Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Ivanic je De Brujne za sirotinju,definitivno :D Mnogo mi je drag igrac, ako za nesto Stankovic zasluzuje pohvale,zasluzuje za njegovo vaskrsnuce pre koju godinu.

Edited by Arthur Kirkland
  • +1 5
Link to comment

Deki ne maltretira Ohija nego...

Imali smo i malih problema, posle treninga u utorak, zbog stomačnog virusa, otpali su Pavkov, Ohi i Mustafa.

Nadam se da će se grupa kompletirati u ponedeljak kada budemo počeli da spremamo utakmicu sa Makabijem, istakao je Stanković

Link to comment
On 31.7.2022. at 14:02, John Coltrane said:

Špic Genka, Desers, 2 gola i asist za pola sata. Neko je pominjao da nam je bio na listi želja.

 

On 31.7.2022. at 14:11, Bright Billy said:

Jeste na spisku ali nerealnih zelja...


Pre 3 dana potpisao za Kremoneze, sad prebacio da vidim malo Jovića kad ono Desers. 6,5milki ga platili.

  • +1 1
Link to comment

Meni je nekako logičnije objašnjenje da verovatno čekaju ishod plej ofa, da bi znali koliko su spremni da se otvore za istog. U slučaju LE verovatno neka budžet varijanta, a za LŠ možda i daju sumu koju traži Anderleht

Sent from my SM-P610 using Tapatalk

Link to comment
14 minutes ago, Hobbit slayer said:

Meni je nekako logičnije objašnjenje da verovatno čekaju ishod plej ofa, da bi znali koliko su spremni da se otvore za istog. U slučaju LE verovatno neka budžet varijanta, a za LŠ možda i daju sumu koju traži Anderleht

Sent from my SM-P610 using Tapatalk
 

 

Muriljo je preskup. Napisao sam vec da je to propalo zbog para i iznenadio sam se kad se ta prica ponovo pojavila. Gadjali smo nekoliko jako dobrih igraca u ovom prelaznom roku, neki su dosli a neki su dobili mnogo bolje ponude. U svakom slucaju, teorija da tu poziciju mogu da drze Goblejac i Stankovic je sumanuta. 

Link to comment
6 minutes ago, Bright Billy said:

Drzace je erakovic ocigledno...

 

Verovatno, samo sto je Erak na prodaju. I da odmah nakon te prodaje dovedemo igraca taj bi morao da bude klasa da bi se odmah uklopio 

  • +1 2
Link to comment

Steta da jedan odlican stoper kao Erakovic igra kao jedan prosecan/ispod prosecan bek.  Mozda bi tri stopera u liniji (Erakovic, Milunavic, Dragovic) bila najbolja opcija, ali problem igre u odbrani po bokovima ostaje jer nasi krilni igraci nisu dobri u defanzivnim zadacima. 

  • +1 2
Link to comment
Lučić zabio bas fin gol za Čuku, 1-1 u Kragujevcu. Na 3.20 ovog klipa je.njegov gol.
 
Njega smo dali na pozajmicu sa otkupom,tako da verovatno odlazi ako se pokaže...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...