Jump to content
IGNORED

Linda, tehnika, krpe, ćega i ostalo


gospa buba

Recommended Posts

Nista sladje nego u muskoj pidzami da spavas i vuces se po kuci.   

I potkosulji. 

 

 

A drugarica mi spava u svili i kadifi. Kombinezoni svileni, cipkani, tanga gacice, nas dve kad legnemo u krevet ko muz i zena. Pa ja bi to sve u toku noci iscepala od okretanja, povlacenja itd...o tangama da ne pricam. Ne znam zasta to sluzi. Neudobno, gore od brusa.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
On 23.9.2022. at 18:26, mustang said:

Nista sladje nego u muskoj pidzami da spavas i vuces se po kuci.   

 

Samo u gornjem delu, sa otkopčanim gornjim dugmetom

Dovoljno je dugačak da ne bude vulgaran i dovoljno kratak da privuče pogled.

Edited by April
  • +1 2
Link to comment
  • 2 months later...

najbolje kasirke na svetu. apsolutno ti svejedno u koji red stanes i koliko artikala imaju oni ispred tebe. jedino neka skrbava kartica moze da uspori tok.

kada iz linde udjes u maxi pocnes da razmisljas o smislu zivota. ali na ozbiljnom nivou- dokon mozak> davolje igraliste...

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
4 hours ago, foto said:

najbolje kasirke na svetu. apsolutno ti svejedno u koji red stanes i koliko artikala imaju oni ispred tebe. jedino neka skrbava kartica moze da uspori tok.

kada iz linde udjes u maxi pocnes da razmisljas o smislu zivota. ali na ozbiljnom nivou- dokon mozak> davolje igraliste...

 

Self-checkout maxi >>>>> Linda

Posebno me nervira u Lidlu kada pale i gase kase a nisu primili sve još na traku, kada se pali plavo svetlo, doduše to su ljudi krivi, i kada me gađaju mojim stvarima, na sreću dobro se pakujem ali generalno starije ljude zatrpaju i onda blokiraju taj deo kase a bace te na onaj zadnji, pa ti obilaziš zbunjene ljude dok ti tamo lete stvari, nije cool sve u svemu, prilično stresno i jadno.

  • +1 1
Link to comment

Self-checkout Maxi je idejno dobra stvar, ali uzasno realizovana, ti kao kupac vidis isti panel kao i prodavac, samo sa ukinutim opcijama, bas uzasan user interface. Ne mozes da izbacis nesto iz korpe, ne mozes da promenis kolicinu, a cesto ti mahinalno otkuca dva puta proizvod. Neke stvari je nemoguce provuci - recimo oni krastavci koji se prodaju na komad. 
 

Najbolji self-checkout ima Merkator.

  • +1 1
Link to comment

da Merkator ima dobar self chekout ali mi smesno kad za vino moram da vijam radnicu da mi odobri da imam 18god :D

i Univer ima ok self chekout samo im mesecima nije radio za kesh...u mom seoskom maxiju nema ta moderna tehnologija a ni u lidlu u koji idem nemaju dva dela za dve robe na kasi pa moram da cekam da se neko spakuje do kraja..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...