Jump to content
IGNORED

BG restorani v2.0


renne

Recommended Posts

3 hours ago, foto said:

jel to ona reka gde odela i kompleti djipaju po astalima ili oni dalje uz dunav?

Ta je samo Reka a ova je Bela, i nije Zmn već NBgd

  • Hvala 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Jedno nama Banaćanima jako bitno pitanje - gde je najbolja supa u Beogradu? :D Pileća ili juneća, svejedno, samo da ima ukus kao prava domaća supa, a ne kao voda u kojoj je neko oprao noge.

Link to comment

Gorepomenuta BReka ima sasvim solidnu teleću čorbu (ako i čorbe dolaze u obzir), to je prvo što mi pada napamet a da je solidnog kvaliteta u posl vreme...recimo vrlo proizvoljna ocena 7,5 od 10.

Ima jačinu, ima mesa, povrća...dobar balans, sve je tu. Može naravno i bolje ali za rest ponudu sasvim zadovoljavajuća.

Link to comment

U Luna parku intervju sa Nevenom koja stoji iza Đumbira:

 

 

Ranije sam gotovo svakodnevno kolima prolazio pored i pitao se kakvo je ovo hipstersko mesto? Sada mi je žao što nisam svratio, iako ne idem u tu školu.

 

Link to comment

Pizza majstor iz Pietre osvojio prvo mesto na takmičenju za tradicionalnu pizzu u Napulju. Pizza mu je stvarno odlična a Margarita i Marinara su vrlo jeftine. One koje su "modernije" su skuplje. 

Link to comment
8 hours ago, *edited by mod said:

Pizza majstor iz Pietre osvojio prvo mesto na takmičenju za tradicionalnu pizzu u Napulju. Pizza mu je stvarno odlična a Margarita i Marinara su vrlo jeftine. One koje su "modernije" su skuplje. 

 

Osim ukoliko porcije nisu za svetogorske isposnike, cene sa sajta mi deluju ok?

Link to comment
9 hours ago, zorglub said:

 

Osim ukoliko porcije nisu za svetogorske isposnike, cene sa sajta mi deluju ok?

Pizza je samo jedna veličina i manja nego prosečna ali stvarno je odlična i lagano bi mogao da bude i u Napulju.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Zaboravio sam kad je bio pozar, ali radila je pre 2 nedelje

 

edit: ipak sam bio pre 3 nedelje, ne pre 2 ...

Edited by Lezilebovich
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...