Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Saudijska Arabija valjda, ako ja dobro čitam, i još Tvorza veli 2,5 miliona, beš mi sve ako ovo nije neko umirivanje javnosti pred obraćanje u nedjelju. Zvuči kao basna. 
Ko jos prodaje prvu zamenu i trenutno najboljeg strelca pred revans plejofa za LS ? I jos da smiri politicku napetost, nema logike

A svakako pozdravljam odlazak Pavkova...
Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

Ko jos prodaje prvu zamenu i trenutno najboljeg strelca pred revans plejofa za LS ? I jos da smiri politicku napetost, nema logike

A svakako pozdravljam odlazak Pavkova...

 

Igraca prodas kad dodje prilika. Pavkov vec godinu dana ima dozvolu da ode kad bude zadovoljan uslovima. Rekoh ja da mi je taj stomacni virus bio sumnjiv. 

Link to comment
 
Igraca prodas kad dodje prilika. Pavkov vec godinu dana ima dozvolu da ode kad bude zadovoljan uslovima. Rekoh ja da mi je taj stomacni virus bio sumnjiv. 
Ali onda ne objavljujes pred najbitniju utakmicu polusezone, zar ne?

Siguran sam da nas ceka jos iznenadjenja tog tipa, recimo Ivanic out, Ado(neko slican) in.

Terzic je poznat kao "vrsan" takticar, dokazano mnogo puta.

A jos da pogode sa napadacem (od Boacija u prvom mandatu nikako da uspe)...
Pa jos desni bek i zadnji vezni...
Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

Ali onda ne objavljujes pred najbitniju utakmicu polusezone, zar ne?

Siguran sam da nas ceka jos iznenadjenja tog tipa, recimo Ivanic out, Ado(neko slican) in.

Terzic je poznat kao "vrsan" takticar, dokazano mnogo puta.

A jos da pogode sa napadacem (od Boacija u prvom mandatu nikako da uspe)...
Pa jos desni bek i zadnji vezni...

 

Kakve veze ima kada je objavljeno? Obajvljuju i drugi, sezona je transfera. 

  • +1 2
Link to comment

Kako pise Sportska centrala, Pavkov odlazi odmah posle utakice sa Makabijem.  To znaci da moze da bude u timu protiv Makabija a mozda postigne i 'istorijski' gol.  Isto pisu da je i Ohi "pred izlaznim vratima".  Ako stomacni virus ukazuje na skorasnji odlazak, pored Pavkova i Ohija, i Mustafa ga je isto tako zakacio.  Da li mozda i Mustafa odlazi?  Doveli su onog Rusa koji, ako sam dobro razumeo, igra na slicnoj poziciji na kojoj i Mustafa a na tim mestima vec imamo guzvu.

Edited by Dimitrije
Link to comment
И мени је то пало на памет [emoji4]
 
А онда сам га замислио у Лучанима [emoji38]
But, can he do it on a cold rainy night in Lučani?

Sent from my HD1913 using Tapatalk

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Moze, za Vosu, Cuku, TSC... nesto mislim da smo ga prerasli. Bar ono malo uzivo sto sam ga gledao.

Kod nas nece dobiti ozbiljnu sansu, tako da postoji dobra sansa da stagnira i cak nazaduje. Ne bi bio prvi...

Link to comment
13 hours ago, elementary said:

Nadam se da će konačno pogoditi sa spicem.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

 

Nece, jer nije do spica. Nesposobnost da stavi Ohija u funkciju je mozda najveci fail u Stankovicevom mandatu u Zvezdi. Ohi je veoma dobar smecar, sto je uredno pokazivao kod nas do utakmice sa Rendzersom. Posle te utakmice smo valjda shvatili da nismo doveli Drogbu, smorili se i otpisali potencijalno sasvim dobrog napadaca. Sad cemo da se zaletimo za nekog igraca od 2-3 miliona, malo da hajpujemo i na kraju da se razocaramo. Igraca koji toliko kostaju a bolji su od Ohija u ovoj fazi prelaznog roka nema previse a verovati da ce nasa mocna skauting sluzba u plastu sena naci tu jednu zelenu travku su preterano optimisticna. Bas steta sto je Stankovic ispao "jebo te mrtvi Pavkov" tip debila, da se vise potrudio ta bi nam pozicija sa Ohijem i Siljom bila sasvim dobro pokrivena. 

  • +1 2
Link to comment
11 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Mustafa može biti veoma zahvalan igrač.

 

Ja stvarno ne znam sta ljudi vide kod njega osim brzine. Nista drugo za sada ne pokazuje, Motika i Lucic su mnogo ozbiljniji prospekti. Stankovic izgleda ume da upadne u razne tripove koji donekle imaju smisla ali postanu kontraproduktivni kad se pretera. Word of the week sada je brzina pa hajde da guramo Mustafu jer je brz a Lucic neka dribla trojicu i daje golove u Cukarickom. 

  • +1 2
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...