenutno.

Link to comment

realno, nemate tim za LŠ. da vam je ušao neki Siti ili Bajern u grupu, opepelio bi vas samo tako, za pamćenje. u LE možete da gurate dobro i daleko.

 

mislim, čisto sportski. znam da je to prevashodno pitanje kinte i sa tog aspekta jeste neuspeh.

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, Ayatollah said:

Potpuno zasluženo ispadanje Zvezde - ne od boljeg, ali svakako od organizovanijeg i bolje vođenog tima. Zvezda je loše selektirana ekipa za ovaj nivo takmičenja, bez dovoljno kvaliteta na sredini terena, naročito defanzivnoj, bez dobrih rezervnih opcija i taktički loše pripremljena. Izgleda kao da postoji samo jedan plan igre na početku utakmice, da nema nikakvih rezervnih planova i varijanti, a ni igrača koji mogu da promene ritam na bilo koji način. Čim se u inicijalnom planu igre nešto poremeti, ulazi se u totalnu improvizaciju u kojoj se ne zna ko šta radi, pa se tako završava sa Rodićem u špicu ili Srnićem na beku, a tu sreće nema.

 

 

Pa doveden je kangva i srna je tu da krpi, a trener je liferovao sanoga pa se ovaj durio i imao "povredu" pa nije počeo. Tako da tu ima dosta internih problema.

 

 

 

Te bi ja ovaj poraz gledao više na taktičkom nivou nego do rezervnih opcija.

Link to comment
Just now, Plajvi said:

Bez Kataia ne bi dali ni prvi ni drugi gol, oba je napravio

 

Meni je to ono sto je fascinantno kad gomila baljezga po Saletu. 2 poteza, 2 gola, ali 55 je oduzeo loptu kod 2. gola, nakon cega se igralo jos minut i uslijedila 4 pasa.

Pogubljen je ljakse na klupi, pokazao je u najvaznijim utakmicama da veze.nema i da se ziv usere.

Sto se tice Borjana on na nivou onih ciji grb nosi na traci. Mogao bi nekad za.promjenu staviti i grb kluba koji ga placa.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Plajvi said:

Bez Kataia ne bi dali ni prvi ni drugi gol, oba je napravio

Pesic :ziga: Isto u oba gola zasluge, koliko je stiskao svaka mu cast, najbolji nas danas

 

 

Imao je snage tačno za poluvreme, umesto Kange on je trebao na klupu.

 

I to bi primetio doslovno trener nekog tima beton lige. U stvari, ja ne znam ko to nije primetio, toliko je očigledno.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, harper said:

Stankovic sad ima glavni zadatak da smiri ekipu i da im objasni da se nista spektakularno nije desilo i da ovaj gol Makabija nije mnogo toga promenio.

 

7 minutes ago, Frank Pembleton said:

Makabi je psihički dobio ovu tekmu.
Odmah na početku drugog su se nametnuli.
Meni je to do trenera.
 

 

Tacno. Imao je jedan zadatak u poluvremenu i nije umeo da ga odradi kako treba. Super je ta njegova kamaraderija i "srce na teren" poza ali od trenera se ocekuje da radi trenerske stvari a ne da od svih na stadionu najteze prezivljava ono sto se desava na terenu. To ume svaki navijac.

  • +1 2
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...