Jump to content
IGNORED

We Own This City


Grunf

Recommended Posts

6 hours ago, ultra plasticni said:

Dosta je jalovo ovo, slabo ima ulice

 

Isti utisak. Odgledao juče obe.

Samo šamaraju sa godinama napred nazad.

  • +1 1
Link to comment
On 4.5.2022. at 20:19, Sludge Factory said:

Pa ovo nije bas prica o ulici. Ili makar ne na onaj nacin. VI biste da ne lici na Vajer, ali da bude kao Vajer :D 


Homicide team, kakva Žica 

 

Spoiler

3,2,1…

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Da, i meni je lično draži Homicide nego Wire. Jedino mi je Show me a hero bio bezveze od svih Simonovih serija.

Ovo ću gledati kad se nakupi, mrzi me da čekam epizodu jednom nedeljno.

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, igoraki said:

Jedino mi je Show me a hero bio bezveze od svih Simonovih serija.

 

Meni npr ta serija bila odlicna, bukvalno sam poceo da placem na kraju, tokom poslednje epizode. Nabija nekako neosetno pritisak i emocije i onda hop, zvekne te niotkuda.

 

Nisam gledao jedino Zaveru protiv Amerike i Deuce drugu i trecu sezonu.

Link to comment

Nije bas lako pratiti ova tri vremenska perioda. 
 

 

inace, ako je ovo stvarno policija u usa, a nema razloga da nije - tamo je bas pakao za siromasne crnce

Link to comment
15 hours ago, morgana said:

uh, odlicna je show me a hero, a post-wire simona ni ne obozavam mimo nje

Meni je Treme fantastična, za nokat slabija od Wire, klasičan Simons + muzika New Orleansa, ko nije gleadao topla preporuka, Generation Kill i Deuce isto jako, jako dobre serije. Baš me čudi da ti se nijedna nije dopala.

 

18 hours ago, Sludge Factory said:

 

Meni npr ta serija bila odlicna, bukvalno sam poceo da placem na kraju, tokom poslednje epizode. Nabija nekako neosetno pritisak i emocije i onda hop, zvekne te niotkuda.

Nisam gledao jedino Zaveru protiv Amerike i Deuce drugu i trecu sezonu.

Jeste tužno, pogotovo ta scena na groblju, ali nije mi nešto leglo, prve dve epizode su mi i držale pažnju, posle sam nekako izgubio interesovanje za to šta se dešava...možda pogledam ponovo, da vidim kako će da mi legne na drugu loptu.

  • +1 2
Link to comment

treme mi je gledljiva i istovremeno iritantna, deuce osrednja, generation kill ozbiljno precijenjena ali ok, kompaktna i smislena. da nisu simonove odustala bih od njih mnogo ranije ali ajde kao da dam sansu. jako usiljena naracija, a sva u okviru jednog tipa, doslovno zivot na konto wire slave. 

od zavjere protiv amerike sam bas rano odustala.

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment
22 hours ago, morgana said:

treme mi je gledljiva i istovremeno iritantna, deuce osrednja, generation kill ozbiljno precijenjena ali ok, kompaktna i smislena. da nisu simonove odustala bih od njih mnogo ranije ali ajde kao da dam sansu. jako usiljena naracija, a sva u okviru jednog tipa, doslovno zivot na konto wire slave. 

od zavjere protiv amerike sam bas rano odustala.

 

Ni meni nije jasno na šta su pppovci odlepili?

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, John Coltrane said:

 

Ni meni nije jasno na šta su pppovci odlepili?

Serija, ono... za ubijanje vremena. Opet jedna od stvari koju smo žena i ja mogli da gledamo zajedno tako da nisam objektivan. Treme kida, to je već ozbiljna stvar.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...