Jump to content
IGNORED

RoGa (ta zver uzima 21i) 2022


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, Ras said:

Žreb koji je najteži na papiru, obično se pokaže mnogo lakšim.

 

Ovo ce se desiti. Barem u 2 meca posle osmine nece doci ocekivani protivnik. Na drugoj strani nije ni Grk siguran finalista. Ja imam dobar osecaj.

Napravio je Rim dobar momentum...

Link to comment

Medvedev igra katastrofalno na šljaci, plus nije u formi, ispao je u prvom kolu Ženeve. Nije mogao da sastavi pošten gem. Tako da je  Kecman sa velikim šansama da ga prođe.

Edited by Arkadija
  • +1 1
Link to comment

Ako su turili Nadala na Novaka, to je jer mu ne žele dobro, Novak će ga rašrafiti. 

E sad, onog poletarca Alkaraza nadtrčati na 3 dobijena neće baš biti zajebancija.

Edited by Mil@n
Link to comment
12 minutes ago, Mil@n said:

Ako su turili Nadala na Novaka, to je jer mu ne žele dobro, Novak će ga rašrafiti. 

E sad, onog poletarca Alkaraza nadtrčati na 3 dobijena neće baš biti zajebancija.

Ajde?! Nemoj da zezas, zivota ti. 

Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

 

Ne razumem, misliš da neće?

 

Ja bih voleo, ali u zivotu ne bih napisao tako nesto, imas tri premise, zemlju, RG i Nadala i zakljucak je rasrafice ga Novak :D sto je mnogo, mnogo je.

 

btw, ako uopste dodje do oba meca i sa Nadalom i Alkarasom, moja prognoza je da ce duplo lakse da prodje sa ovim drugim. Ali opet, nece ni njega rasrafiti :D

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Lancia said:

Ja bih voleo, ali u zivotu ne bih napisao tako nesto, imas tri premise, zemlju, RG i Nadala i zakljucak je rasrafice ga Novak :D sto je mnogo, mnogo je.

 

btw, ako uopste dodje do oba meca i sa Nadalom i Alkarasom, moja prognoza je da ce duplo lakse da prodje sa ovim drugim. Ali opet, nece ni njega rasrafiti :D

 

Prvo, ja sam uvek taj koji je oprezan sa takvim izjavama, ali...

 

Nema Nadal na šta da ga dobije. Prvo, u povredi je, ako i bude igrao, neće imati vremena da dostigne formu, fizičku formu, koju je Novak uspeo da namakne sa dosta aktivnosti u poslednjih mesec i po dana. Do 1/4 finala biće već dosta istrošen. Drugo, izgubio je već dosta mečeva u poslednje vreme i to ni u kom slučaju nije Nadal koji je nepobediv, pa ni na šljaci. Treće, i kada su stvari izgledale mnogo bolje od trenutne situacije između njih, Novak ga je dobijao. Četvrto, njegovo telo i Novakovo (kao ni stil igre) ne mogu da se porede, i verujem da je on jedna hodajuća ruina. Naravno, fit je on koliko je to moguće, ali svako malo ga nešto boli, što i sam priča. 

Ukratko, kad igraju njih dvojica, to je nenormalno visok nivo tenisa po svakom osnovu. Ne može Nadal da igra duže od Novaka na tom nivou trenutno i to je to. 
 

Edit: rašrafiti - mislim da će da dobiti u najgorem slučaju 3-1. To mogu da budu i teži setovi, naravno, ali bih očekivao rutinsku pobedu. Naravno, to ne znači da ne mogu da se zajebem, samo sam namerno decidan da bih posle mogao da se samo kvotujem i hvalim kako sam bio hrabar. :cool:

 

 

Edited by Mil@n
Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Prvo, ja sam uvek taj koji je oprezan sa takvim izjavama, ali...

 

Nema Nadal na šta da ga dobije. Prvo, u povredi je, ako i bude igrao, neće imati vremena da dostigne formu, fizičku formu, koju je Novak uspeo da namakne sa dosta aktivnosti u poslednjih mesec i po dana. Do 1/4 finala biće već dosta istrošen. Drugo, izgubio je već dosta mečeva u poslednje vreme i to ni u kom slučaju nije Nadal koji je nepobediv, pa ni na šljaci. Treće, i kada su stvari izgledale mnogo bolje od trenutne situacije između njih, Novak ga je dobijao. Četvrto, njegovo telo i Novakovo (kao ni stil igre) ne mogu da se porede, i verujem da je on jedna hodajuća ruina. Naravno, fit je on koliko je to moguće, ali svako malo ga nešto boli, što i sam priča. 

Ukratko, kad igraju njih dvojica, to je nenormalno visok nivo tenisa po svakom osnovu. Ne može Nadal da igra duže od Novaka na tom nivou trenutno i to je to. 

 

 

:lolol: OK, meni nista lakse da ti posle prilepim :heart: i :ziga: samo da ne bude igracka-placka. Tako smo mislili i pre dve godine, pa ga Rafa oduvao.

Link to comment
  • renne pinned this topic
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...