Jump to content
IGNORED

RoGa (ta zver uzima 21i) 2022


Ros

Recommended Posts

Pa dobro, negde je i kosmicka pravda da, od trojice najboljih, titulu goata ponese onaj koji je najpodredjeniji tenisu, i samo tenisu.

Mozda se i ovaj nas konacno smisli da se mane mesanja u sve moguce sfere zivota i konacno radi ono za sta je sustinski i predodredjen. U suprotnom, kako radis, tako ti se i vrati...

  • +1 1
Link to comment

A otkud vama sad da je ovo kraj? Pa federer je uzeo 3 slema izmedju 36. i 37. godine zivota. Uopste me ne bi cudilo da ovaj zapne i uzme naredna 3 u nizu

Link to comment
5 minutes ago, Tsai said:

A otkud vama sad da je ovo kraj? Pa federer je uzeo 3 slema izmedju 36. i 37. godine zivota. Uopste me ne bi cudilo da ovaj zapne i uzme naredna 3 u nizu

Pa ne moze da udje u Ameriku i Australiju, jedino da igra svoje meceve na Kubi i Fidziju.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
59 minutes ago, Tsai said:

A otkud vama sad da je ovo kraj? Pa federer je uzeo 3 slema izmedju 36. i 37. godine zivota. Uopste me ne bi cudilo da ovaj zapne i uzme naredna 3 u nizu

Ako bude povredjen, uzece sigurno :D

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
5 hours ago, Tsai said:

A otkud vama sad da je ovo kraj? Pa federer je uzeo 3 slema izmedju 36. i 37. godine zivota. Uopste me ne bi cudilo da ovaj zapne i uzme naredna 3 u nizu

 

Nije kraj naravno, ali za RG se stvarno više ne nadam, mislio sam da se posle prošle godine najzad rešio "demona", ali ništa od toga. Ovaj ovogodišnji poraz je sasvim u skladu s njegovom istorijom raspada na RG, evo nije me mrzelo da se malo podsetimo:

 

Quote

2006 - Predao Nadalu, čuvena izjava da je bio "In control of the match"
2009 - Glatko izgubio protiv Kohlija koji je tada bio 29. na svetu
2010 - Totalni raspad protiv Melcera (22. na svetu) iako je imao 2-0 vođstvo
2011 - Čuveni poraz protiv Federera kad je bio apsolutni favorit
2012 - Spašavanje meč lopti protiv Tsonge, pa raspad u finalu čim je stala kiša
2013 - Pecanje na mrežu, izgubio 5. set iako je imao brejk prednosti
2014 - Povraćao, fizički nespreman, totalni raspad u finalu posle osvojenog prvog seta
2015 - Zamalo izguio polufinale iako je vodio 2-0, raspad u finalu posle osvojenog prvog seta
2016 - Konačno titula, iako se zamalo raspao i protiv RBA i protiv Mareja u finalu
2017 - Glatko izgubio od Thiema iako ga je svega dve nedelje ranije rasturio u Rimu
2018 - Raspad protiv totalnog autsajdera koji pre tog turnira nije imao nijednu jedinu pobedu na GS
2019 - Još jednom Thiem
2020 - Debakl
2021 - Konačno druga titula iako je gubio 2-0 više puta (Musetti, Tsitsipas)
2022 - Da ne ponavljam
 

 

Link to comment

Sve ce da izgleda bolje nakon trave. Nema on slucajno toliko titula. 

Ne znamo sta ce biti sa USA. Npr. u Holandiju se moglo prosle godine komotno (ni vakcina, ni pcr, ni brzi). Trenutno ko ulazi van EU mora vakcina 

Link to comment
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...