Jump to content
IGNORED

Linda, tehnika, krpe, ćega i ostalo


gospa buba

Recommended Posts

Teško bi to sa tm isšlo, onaj Fotov cepin je bolja stvar....
To ja imam, i radi posao ali tu moraš da klekneš i udri...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
On 25.4.2022. at 11:51, djordje geprat said:

lep dan, skoknuo do linde. pazario Al-foliju da je stavim a šoferšajbnu (250 RSD) i foliju 5 x 1.5 m (350 RSD) da je položim u ružičnjak. da se ne patim s korovom. možda stavim i malč odozgo. treba dosta za 6 kvadrata.

Samo malč, ili karton/malč.

Plastična Folija se iskida pa je pakao skupljati je. Plus nije dobra za okoliš

Link to comment
5 minutes ago, Zverilla said:

Samo malč, ili karton/malč.

Plastična Folija se iskida pa je pakao skupljati je. Plus nije dobra za okoliš

sam malč je samo za ukras. jednostavno ulegne u zemlju. korov raste izmeću parčića. ovo što sam pazario deluje ohrabrujuće. videću. nije skupo pa nije ni šteta novca.

Link to comment
2 hours ago, djordje geprat said:

sam malč je samo za ukras. jednostavno ulegne u zemlju. korov raste izmeću parčića. 

Onda ne stavljas dovoljno :)

 

Malč sluzi da uguši korov i sacuva vlagu, i to radi sasvim dobro + na kraju istruli i nadjubri zemlju

Link to comment

Kupio juče oko 13h, za tu mašinu nije bio jutarnji "grabež".

 

Prošle godine pazario frezu (wood router) + poseban set glodala. Upotrebio par puta, nemam do sada neke značajne primedbe.

 

Pale mi neke ideje gde je ovo glodalo preciznije od freze, pa pazario kad je već natrčalo. :)

  • +1 1
Link to comment

Podsetio bih za šta mi treba podsetnik, ako propustim:

 

- silikonske/gumene/kakve su već daske za sečenje hrane i povrća u onim veselim šarenim bojama, poprilično su velike

- Koliko često su u opticaju kablovi za paljenje? Komšija mi juče pozajmio nove iz lidla, platio ih soma.

Edited by Mil@n
Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

- Koliko često su u opticaju kablovi za paljenje? Komšija mi juče pozajmio nove iz lidla, platio ih soma.

 

minimum 3x godišnje, često kad im je tema "za moj auto...." ili tako nešto slično

skoro da novembar nikad ne promaše sa ponudom: punjač akumulatora, kablovi za paljenje, sajla za vuču, polu-cirada, termo zaštita vetrobana....itd

 

prošle godine bilo u junu, pa obrati pažnju za par nedelja, imaju običaj da kalendarski kopiraju ponude

  • Hvala 1
Link to comment
  • renne changed the title to Linda, tehnika, krpe, ćega i ostalo

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...