Jump to content
IGNORED

Rat i Mi

Tribun_Populi

Recommended Posts

7 minutes ago, duma said:

Koliko mi je poznato iz Rusije nafta ide preko Dunava. Možda i grešim.

Sankcije koje zabranjuju samo uvoz nafte brodovima su očigledan primer zašto su ove sankcije sramne i zašto ne treba da se pridružimo. Nemci i istočnoevropska bratija će da uvozi naftovodom, a ostali nek se jebu. 

NATO u akciji s radnim nazivom - Kako da uvedemo sankcije Rusiji da zajebemo njih i sve sve druge a mi da nemamo nikakvu stetu i da eventualno zaradimo. Ljukave ljisice briseljske.

Da priupitamo brata Orbana kako njemu stize nafta..pre nego sto kod nas dizel ode na 300.

Nego, jel stiže onaj sutra? Kažu, šaljemo prevoz...:cry:

Da spremamo polako šlemove?

Koliko mi je poznato iz Rusije nafta ide preko Dunava. Možda i grešim.
Sankcije koje zabranjuju samo uvoz nafte brodovima su očigledan primer zašto su ove sankcije sramne i zašto ne treba da se pridružimo. Nemci i istočnoevropska bratija će da uvozi naftovodom, a ostali nek se jebu. 
Jel ti stvarno miališ da će Srbiju neko da pita da li hoće da uvede sankcije

Rat je momče

sankcije jedino nisu sramne kada ih Rusija uvede Srbiji jer Rusija je majka i zna kako da vaspita decu

• +1 4

Garantujem da ga niko nije ni zvao.

Od pocetka pokusavaju da nas uvuku u rat kao kada su predlagali pregovore u Beogradu 

• +1 4
Posted (edited)

naravno da sam se sprdao. što se ovog nedolaska tiče, svi su na dobitku.

"zapad"zato što je je preko najmanje bitnih NATO članica rekao da "nemože"

putin da ima saveznika u evropi/na balkanu

On je dobio podršku rusofilne većie a posle sastanka sa ambasadorom skočiće mu i rejting.

mismo poili ono što nautilus kaže

vrlo jasna poruka srbiji; sirotinjo, ne možete mimo svijeta. sa nama ste hteli to ili ne. svaki pokušaj da budete bilo kakav spoljnopolitički faktor u modernom svetu je smehotres i zgnječićemo ga sa nekoliko telefonskih potpisa. odjebite.

potvrda da smo pičkin dim.

Edited by djordje geprat

Nastradacemo od svih na kraju. Ni sam ne znam zasto, ali bio sam uveren da je ovo gostovanje Lavrova bio neki dogovor ozbiljnijih igraca i da je bilo u smeru rešavanja ukrajinske krize. Ovako, slazem se sa svime sto je @Nautilus vec napisao.

• Create New...