Jump to content
IGNORED

Izbacivanje ruskih sportista i ekipa iz medjunarodnih takmičenja


theanswer

za ili protiv  

62 members have voted

  1. 1. za ili protiv



Recommended Posts

20 minutes ago, levi said:

izolacijom se rusko društvo samo gura u još veći mrak, bilo kakav otpor ludom diktatoru može da se pomogne samo prosvećivanjem, uključivanjem u svetske tokove itd. ali izgleda da je za rusko društvo taj brod otpolovio

 

svakako sportisti nisu krivi, sigurno su umereniji deo društva, putuju, dolaze im strani igrači itd.  ali ne možeš ni da pikaš opušteno basket sa njima kao da se ništa ne dešava jbg

 

Kako tačno boldovana rečenica ima veze sa svim onim šta si napisao? 

 

Zašto onda bilo ko može opušteno da pika basket dok se dešava šta se dešava, mislim kakvu razliku pravi ako je ruski sportista u pitanju?

 

Ili se igra ili se ne igra, neka se suspenduju ruski sportisti koji podržavaju rat i to je to.

 

  • +1 5
Link to comment

Glasao sam protiv, jer mislim da sankcije pomažu da vlast napravi svinasmrze narativ i nikakve koristi nema od njih. 

 

Malo za bi išlo na račun toga da je dosta zajebano sada organizovati bilo kakve sportske događaje na kojima bi učestvovali Rusi. 

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, djeneralche said:

Protiv izbacivanja, za sve saveze/sportiste koji javno osude agresiju Putinovog rezima na Ukrajinu.

Nije im lako, oni u Rusiji pod tom vlascu moraju da zive(Ili povremeno da se vracaju ako ne zive za stalno kao teniseri npr.).

 

Sport se mora razdvojiti od politike.

Link to comment
20 minutes ago, Arkadija said:

Uopšte nisam htela da glasam ZA, ali sada ne mogu da ispravim.  :vesala:

ja baš teo da te priupitam jer ti to tako zbog našeg Njola

Link to comment

Kad se samo setim onog bezbrižnog sveta u kom sukoba nema i u kome cveta hiljadu cvetova, a onda došla Amerika i razjeba idilu.

 

5 centi za bazen: Treba izbaciti državne i paradržavne klubove i reprezentacije. Dakle manje više sve sem individualnih sportista.

Link to comment

bilo bi pošteno da ne učestvuju sve dok ukrajinski sportisti ne budu u mogućnosti da normalno treniraju i igraju, dok se ne nastave ukrajinske lige u svim sportovima itd. mislim da je to npr realan predlog

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...