Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

45 minutes ago, LeBron said:

Kandidat za spica nam je jedan igrac iz druge lige Francuske, 2000. godiste

 

Mita izguglao da je ovaj Makabijev Pjero stigao odatle, pa odmah pojurio nesto slicno...

 

Ovako na prvu, Charles Abi i Tolu Arokodare deluju kao taj tip spica i godiste se uklapa.

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, FPLS said:

Ovako na prvu, Charles Abi i Tolu Arokodare deluju kao taj tip spica i godiste se uklapa.

A da li imaju kvalitet i da li se uklapaju u filozofiju fudbala koju forsiramo?

Link to comment

Nije nam bio dobar spic iz prve francuske lige, ali ce zato biti dobar iz druge.:lolol: 

Kazem ja, Žiga za ovog trenera na nasoj klupi i njegovu fudbalsku filozofiju idealan. Mozda Vidara iz IMT-a, brt je domaci, iskusan, jak.ko konj ima sve za Stankelu brta.

Link to comment

Али вјечита прича о довођењу шпица. Звезда би и голгетера и асистента и играча који држи лопту за везњаке и који отвара простор саиграчима и да је добар у скоку и да одлично изводи прекиде само јебига Тотенхем не пушта Кејна тако лако.

  • +1 2
Link to comment

Ako nekog zanima...      https://knjigacrvenazvezda.com/

 

Posle dve i po godine svakodnevnog, ponekad i 12-časovnog istraživanja, u prilici sam da Vam kao priređivač predstavim finalni proizvod tog rada. Za sve navijače Crvene Zvezde, a i za sve ljubitelje najvažnije sporedne stvari na svetu – knjiga kakva do sada nije nikada objavljena o nijednom klubu na svetu. U prilici ste da vidite kompletnu istoriju utakmica FK Crvene Zvezde, od osnivanja, 4. marta 1945, do 16. decembra 2021. godine.

 

Tu su popisane sve utakmice kluba, zvanične i prijateljske.

 

Na 1.300 strana, sve skupa 6.163 mečeva. Iza tih 6.163 mečeva stoji 33.000 novinskih izveštaja, koje sam prikupio tokom istraživanja iz svih ex-YU dnevnih i lokalnih nedeljnih listova. U knjizi ćete videti i oko 1.200 originalnih izveštaja sa zvaničnih i prijateljskih utakmica.

 

Sve utakmice su obrađene hronološki, po kalendarskim godinama.

  • +1 2
  • Wub 6
Link to comment

Svidja mi se ideja dovodjenja spica koji je 2000. godiste, u skladu je sa filozofijom ovog prelaznog roka da se kljucne pozicije u timu obezbede mladim igracima koji vremenom treba da zamene trenutnu osovinu glavnih igraca. Verovatno nece svi proigrati i napraviti velike karijere, kao sto se skoro nikad i nigde to ne desava, ali vazno je da postoji ta tendencija jer nam je tim dosta mator i treba polako razmisljati o smeni generacija. Preostaje tezi deo a to je da se i klub i navijaci malo nauce strpljenju i prestanu da se odusevljavaju ili otpisuju igrace od utakmice do utakmice jer se tako ne stvaraju mocni timovi.

  • +1 1
Link to comment

Novi Gruzin?  Pogledao sam revijalni snimak.  Gotovo sve golove postize uglavnom nogom.  Razumljivo jer je srednjeg rasta (176 cm).  Sutira iz svake pozicije kada je blizu golu.  Ume da predribla.  Alav je na loptu, retko asistira.  Evo linka za zainteresovane

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...