Jump to content
IGNORED

We Own This City


Grunf

Recommended Posts

6 hours ago, Frank Pembleton said:

Mene je Treme kupila kako je odmicala, baš me uvukla u likove...
 


Hvala, overicu ovo, kapiram da mi se vec svidja NOLA postapokalipticni vajb. :D To me je povuklo i za True Detective, taj mocvarni setting ima neku mistiku i nema ga bas mnogo u popularnoj kulturi. 

  • +1 1
Link to comment

Sporo se razvija, marlo serpiko ... malo me opterecuje ove tri vremenske ravni, i sto moram da lovim datum lad popunjava onaj izvestaj 

i punisher me i dalje nervira

 

nego, kad ce sledeca :D ?

Link to comment

Otaljao sam ove tri epizode i srećom nije još emitovano više od toga...

 

Slabo, mogu slobodno reći kao što sam i očekivao. Ovde je poštovano sve što je lupetano o kvalitetima Žice pri čemu su vazda bivali skrajnuti pravi kvaliteti serije kao  i sve ono što je isticano kao bitno, valjda društveno gledano... Rezultat je,naravno, otužna i pomalo stereotipna serija, koja jedva da dobaci do ironije kao u drugoj epizodi u, recimo, suptilnoj referenci na kraj filma Brewster's Millions...

 

Sve u svemu, očekivano loše...

  • +1 2
Link to comment

Kada već prodaješ foru da mi udariš +1, a onda pričaš o prodavanju "woke culture", čisto da kažem da si složio i sa mojim pominjanjem ironije u serije u kojoj upravo odbacuju to što ti pišeš...

Link to comment
12 hours ago, Bogotac said:

teska sramota,prodavanje "woke culture" sranja 

 

sranje od serije

tebi je problem sadržaj, ne izvedba ? misliš da ima političku agendu sa kojom se ne slažeš ili misliš da je preterana ili ... ?

 

ne kontam uopšte šta znači woke cultura pod navodnicima

Edited by Lezilebovich
Link to comment
1 hour ago, Lezilebovich said:

tebi je problem sadržaj, ne izvedba ? misliš da ima političku agendu sa kojom se ne slažeš ili misliš da je preterana ili ... ?

 

ne kontam uopšte šta znači woke cultura pod navodnicima

Da,politicka agenda jeftino upakovana kroz prizmu policije i njene apsolutne krivice za propadanje grada,uz dodatak ubistva onog lika(Dzordza Flojda).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...