Jump to content
IGNORED

Digitalna Srbija - https://euprava.gov.rs/


Milosh76

Da li koristite usluge euprave?  

46 members have voted

  1. 1. Da li koristite usluge euprave?



Recommended Posts

23 hours ago, arheolog1981 said:

Radosti euprave. Podneo zahtev za ličnu kartu i pasoš... ličnu nisam mogao produžiti jer ističe za 35 dana a ne može se produžiti ako je duže od 30 do isticanja. Vratio se kući da ponovo zakažem termin... prekoračili ste maksimalan dozvoljen broj ezakazivanja za zadati period. 10 dana šaljem poruke na sve moguće platforme euprave i tek danas dobijem odgovor da se ne može podneti zahtev 30 (radnih) dana nakon prvog zahteva.

Sent from my DN2103 using Tapatalk
 

 

Borba protiv spama. :lolol:

 

Drugaru je jedan klijent svojevremeno tražio da mu skine "Send" dugme sa kontakt forme na sajtu i pored silnih pokušaja objašnjavanja i ubeđivanja to prihvatao kao jedino rešenje za neke indijce što su se navrzli da ga zasipaju reklamama preko kontakt forme na sajtu.

Što je najgore, ostalo je tako dok nije prodao posao drugom liku, ionako su ga klijenti uglavnom zvali telefonom (mislim da je bio moler ili tako neki hausmajstor), a njega je ionako mrzelo da otvara email.

 

Insistirao je da forma ostane na sajtu jer mu se sviđalo kako je izgledala kontakt strana. :happy:

  • Haha 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Prijavio termin za produzenje licne karte (istice do kraja meseca), ali nije mi generisana nikakva uplatnica, je l' to treba tako ili ce se vremenom pojaviti sta treba da platim od taksi?

Ili se uopste nista ne placa kad produzavas, vec samo kad vadis prvi put?

 

Edited by Plajvi
Link to comment


Ili se uopste nista ne placa kad produzavas, vec samo kad vadis prvi put?



Kad si video da je kod drzavw nesto dzabe?


Sent from my iTelephone using Tapatalk
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Radi to sa uplatnicama lepo. Prošlog leta, ili beše jesenas, sam bez nekih problema generisao uplatnicu za ćerin pasoš, lepo je prošlo, sve plaćeno elektronski, zavedeno u sistemu, ostalo je samo da se slika i žena i ja ispotpisujemo onim "električnim" olovkama. Sve ono što smo sanjali da će da bude pre jedno petnaestak godina kada smo se prvi put patili sa novim pasošima i LK. Mislim, jednom kad je MUP prelomio da može da autsorsuje privatnicima ultra-poverljiv posao štampanja registarske nalepnice, sve je postalo moguće. :D

Što se rešenja za porez tiče, nema ga još ni u papiru ni na email.

Link to comment

Uzmem da podnesem zahtev za Izvod iz matične knjige rođenih sa preuzimanjem na šalteru i na kraju formulara piše "mesto izvršenja - Sremska Mitrovica". Onda probam sa označenom opštinom Palilula, usluga ne postoji za odabranu lokaciju. Ima li leka za ovaj bag ili digitalizacija nije skroz stigla u centar Beograda?

Edited by msv
Link to comment
22 minutes ago, msv said:

Uzmem da podnesem zahtev za Izvod iz matične knjige rođenih sa preuzimanjem na šalteru i na kraju formulara piše "mesto izvršenja - Sremska Mitrovica". Onda probam sa označenom opštinom Palilula, usluga ne postoji za odabranu lokaciju. Ima li leka za ovaj bag ili digitalizacija nije skroz stigla u centar Beograda?

Јел си сигуран да си добро одредио локацију на почетку - да се ниси локализовао у СМ?

Link to comment

Kad sam vadio LK, moralo je da ostane bez izabrane opštine da bi uopšte radilo. Za ovo se nisam lokalizovao nigde nego direktno sa gugla na stranicu za Matičnu knjigu i sam je izabrao SM.

 

A preko menija na sajtu su u ponudi samo Grad Loznica i Grad Sremska Mitrovica :D

 

Spoiler

F7eRmHV.jpg

 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Da li postoji mogućnost da preko e uprave izvadim izvod iz mat.knjige građana za maloletno dete? Treba mi za novu lekarsku knjižicu za dete. Firma traži da im donesem sažvakano, valjda ih mrzi da šalju upit... Pokušao sam da je registrujem ali ne može jer ima manje od 16 godina. Pokušao sam preko mog naloga ali nisam uspeo. Dete i ja smo prijavljeni u različitim opštinama u Beogradu.

Samo da ne moram da idem peške na jebene šaltere...

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...