Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Stravicna talicnost koju poseduje ovaj balvan je morala da se vrati. Nadam se da ce barem neki idioti prestati da ga uzdizu kao fudbalera. A i za jajarenje sa Ohijem je moralo da se vrati vodecem dvojcu i Misteru

Edited by Arthur Kirkland
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Ovo je trebalo da se rešava na 2:0 gde je i bilo prostora za tako nešto. Kada je izašao Kanga već se videlo da će biti teško do gola.

 

Na kraju moram da priznam da mi je potpuno suludo da sa klupe gde imaš i Ohija i Bena ti uvedeš Pavkova kog si navodno već prodao. Doduše vidim da ste ga ovde redom prizivali a ja ionako gledam samo derbije i vaše evropske pa dozvoljavam da su Ben i Ohi u tolikom kanalu da je Pavkov legitiman izbor pre njih.

 

U svakom slučaju glava gore, LŠ vam je već u džepu sledeće sezone, srećno na žrebu u petak pa uz par pobeda ni treći šešir vam nije daleko.

 

Edited by *edited by mod
Link to comment

Svakom timu po poluvreme.  Nasi nisu imali ideju kako da otvore drugo poluvreme.  Prepustili su inicijativu Makabiju i time sebe otpisali sa liste pobednika ove utakmice.  Nije mi jasno kako je Stankovic nameravao da odigra drugo poluvreme, Potpuno je skrajnut Bukari i sve izmene koje je napravio bile su lose.  Zvezda nema kvalitet za LS.  Ona je jos uvek tim sredine table u evropskoj hijerarhiji.

Edited by Dimitrije
  • +1 2
Link to comment

Kapiram da je Borjan sveta krava na ovoj temi, ali ja kad se god uključim da gledam Zvezdu, primi nekakav gol koji ni Kengur ne bi primio. Na stranu greške kod ispucavanja, nerezonska boksovanja i ostale sitne greške kojih ima dosta. IMO, LŠ Zvezdi treba neki stabilniji golman, koji će primiti onaj penal danas, ali odbraniti ono što se mora odbraniti.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Babu Bhatt said:

Čestitke Maccabiju, bolji su tim, zasluženo.

Slabo pratim nas fudbal, gledao sam ove dve Zvezdine utakmice posle sto godina, ne mislim da je Makabi kvalitetniji tim, ali je ocito da se sa igracima bolje radi. Zvezda deluje histericno na terenu, cak i u momentima kad ima povoljan rezultat.

  • +1 3
Link to comment

Pavkov je imao dva kontakta sa loptom i oba katastrofalna.  Los dubinski pas prema Mustafi u izglednoj situaciji.  Zatim autogol koji je zapecatio Zvezdino ucesce u LS.

Link to comment

Možda pomogne da se manje nervirate...

 

thumb3.jpg?thumbId=1611184

 

Kao u najboljim danima... Odbranimo penal u 48om, gol ispod ruke sa 30m u 49om minutu PRVOG poluvremena, a onda auto gol u 90om... Za football manager - mnogo je...

Jesmo užasno ušli u drugo, ali u prvom smo igrali mnogo dobro, trčali non stop, pritiskali visoko i borili se za svaku loptu, tome smo platili danak u drugom...

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Realno su bili bolji od nas, drugo poluvreme nikakva ideja u igri, kondiciono daleko od protivnika, razvalio nas onaj po levom boku, Korni kako vec, a ovo sto smo primili ovakve golove je samo tresnja, valjda je ta neka karma za Stankovica sto mu je Pavkov resio utakmicu, izdrkava se onom nesretniku Ohiju koga su cekali celu proslu polusezonu.

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...