Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

29 minutes ago, Milosh76 said:

Nece takve kise biti nikad.. kad tada nisam zaradio zapaljenje pluca...

ovo trenutno je još jače nego onomad, samo će se valjda ispadati do večeras

Link to comment
1 hour ago, fandorin said:

Smrdi na Ekeren

 

15 minutes ago, renne said:

Još sinoć sam razmišljao o tome

 

Htedoh juče da napišem ali odustadoh, a i da ne malerišem, nadajući se da će nas makar na nekoliko sati zaobići ovaj potop. Stanujem blizu, jedva se vidi Marakana.

 

Imamo li mi (tj. oni tamo) uopšte neku zaštitu terena od ovakvog sranja?

Link to comment

Само да се пријавим да сам одбио изненадни позив да идем на стадион, да не бих малерисао.

  • Hvala 1
Link to comment
Majke mi moje, i.meni ovo pade na pamet.
Isto. Ovo je uslovni refleks kad padne kisa na dan utakmice svih nas koji pamtimo te nesrecne godine

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Au to je bio cirkus, secam se bio sam mali... druga sezona pracenja fudbala ikada.

Imitirao sam onu Njegusevu biciklicu i pad za penal protiv Helsinkija po dvoristu, pa udjem blatnjav ukucu i keva me ispegla, CEO ZIVOT PEREM, SUSIM I SKLANJAM DOKLE VISE 

Perica i Jovicic nisu igrali, Drulic dao gol i dobio crveni, Cicmi pogodio stativu... Nisam sad siguran da li je onaj 2-0 derbi kad ih je Perica driblo i jebo uzduz i popreko bio par dana pre te tekme ili posle

 

  • +1 1
Link to comment

Fudbalski klub Crvena zvezda obaveštava svoje navijače da je stadion za meč sa izraelskim timom potpuno rasprodat i da je zbog toga veoma važno poštovati instrukcije kluba.

 

Svaka karta važi samo za ulaz koji je naveden na njoj, neće moći sa kartom koja je predviđena za jedan ulaz na tribini da se uđe na bilo koji drugi ulaz.

Apelujemo da je potrebno da svaki posetilac utakmice ima kartu, zbog velike gužve nije moguće da deca uđu bez ulaznice.

Takođe zbog velike gužve apelujemo i upozoravamo da neće biti dozvoljeno stajanje na stepeništu.

Pun stadion znači i zagušenje prilaza oko stadiona, te stoga klub poziva navijače da što ranije dođu na utakmicu. Kapije će biti otvorene tri sata pre meča.

Takođe oni koji imaju ulaznice za kapiju 25 će moći tom ulazu da priđu isključivo sa zapadne strane stadiona iz ulice Rajka Mitića.

 

Još jednom pozivamo sve navijače da poštuju ove instrukcije kluba, kako bi uživali u spektaklu za pamćenje i kako bi se na kraju svi radovali i zadovoljni napustili stadion.

 

Fa1Y0BZWAAAa-8d?format=jpg&name=large

 

Navijači su apelovali da svako ko nema crvenu ili belu jaknu ili duks (zavisno od sektora), da preko nje obuče crvenu ili belu majicu kako bi koreografija uspela.

Edited by Milosh76
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...