Jump to content
IGNORED

Linda, tehnika, krpe, ćega i ostalo


gospa buba

Recommended Posts

samo da pohvalim ubadaljku kupljenu u lindi. radi k'o zmaj. a ono, da se testerica kači sa klik - klak umesto uvrtanje šrafova je milina.

 

MODERACIJO: ne znam kako da se reši, tiganji, ubadaljke, sicevi za bajs, kućne potrepštine i ostala mašinerija nema veze sa  'ranom i đakonijama.

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
samo da pohvalim ubadaljku kupljenu u lindi. radi k'o zmaj. a ono, da se testerica kači sa klik - klak umesto uvrtanje šrafova je milina.
 
MODERACIJO: ne znam kako da se reši, tiganji, ubadaljke, sicevi za bajs, kućne potrepštine i ostala mašinerija nema veze sa  'ranom i đakonijama.
ne moze da se reshi moderacijo, ako je iz linde, za ovde je, dok se ne kupi, i dan posle biggrin.png

a vi onda idite pa shrafite prema preferencijama. znash kad cu da saznam po bespucima da ima za dz korektan uredjaj!? koji mi isto ne treba, al shta sad dry.png

sent from novi mnogo jak bubamoto.


  • +1 4
Link to comment
15 minutes ago, Moća said:

Samo da javim da su izgleda izbacili iz ponude troslojni toalet papir :mad:

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

Imaš Zewa, trenutno...

Link to comment
ma [mention=135]gospa buba[/mention] topik o lindi je na kulinarstvu i ishrani a meni je neprijatno da pišem na tom topiku o ubadaljki, brusilici, pokrivačima za dušeke i klozetskim daskama.
ja tu ne vidim nikakav problem biggrin.png

prevazidjimo neprijatnost! topik mora biti negde. i zdrav!


jesu se pojavili ti tiganji vishe??? :dry:

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment
  • renne pinned this topic
24 minutes ago, Mil@n said:

Neka me neko obavijesti kada budu opet u ponudi one plastično/silikonske /jebem li ga od čega su/ daske za sečenje 'rane, ako sam propustim.

 

Blagodarim.

Pogrešio si topic :fantom:

  • Haha 4
Link to comment
  • renne changed the title to Linda, tehnika, krpe, ćega i ostalo

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...