Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

s obzirom da Jevtović često trokira i nije dostupan, jedan stameni jebemkevupogledomubijamzabijamudevedesetom Crnogorac taman nam treba. već sam pričao, kod mene bi imao i kapitensku traku. uvek se setim onog sprinta u 90. minutu, ko da je ušao pre tri minuta.

 

a valjda Fejsa može da igra to što je igrao Zdjelar. mislim kad mu legnu pare (verovatno te od prodaje Zdjelara), do tada čuva decu i noge.

 

problem će biti trener očito pošto, iz nepoznatog razloga, ne vidim guvu ili otimanje za mesto. Srbija, ne hvala.možda drugi put. 

 

 

 

 

Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

Jevtovic je u ovoj polusezoni bio nas najbolji domaci igrac.

 

mislio sam na to da je nešto učestao sa povredama. na poslednjem derbiju je igrao samo 20 i kusur minuta

Link to comment
2 hours ago, Milošica said:

Jevtovic je u ovoj polusezoni bio nas najbolji domaci igrac.

Urošević, moliću lepo.

 

Jevtović + zdrav Fejsa i Šceka kao bekap. Može.

Tatko je tu.

Treba jedan mlad i bolji od tatka da povezuje i ok smo sa sredinom.

  • +1 2
Link to comment
Заховић и Миланич су слободни колико ми се чини, ложили смо се на тај дуо некад :rolleyes:
Milanič se nedavno dovodio u priču sa Dinamom, pa se po HR medijima provlačilo da je zakleti Partizanovac.

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk

Link to comment

oće oni da vrate Šćeku, ali neće dug

 

38 minutes ago, Azdaja said:

Urošević, moliću lepo.

 

Jevtović + zdrav Fejsa i Šceka kao bekap. Može.

Tatko je tu.

Treba jedan mlad i bolji od tatka da povezuje i ok smo sa sredinom.

 

treba tu dosta toga. na srpskom bi se reklo jedno 5 - 6 milona evra investicije

 

srećna okolnost se što tim nismo nakrcali polovanjcima pa će biti neke zarade na tržištu :D

Link to comment

Stize Marko Simone na pregovore. Od trenerske karijere ima iskustvo u drugoj svajcarskoj, maroku i tajlandu. Od trofeja dejinu zenu. Reklo bi se trener po meri  i u skladu sa situacijom u klubu

  • Haha 2
Link to comment

- tražili ste Marka, eto vam Marko!

 

- ali, ali, to nije taj!

 

- eh sad, Marko je Marko, Nikolić, Simeone, Van Basten, Polo, isti kurac. da nećete i muzičku želju možda?

Edited by Ted
Link to comment

Надам се да је ово с овим Жабаром некаква зајебанција, човек има биографију недостојну Вождовца.

Па више вреди Крстајићево краткотрајно искуство у репци, Макабију и Тсц-у него цела његова егзотична каријера.

  • +1 2
Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...