Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Crvena zvezda je dovela drugo pojačanje u letnjem prelaznom roku. Nakon potpisivanja Kingsa Kangve, obezbeđen je dolazak i Osmana Bukarija, kao što je MONDO i najavio pre pet dana.

Zvezda će za desno krilo Genta platiti 2.000.000 evra, dok će i 10 odsto od idućeg transfera Osmana Bukarija ići na račun belgijskog kluba.

Sve je dogovoreno i oko plate sa Bukarijevim agentom, tako da će prema našim informacijama fudbaler iz Gane već koliko danas biti u Beogadu.

  • +1 1
Link to comment
43 minutes ago, Milosh76 said:
1 hour ago, John Coltrane said:
Ja i dalje ne verujem da mi za nekoga dajemo 2milke :huh:

Garsija, Boaci, Motika.. Oni su bili preko 2M obestecenje, bar za javnost.


Čekaj bre, Boaći je došao za džabe u prvom mandatu, a u drugom smo ga platili 2 miliona valjda onim istim Kinezima kojima smo ga prodali za 5. 
 

Motika je došao za nešto manje od 2 milion tj. ta cifra je valjda sa potencijaln bonusima. 
 

Ispravi me ako grešim.

Link to comment

Posto je bilo nekih zanimljivih ideja o tome ko je najbolji stranac koji je igrao u Srbiji samo da podsetim navijace Zvezde na to kakva je majstorcina igrala kod nas.

 

 

  • +1 5
Link to comment
17 minutes ago, John Coltrane said:


Čekaj bre, Boaći je došao za džabe u prvom mandatu, a u drugom smo ga platili 2 miliona valjda onim istim Kinezima kojima smo ga prodali za 5. 
 

Motika je došao za nešto manje od 2 milion tj. ta cifra je valjda sa potencijaln bonusima. 
 

Ispravi me ako grešim.

 

Boacija smo formalno platili 2.5 miliona a u stvari nam nisu platili drugu ratu i umesto toga nam vratili igraca. Veci procenti se uzmu od dva transfera u visini od 7.5 miliona nego od pola jednog od 2.5 miliona.

Link to comment

On je verovatno dobar covek, ali mu fudbal nije jaca strana.  Inace lepo od igraca i trenera sto su poklonili paznju ovom bolesnom mladicu.  Ispunilo mi i srce i ovlazilo oci.

Link to comment

Cesto to rade, bas vode racuna o tom segmentu, pogotovo od kad je stankovic dosao. Bila je cak i ona situacija kad su ih gospoda pank rokeri optuzili za uvlacenje u bulju vucicevom sinu a oni ustvari slali motivacionu poruku nekom tesko bolesnom decaku...

Edited by Bright Billy
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...