Jump to content
IGNORED

Rat i Mi

Tribun_Populi

Recommended Posts

Sjajan pocetak. Jasno, koncizno, precizno. da budem realan, nije ni tesko ovako pricati... samo ne lazes, ne pravis vratolomije, pricas istinu i uvek je lako. 

• +1 1
21 minutes ago, radnik said:

Sjajan pocetak. Jasno, koncizno, precizno. da budem realan, nije ni tesko ovako pricati... samo ne lazes, ne pravis vratolomije, pricas istinu i uvek je lako. 

Problem sa čankom je ređe u tome šta priča, češći je problem šta radi i zašto radi...

• +1 2
13 minutes ago, radnik said:

Onda gledas pogresnu emisiju, posto Canak u zivotu nije pricao istinu kad je politika u pitanju i generalno javni nastupi.

• +1 3
  • -1 1

Tumaci kako god hoces, to je moje subjektivno misljenje.

Meni je Canak jedna uzasno ljigava, odvratna, lazljiva, zla osoba, a to sam zakljucio na osnovu ovih 30ak godina koliko je aktivan u javnom zivotu.

• +1 3

Na pitanje kako se osećao tamo, u kontekstu priče da su na ulasku u Ukrajinu, po njegovom iskazu, samo tri pasoša posebno tretirana: ruski, beloruski i srpski, Čanak odgovara: Stideo sam se dominantne politike u svojoj zemlji, i to čak ne one koju sprovodi vlast....:riba:

(onda ide pokenjavanje po opoziciji, i razumevanje za vlast)

Stvarno želim da mu dam šansu, zanima me kakvo je njegovo neposredno iskustvo, ali jbt ispizdi me svaki put.

Plus onaj dramatičan glasan ton kojeg nikako da se oslobodi, a koji dosta iritira. Čoveče nisi na mitingu, nisi Vulin, u emisiji si, budi jebeno normalan.

Edited by pt 2.0
  • +1 2
1 minute ago, pt 2.0 said:

Plus onaj dramatičan glasan ton kojeg nikako da se oslobodi, a koji dosta iritira. Čoveče nisi na mitingu, nisi Vulin, u emisiji si, budi jebeno normalan.

Energicna konjukcija Sunca i Marsa u Skorpiji.

• Haha 2
14 minutes ago, Milošica said:

Energicna konjukcija Sunca i Marsa u Skorpiji.

a od čega mu dolazi da izgovara dramatične kovanice "smeće usrano", "nije šteta da umre" i ceo onaj repertoar u lajvu?

glumatanje i dramoproseravanje.

(i opet najviše kritika ka opoziciji... posle sns-a dolazi ruska agentura koju nekako uvezuje za ssp wtf?... ma daj bre, kakav vučićev čankolizac... i ja sam tupava što ovo gledam)

Čanak, objašnjavajuči da se on (LSV) razveo od DS-a izgovara: "to se zove utilitarna upotreba sluzokože u merkantilne svrhe kada su žene u pitanju". Ma jedi bre govna, besprizorno govedo.

Edited by pt 2.0
  • +1 2
1 minute ago, Tsai said:

na kom je to kanalu uopste?

N1, Iza vesti (ja gledam na EON-u), bilo večeras u 19.30.

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/309735/Novosadski-radikali-protiv-nastupa-ukrajinskog-benda-na-Exit-festivalu.html

Đurađ Jakšić, predsednik Gradskog odbora Srpske radikalne stranke, izjavio je danas da se ta stranka najoštrije protivi nastupu ukrajinske grupe Kalush Orchestra na festivalu Exit.

Dodao je da je za SRS "nepodnošljivo i neprihvatljivo" to što su evrovizijski pobednici najavili da će sav prihod od svakog narednog nastupa usmeriti na finansiranje ukrajinske vojske  : (

• Create New...