Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

zašto uopšte doodi igrače klub u situaciji kada je neizvesno ko će biti predsednik, ko će činiti upravu i ko će biti trener?

 

ili možda nije neizvesno?

 

ja ću, po svemu sudeći, morati da ispoštujem što sam napisao i da objavljujem ovde glavu po glavu neke proze. ne znam šta bih drugo pisao.

 

videću da u prvoj glavi pomenem većinu forumaša koji se motaju ovde, pa ćemo onda priču da razbijemo na delove, sporedne priče. da bi se na kraju sve slilo u jednu tačku :D

  • Hvala 2
Link to comment

tede, a da početak tog proznog opusa započneš u prvom postu nove sezone

 

nema boljeg mesta

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Ted said:

može, ako stignem da napišem na vreme

 

treba mi neki rok

 

 

:covid19:

  • Haha 3
Link to comment

@Ted-e obavezno pisi te price, ja jedva cekam da citam to, bice zanimljivije od fudbala sigurno :D

 

E

A Vranjes ima taj skandal mastor i tres potencijal, ja cu da ispratim kako se bacaka, no lie

Edited by Midgeta
Link to comment

Nadam se  da cemo u jevropi odmah ispasti u prvom kolu, a ovim sivonjama koji su na silu u grupama jedva cekam silovanje.

Smrt vucicevskom loptanju, sloboda narodu!

  • +1 2
Link to comment
17 hours ago, Ted said:

zašto uopšte doodi igrače klub u situaciji kada je neizvesno ko će biti predsednik, ko će činiti upravu i ko će biti trener?

 

ili možda nije neizvesno?

 

ja ću, po svemu sudeći, morati da ispoštujem što sam napisao i da objavljujem ovde glavu po glavu neke proze. ne znam šta bih drugo pisao.

 

videću da u prvoj glavi pomenem većinu forumaša koji se motaju ovde, pa ćemo onda priču da razbijemo na delove, sporedne priče. da bi se na kraju sve slilo u jednu tačku :D

 

pravnik si, piši model privatizacije

Link to comment

Predlazem da se ne otvara nova tema (nije bilo potrebe poslednjih 6 godina) dok se ne promeni ova vlast u Srbiji. Nema nikakve potrebe za otvaranjem nove teme dok se to ne desi.

Jedino sto ima nekog smisla pratiti su evropske utakmice i to zbog Partizana. Sve ostalo nema puno veze sa Partizanom. Ali proci ce i to. 

 

Do tada da gledamo velicanstvene nastupe orbanovih momaka i mafijaskog kvazi klupcica koje su sami izborili svoje nastupe u Evropi svojim velicanstveniom nastupima u jos velicanstvenijoj Blato Ligi.... i nastup velikog sampiona u LS..... Jer to je SrbiA.... JBT PROCI CE I OVO VALJDA....

 

Moja JEDINA zelja za FKP je da se promeni ovaj njanjavi kapiten.... hvala Urosevicu za sve proteklih sezona ali druze ovo je sramota bezi odatle da te ne gledam jer ako ostanes od Septembra bice skandiranje jednog coveka za tebe na SVAKOJ tekmi....

 

Ostalo i ostale ne bih komentarisao, potpuno je besmisleno dok se ne ispuni uslov iz prvog stava ovog posta...

 

Idemo dalje

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
On 28. 5. 2023. at 0:35, Midgeta said:

@Ted-e obavezno pisi te price, ja jedva cekam da citam to, bice zanimljivije od fudbala sigurno :D

 

E

A Vranjes ima taj skandal mastor i tres potencijal, ja cu da ispratim kako se bacaka, no lie

 

zanimljivije od našeg fudbala bi bilo i da čitamo uputstvo za pripremu palente ;)

Link to comment

Ja samo da dodam da necu pisati na novom Topiku ako se otvori i na bilo kom drugom o FKP osim ovom dok se ne smeni ova vlast, i jos jednom snazno da predlozim/ lobiram da se ne otvara nova tema.... naravno kako odluci vecina ljudi ovde.... 

  • +1 1
Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...