Jump to content
IGNORED

BG restorani v2.0


renne

Recommended Posts

5 minutes ago, pacey defender said:

 

To nije ona Fabrika sa Vračara iz Požarevačke, btw, da se ne zbunite.

Ta je odlicna.

 

Ista je otvorena u 29. pre nekoliko meseci.

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment

Btw ta Pizza fabrika iz Požarevačke je jedna od uspešnijih biznis priča s obzirom da je lokal (u kojem pre baš ništa nije uspelo da zaživi) iznajmljen za 80 evra. Prvo samo deliveri, pa jedan sto, dva... pa pivo pa zimska bašta, mislim da ima i franšiza sada.

 

 

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, francuski sobar said:

Btw ta Pizza fabrika iz Požarevačke je jedna od uspešnijih biznis priča s obzirom da je lokal (u kojem pre baš ništa nije uspelo da zaživi) iznajmljen za 80 evra. Prvo samo deliveri, pa jedan sto, dva... pa pivo pa zimska bašta, mislim da ima i franšiza sada.

 

 

Prvo je došao naš lik koji je pravio pice po Švajcarskoj i Nemačkoj. Stvarno se odmah osetio kvalitet. Radio samo da se pokupi ili naruči u blizini. Počeo i sa odličnim hlebovima kada se malo pročulo, ali generalno nije imao živaca za mentalitet i to kako se posluje u Srbiji. Sećam se da mi je jednom pričao kako se nervira jer mu ulaze penzionerke u lokal da kupe hleb i onda se iščuđavaju i govore kako ima da se kupi Sava beli hleb jeftiniji nego kod njega.

 

Na kraju se pokupio i vratio preko da radi, a prodao posao klincu šegrtu. Iskreno nisam očekivao da će nakon toga da zaživi, ali je posle par meseci uhvatio korak i od tada samo raste a i kvalitet je isti. 

 

Jedino što ne znam da li baš ima franšizu i nisam još probao dole u 29om pa ne znam jel isti nivo.

  • +1 2
Link to comment
On 27.4.2022. at 17:41, chikaminda said:

Ista je zatvorena pre 2 nedelje…otvara se u istom objektu neka Soko pica i burgeri.

 

Šta se to desilo kada su zatvorili posle šest meseci?

Link to comment

mislim da su tu zamislili preambiciozni meni koji nije bilo teorije da odrade ljudski.

 

ed:

fabrika je bila najbolja kada je imala 4 stola unutra i leti jos 4 stola napolju. sada vec nije to vise -to.

 

a, nikada nisam voleo da nosim picu kuci, vec da sednem za astal i jedem kao covek.

Edited by foto
Link to comment

Da li neko ima preporuku za neko "imanje" ili salaš u blizini bg gde može da se ode sa malom decom, a da se ne trči previše za njima i da se pri tom dobro jede?

 

Nađoh na netu neku Zornića kuću u Barajevu, slike izgledaju ok

Link to comment

Bas pomislih da ne izgubimo derana u sumi, mali je 2g i nista ne slusa😂

Rezervisali Zornice za sutra, a Kolebu cemo kad budu vrucine i prvo bez malise

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...