Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

23 minutes ago, Bright Billy said:

To nije pametno jer su tako izraelci grcima napunili pola stadiona a grci su za nas miroljubive male mace iako nisu miroljubivi uopste...

Ne razumijem zbog čega se nije krenulo sa online prodajom samo članovima kada već imamo servis za članstvo?

 

Isto tako priča da se krenulo sa prodajom na blagajnama da bi se kupovalo uz ličnu kartu, te da Izraelci ne bi kupovali ulaznice, ne pije vode jer na blagajnama prilikom kupovine ne traže lične dokumente.

Link to comment

To za lk su rekli da bi delovalo komplikovanije al realno nece makabijevac da dodje 10 dana pred tekmu i kupi karte na blagajni. U svakom slucaju, koje god karte da kupe pustace ih samo u boks jer bi se u suprotnom pomesala publika na npr jugu i onda moze da dodje do haosa gde bi nas u najboljem slucaju uefa kaznila a u najgorem bi neko mozda bezveze stradao...

Edited by Bright Billy
Link to comment
To za lk su rekli da bi delovalo komplikovanije al realno nece makabijevac da dodje 10 dana pred tekmu i kupi karte na blagajni. U svakom slucaju, koje god karte da kupe pustace ih samo u boks jer bi se u suprotnom pomesala publika na npr jugu i onda moze da dodje do haosa gde bi nas u najboljem slucaju uefa kaznila a u najgorem bi neko mozda bezveze stradao...
Ako se dobro sećam snimka sa Arene, nije ih bilo nešto mnogo na Kipru?

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Bright Billy said:

Nego, kad vec pominjemo izraelce, jel zna neko dal kod nih jos uvek za makabije navijaju nacionalisti a za hapoele levicari il se to vremenom pomesalo?

Ne verujem da je tako, davno je nestala domaća klasična radnička klasa iz bogatih zemalja, sada rmbače uvozni mučenici. Hapoel inače znači radnik na hebrejskom :)

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Milosh76 said:

Pavkov ima stomacni virus, ne putuje u Izrael.

Neko mora da ispadne iz 11 da bi igrao Srnic ili ce izaci da udje Srnic. Svakako nam Srnic ne gine

 

2 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Mocart najavljuje Srnaldinja umesto Bukarija.

 

:fantom:

 

Link to comment
2 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Mocart najavljuje Srnaldinja umesto Bukarija.

 

:fantom:

 

Ako Stankovic stavi Srnica umesto Bukarija, od svih igraca, tacno cu da navijam da nas Makabi izgazi kao jeftinu prostirku. 

  • +1 6
Link to comment

Mi tacno da napravimo tim od 300 miliona nasi treneri bi mudrosrali sa specijalcima koji bi u pola klubova srpske lige bili medju gorim igracima. Das 3 miliona za igraca i stavis njega na klupu iz taktickih razloga da bi ti igrao poluigrac, u jednoj od dve najvaznije utakmice sezone. To samo kod nas moze. 

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
Mi tacno da napravimo tim od 300 miliona nasi treneri bi mudrosrali sa specijalcima koji bi u pola klubova srpske lige bili medju gorim igracima. Das 3 miliona za igraca i stavis njega na klupu iz taktickih razloga da bi ti igrao poluigrac, u jednoj od dve najvaznije utakmice sezone. To samo kod nas moze. 
Mada se slažem da Srnić nije idealno rešenje, zanima me koji bi bio tvoj predlog postavke igre? Nisam ciničan, najiskrenije me zanima.

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
7 minutes ago, Hobbit slayer said:

Mada se slažem da Srnić nije idealno rešenje, zanima me koji bi bio tvoj predlog postavke igre? Nisam ciničan, najiskrenije me zanima.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 

 

Igrao bi mi tim koji je odigrao sve utakmice od pocetka. A ako bih uopste nekog menjao zbog trcanja to bi bio Katai. Bukvalno jedan jedini rezon ne postoji da Bukari krene sa klupe. Ali nije uopste u tome stvar. Ako zelis takticka pomeranja to radis sa igracima uporedivog kvaliteta. Onaj ko nema kvalitet, a Srnic ga nema, moze da bude kao nacrtan takticki ali sta to vredi kad je igrac manje na terenu. 

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...