Jump to content
IGNORED

Rat i Mi

Tribun_Populi

Recommended Posts

8 hours ago, 3opge said:

onomad zlocinac klinton kad je bezdusno ubijao nevinu decu na noshi i gadjao vozove

Pa u cemu je problem, jel nije?

Ili eto samo malo bocnuo™ :wub:

• +1 4
8 minutes ago, Midgeta said:

Sta su putifisti?:huh:

Lazni pacifisti, tj. mi sa foruma koji pored osude agresije na Ukrajinu gledamo i krivicu druge strane u svemu ovome(a to se ne sme), pa samim tim podrzavamo Putina.

Btw, onaj post iznad je cist primer projekcije.

• +1 5
  • Hvala 2
3 hours ago, Leia said:

Bitno je ko bocka.

• +1 1
4 hours ago, Leia said:

Pa ne, čekaj, stani, vidi, evo, gledaj, jeste možda i onaj ubijao, ali tada se ovde "krvava pena širila" zbog navodnog ubijanja.

A danas, gde nam je krvava pena danas? Zašto idemo okolo i pišemo kako ovo može da prođe jer je Putinčić™ humanitarac sa širokom dušom ruskom?

Zašto nam nije isto kad bombe padaju na nas i kad padaju na nekog drugog?

Kakvi smo to ljudi, šta se sve ovde piše, ne mogu da verujem, itede.

• +1 5
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Zašto idemo okolo i pišemo kako ovo može da prođe jer je Putinčić™ humanitarac sa širokom dušom ruskom?

Jos da vidim quote ko to pise, pa da vec jednom proglasimo taj moralni poraz.

• +1 5
On 9.7.2022. at 13:02, Milošica said:

Da li je moguce da si povukao ovakvu paralelu? Da si pomenuo Srebrenicu, druga bi prica bila.

On 9.7.2022. at 13:36, Leia said:

Pa RS je genocidna tvorevina, elementary my dear Milosice :fantom:

Prebacio sam ovde da ne bi trolovali onaj drugi topik. Slavljenje dana RS 9. januara 1992. je jos veca svinjarija od svinjarije slavljenja Oluje.

Zasto? Zato sto je u to vreme (decembar 1991-april 1992) vodjstvo RS napravilo jasan plan za etnicku cistu RS koja bi zauzimala 70% BiH.

I taj plan su iste te godine vec skoro u potpunosti obavili masovnim zlocinima pocevsi od Visegrada u aprilu 92. na dalje.

Na kraju, mnogo vise proteranih i ubijenih od Oluje.

Da se slavi Dejtonska RS, ona od 49% koja je potpisana sa sve povratkom izbeglica, OK. Ali ne, slavi se tacno ona iz 1992. sa ratnim zlocincima koji su je zamislili.

To je vazna simbolika i kontra elementarne empatije i ljudskosti, tako da se ne bih bavio previse ovde nekim sarkazmom o genocidnoj tvorevini.

Ne prilici - i lici vise na onu nepotrenu rusku bahatost kad se sprdaju sa Katinom ili druge zlocine koje negiraju.

Kao i sa NATO bombardovanjem, izgleda da Oluja boli vise samo zato sto je nasa, a sta su nase bivse komsije i sugradjani preziveli pre toga, direktno zapoceto, podrzano i finansirano iz Beograda, to se po obicaju olako zaboravlja. To je ono licemerje koje ovde Rodja i Caligula redovno prozivaju jer se i dalje nista ne kapira nakon 30 godina.

Edited by Anduril
  • +1 1
  • Haha 2
13 minutes ago, Anduril said:

Ali ne, slavi se tacno ona iz 1992. sa ratnim zlocincima koji su je zamislili.

Slavi se, na koga tacno mislis? Konkretno od ucesnika ove diskusije? Bukvalno ne znam sta bih ti sad rekla a da bude pristojno

• -1 1
4 minutes ago, Leia said:

Slavi se, na koga tacno mislis? Konkretno od ucesnika ove diskusije? Bukvalno ne znam sta bih ti sad rekla a da bude pristojno

Ne podmeci - slavi se u RS kao sto se u Hrvatskoj slavi Oluja. Niko nije spominjao da slave forumasi.

Sa slavljenjem Oluje ocigledno svi imamo problem, a kad se spomene RS, onda dodje tvoj sarkasticni komentar sa kaficom o genocidnoj tvorevini. 

Pa reci nam onda, sta ti mislis o slavljenju dana RS 9. januara 1992. kad se vec dokumentovano planirano ciscenje RS? 

• Create New...